Autorius Tema: Prius - klausimai/atsakymai  (Skaityta 87695 kartus)

Neprisijungęs AVENSIS D4D CHIP

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1286
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #210 Įrašytas: Lapkričio 21, 2019, 06:13:38 am »
Bandėm,šviečia truputi geriau už kaitrines,manau neverta pirkti

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #211 Įrašytas: Lapkričio 21, 2019, 09:54:11 am »
Su žmonos jetta volvagenu važiavau čia kurią dieną, tiksliau vakarą, tai šviesos nėra ka lyginti, puikiai šviečia. persėdau savo prūsan, kaip be šviesų  :-{ :goodboy: :-]
Čia gal daugiau pačios lempos konstrukcija, reflektorius turi įtakos. Japoškų gal visų taip :think:
Mazda 6 šviesos irgi tragedija dar kai sausa sukandus dantis gali žlibinti, bet jeigu lija, šlapia - vsio tragedija.
Aš dar su akiniais tai visai ne kas :goodboy:

Neprisijungęs Astuonkojis

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 66
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #212 Įrašytas: Lapkričio 21, 2019, 15:16:59 pm »
Pritariu, mano auris hybrid sviesos tragiskos, is pradziu buvo sokas, bet dabar beveik pripratau, tiksliau susitaikiau. Siaip liudna kad 2014 m. masinos lempos sviecia prasciau negu 2000 m... Kur cia saugumas ir tt.
Vakar dar vaziavau namo vakare ir uz manes subaru vaziavo, tai toks juokas paeme, jis man kelia sviete, jis vaziuodamas uz manes man kelia geriau sviete negu mano lempos.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #213 Įrašytas: Lapkričio 22, 2019, 10:07:51 am »
Pritariu, mano auris hybrid sviesos tragiskos, is pradziu buvo sokas, bet dabar beveik pripratau, tiksliau susitaikiau. Siaip liudna kad 2014 m. masinos lempos sviecia prasciau negu 2000 m... Kur cia saugumas ir tt.
Vakar dar vaziavau namo vakare ir uz manes subaru vaziavo, tai toks juokas paeme, jis man kelia sviete, jis vaziuodamas uz manes man kelia geriau sviete negu mano lempos.

Tas pats su RAV4 (III gen.) iš paskos jei privažiuoja su led žibintais, tai geriau apšviečia kelią. Bet ten kitokia technologija, nėr ko lygint.

Neprisijungęs ROCKY

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 77
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #214 Įrašytas: Balandžio 28, 2020, 08:41:44 am »
Sveiki. Gal zinote kiek kainuoja airbag vairo ir (uzuolaidos), gal kas tvarkete, kokia gali buti darbu kaina?

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #215 Įrašytas: Gegužės 02, 2020, 12:29:24 pm »
 Vairo kainuoja apie 100eur,keliu irgi apie 100eur (jeigu reikia,turiu orginalius ,netvarkytus),lubu patys airbagai kaip rasi,gali 30 ,gali 100 prasyt.Lubu pervilkimas apie 150.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs evaldas1980

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #216 Įrašytas: Balandžio 13, 2021, 12:40:26 pm »
Sveiki. Priusas 2012 PLUG IN. 160000km. Kada reikia valyti EGR, arba kokie pozymiai rodo, kad atejo laikas valymams?
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 13, 2021, 12:46:51 pm sukūrė evaldas1980 »

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #217 Įrašytas: Balandžio 13, 2021, 13:50:55 pm »
Jeigu klausi vadinasi dar ne laikas  :goodboy: :-]
Blogai dirba variklis, trauka bloga.
Jeigu variklis dirba lygiai, trauka gera tai kam kišti nagus? Nori  profilaktiškai?  :think: ;)

