Autorius Tema: Airbabg ir servise  (Skaityta 13076 kartus)

Neprisijungęs Ritvis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 15
Ats: Airbabg ir servise
« Atsakymas #15 Įrašytas: Rugpjūčio 15, 2019, 12:46:01 pm »
Sveiki. Yra toks neaiškumas. Auris 2008 2.0D pirkau kažkur prieš 1,5 mėn. Per tą  laikotarpį važinėjant prietaisų skydelyje jau du kartus buvo užsidegusi raudona airbag lemputė ir užrašas patikrinti oro pagalves. Bet abiem atvejais užgesinus variklį ir išjungus degimą problema dingdavo. Ar taip išvis gali būti. Kiek esu turėjęs kitokių automobilių tai būdavo jei užsidegė airbag lemputė tai pati ji jau nebeužges, tik su diagnostinio kompiuterio pagalba. Gal Auris tai normalu, ar čia jau auksarankių darbeliai lenda su visokiomis varžomis, apgavikais.

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Airbabg ir servise
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugpjūčio 16, 2019, 23:27:08 pm »
Pas toyota jei sistema tvarkinga, lempute gesinasi automatiskai - klaida tai pat issisaugo airbag bloke.pvz. pas vw/audi - uzsidegus airbag jau reikia su diagnostika trinti.

Neprisijungęs Ritvis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 15
Ats: Airbabg ir servise
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugpjūčio 17, 2019, 15:15:22 pm »
Buvau pas autoelektriką tai lygiai taip pat paaiškino kaip ir Egis. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, nustatė, kad problema priekinėje keleivio sėdynėje. Autoelektrikas iš karto siūlėsi dėti apgaviką. Bet aš manau susitvarkysiu taip kad sistema iš tikrųjų veiktų.

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Airbabg ir servise
« Atsakymas #18 Įrašytas: Rugpjūčio 17, 2019, 20:47:31 pm »
Buvau pas autoelektriką tai lygiai taip pat paaiškino kaip ir Egis. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, nustatė, kad problema priekinėje keleivio sėdynėje. Autoelektrikas iš karto siūlėsi dėti apgaviką. Bet aš manau susitvarkysiu taip kad sistema iš tikrųjų veiktų.
Gerai patikrink jungti po sedyne.daznai buna kad ir pats airbag pradeda grybauti - pasikeicia vidines varzos. Tada arba ieskai kito airbag arba paprasciausias variantas (bet blogiausias) deti varza.