Autorius Tema: P1255  (Skaityta 2615 kartus)

Neprisijungęs Sigitas1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
P1255
« Įrašytas: Lapkričio 09, 2016, 14:36:17 pm »
Ar kas turėjote bėdelę su šiuo kodu?O buvo taip.Nesenai keičiau turbiną(naują),grįžęs iš svetur(pramyniau500km)keičiau dar sykį tepalus užpyliau 10w40 paprastus pusiau sintetinius,nes po 1000 km keisiu vėl į normalius sintetinius.Vakar užmynus ant pedalo virš 140 dingo trauka ir užsidegė chekas.Šiandien patikrinus kas per klaida,išsiaiškinau kad stringa nauja geometrija kiek suprantu(Turbocharger stick detected).Blogi tepalai,turbo negauna gero tepimo?Keisti tepalus gal jau laikas į normalius kol nesudrožiau turbo?Šeip tai bėdos kodėl užlinko senoji taip ir nelabai išsiaiškinau,siūliau grįžęs vienam servise pjaut katalizatorių laukan,sakė neverta.(DPF išoperuotas,išprogramuotas).Nežinau ką daryt.Trauka užvedus vėl normali.Iš anksto atsiprašysiu moderatoriaus jei tokia tema jau buvo ir aš po ilgų ieškojimų sukūriau naują :) Būčiau dėkingas už patarimą.

Neprisijungęs TYRAN

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 799
  • Toyota Corolla TS 2019 1.8 Hibridas, Vilnius
Ats: P1255
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 09, 2016, 21:39:12 pm »
Ar kas turėjote bėdelę su šiuo kodu?O buvo taip.Nesenai keičiau turbiną(naują),grįžęs iš svetur(pramyniau500km)keičiau dar sykį tepalus užpyliau 10w40 paprastus pusiau sintetinius,nes po 1000 km keisiu vėl į normalius sintetinius.Vakar užmynus ant pedalo virš 140 dingo trauka ir užsidegė chekas.Šiandien patikrinus kas per klaida,išsiaiškinau kad stringa nauja geometrija kiek suprantu(Turbocharger stick detected).Blogi tepalai,turbo negauna gero tepimo?Keisti tepalus gal jau laikas į normalius kol nesudrožiau turbo?Šeip tai bėdos kodėl užlinko senoji taip ir nelabai išsiaiškinau,siūliau grįžęs vienam servise pjaut katalizatorių laukan,sakė neverta.(DPF išoperuotas,išprogramuotas).Nežinau ką daryt.Trauka užvedus vėl normali.Iš anksto atsiprašysiu moderatoriaus jei tokia tema jau buvo ir aš po ilgų ieškojimų sukūriau naują :) Būčiau dėkingas už patarimą.

Iš kur pas Avensį Verso DPF'as?

Neprisijungęs Sigitas1

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
Ats: P1255
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 10, 2016, 09:36:15 am »
Ką pasakė man tą aš parašiau į forumą nepatikrinęs informacijos,aš gi ne meistras :) Dėkoju už pastabumą išsiaiškinau,kad pirmas bakelis tai katalizatorius.Bet problemos dar savo neišsprendžiau.Klaida tiksli kokią esu parašęs.

Neprisijungęs ginciavas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 573
Ats: P1255
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 10, 2016, 10:44:59 am »
Pasitikrink ar veikia vrv voztuvas.