Neprisijungęs evaldas1980

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #218 Įrašytas: Balandžio 13, 2021, 14:06:43 pm »
Nenoriu, kad kur nors kelionej sugestu. ;)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #219 Įrašytas: Balandžio 13, 2021, 16:06:53 pm »
Na tada negali važiuoti į kelionę, nes gali sugesti bet kas  :-{ :goodboy: :-]
EGR manau dažniausia užsikiša malantis po miestą.
Na jeigu knieti tai gali arba pats arba varyk kas tuo užsima, nuims ir praplaus.
Tai juk Priusas- jis negenda! :-]
Juokauju, bet tikrai nereiktų užsiimti remontuoti to kas dar nesugedo  :think: ;)

Neprisijungęs dtinas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 740
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #220 Įrašytas: Balandžio 13, 2021, 18:06:15 pm »
internetas visagalis https://www.youtube.com/watch?v=2_Hr2tAK7-c
jei nebaisu gali valyti.

Neprisijungęs evaldas1980

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #221 Įrašytas: Gegužės 05, 2021, 19:51:20 pm »
Sveiki. Rytais uzkurus masina ir ijungus klima retkarciais pucia nemalonu kvapa. Pakeiciau vidaus oro filtra, bet vistiek retkarciais atsiranda kvapas (kvapas visad toks pats). Iskur jis atsiranda ir ar dar koks filtras yra kuri reiktu pakeist?

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #222 Įrašytas: Gegužės 06, 2021, 06:22:55 am »
Sveiki. Rytais uzkurus masina ir ijungus klima retkarciais pucia nemalonu kvapa. Pakeiciau vidaus oro filtra, bet vistiek retkarciais atsiranda kvapas (kvapas visad toks pats). Iskur jis atsiranda ir ar dar koks filtras yra kuri reiktu pakeist?
Dažniau pavažinėk su įjungtu AC, pelėsiuko yra tai ir smirda. Beje yra valiklis tam reikalui, operacijai atlikti įrankių nereikia, tik jutubėje pažiūrėk keletą filmukų ir jau meistras. Nusiperki kokio tai purškalo ir galėsi "tvarkytis".

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #223 Įrašytas: Gegužės 06, 2021, 08:49:51 am »
Dabar tau reiktų panaudoti kaip ir kiti sako kondicionieriau valymo priemonę. Aš paskutiniu metu naudoju taip vadinamą "šaškę", nuspaudi ir 10-15 min eina aerozolis į saloną su įjungtu AC. Nu viską padarai kaip reikalauja instrukcija ant flakonėlio.
Visada laikau nustatyma klimato kontrolės "AUTO", tik žiema kartais išjungiu"AC" jeigu nėra didelio rasojimo. Žiurėti reikia pagal poreikį.
Paskutiniu laikotarpiu nejaučiu pelėsio kvapų.
Teisingai sako kad reiktų dažniau naudoti AC, priešingu atveju ant aušinimo radiatoriaus susiformuoja drėgmė, nešvarumai ir jeigu retai naudoji, kaip paskui įjungi tada ir pasijaučia visas "grožis", o kai dažniau naudoji AC tada vyskta savotiškas aušintuvo pravėdinimas, prasivalymas, sausinimas, nesusidaro sankaupų ir apnašų, kurios paskui ir skleidžia kvapus nelabai malionius  :think:

Neprisijungęs Ilja 510

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 58
Ats: Prius - klausimai/atsakymai
« Atsakymas #224 Įrašytas: Gegužės 23, 2021, 17:37:37 pm »
Sveiki. Rytais uzkurus masina ir ijungus klima retkarciais pucia nemalonu kvapa. Pakeiciau vidaus oro filtra, bet vistiek retkarciais atsiranda kvapas (kvapas visad toks pats). Iskur jis atsiranda ir ar dar koks filtras yra kuri reiktu pakeist?
Reikia nupirkti kondicionetiaus valymo priemone balioneli .
Keleivo kilimą  pakelti , ten bus kondensato vamzdelis per ta vamzdeli galima išvalyti sistema .
Toyota Prius 2011m.