Autorius Tema: Prius - klausimai/atsakymai  (Skaityta 54726 kartus)

Neprisijungęs neimanciuks

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #210: Birželio 12, 2016, 20:40:32 pm »
Laba diena,

pakūriau tokią temą, nes pats turiu klausimų apie Prius III. Gal galėsite pagelbėti:

domina keletą dalykų apie Toyota Prius III. Ieškojau forume, bet šitos info neradau.
Tai:
a) Kokie ratlankių išmatavimai? kokie tarpai tarp skilių ir kokia centrinė skylė? Ieškau R16, gali būti ir didesni ir mažesni (viskas priklauso nuo kainos) su vasarinėmis padangomis.
b) kokius tepalus pilti ir kiek litrų?
c) LED dienos žibintai, gamykliškai jų nėra, norėčiau dėti į priešrūkines. kokie variantai? gal kas daręs?
d) jeigu įdėsiu į gabaritus LED lemputes be apgavikų ar mes klaidą?

Dėkoju!

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

• Veteranas
  • Įrašai: 1274
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #211: Lapkričio 21, 2019, 06:13:38 am »
Bandėm,šviečia truputi geriau už kaitrines,manau neverta pirkti

Neprisijungęs LM

• Veteranas
  • Įrašai: 538
« Atsakymas #212: Lapkričio 21, 2019, 09:54:11 am »
Su žmonos jetta volvagenu važiavau čia kurią dieną, tiksliau vakarą, tai šviesos nėra ka lyginti, puikiai šviečia. persėdau savo prūsan, kaip be šviesų  :-{ :goodboy: :-]
Čia gal daugiau pačios lempos konstrukcija, reflektorius turi įtakos. Japoškų gal visų taip :think:
Mazda 6 šviesos irgi tragedija dar kai sausa sukandus dantis gali žlibinti, bet jeigu lija, šlapia - vsio tragedija.
Aš dar su akiniais tai visai ne kas :goodboy:

Neprisijungęs Astuonkojis

• Naujokas
  • *
  • Įrašai: 46
« Atsakymas #213: Lapkričio 21, 2019, 15:16:59 pm »
Pritariu, mano auris hybrid sviesos tragiskos, is pradziu buvo sokas, bet dabar beveik pripratau, tiksliau susitaikiau. Siaip liudna kad 2014 m. masinos lempos sviecia prasciau negu 2000 m... Kur cia saugumas ir tt.
Vakar dar vaziavau namo vakare ir uz manes subaru vaziavo, tai toks juokas paeme, jis man kelia sviete, jis vaziuodamas uz manes man kelia geriau sviete negu mano lempos.

Neprisijungęs pecionka

• Pilnavertis narys
  • Įrašai: 109
« Atsakymas #214: Lapkričio 22, 2019, 10:07:51 am »
Pritariu, mano auris hybrid sviesos tragiskos, is pradziu buvo sokas, bet dabar beveik pripratau, tiksliau susitaikiau. Siaip liudna kad 2014 m. masinos lempos sviecia prasciau negu 2000 m... Kur cia saugumas ir tt.
Vakar dar vaziavau namo vakare ir uz manes subaru vaziavo, tai toks juokas paeme, jis man kelia sviete, jis vaziuodamas uz manes man kelia geriau sviete negu mano lempos.

Tas pats su RAV4 (III gen.) iš paskos jei privažiuoja su led žibintais, tai geriau apšviečia kelią. Bet ten kitokia technologija, nėr ko lygint.

Neprisijungęs ROCKY

• Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 75
« Atsakymas #215: Balandžio 28, 2020, 08:41:44 am »
Sveiki. Gal zinote kiek kainuoja airbag vairo ir (uzuolaidos), gal kas tvarkete, kokia gali buti darbu kaina?

Neprisijungęs Venza

• Veteranas
  • Įrašai: 3796
« Atsakymas #216: Gegužės 02, 2020, 12:29:24 pm »
 Vairo kainuoja apie 100eur,keliu irgi apie 100eur (jeigu reikia,turiu orginalius ,netvarkytus),lubu patys airbagai kaip rasi,gali 30 ,gali 100 prasyt.Lubu pervilkimas apie 150.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...