Autorius Tema: Prius III pirkimas  (Skaityta 57618 kartus)

Neprisijungęs Babah

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Prius III pirkimas
« Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 18:18:45 pm »
Sveiki, forumieciai. Jau kuri laika ieskausi Priuso. Daug patirties perkant auto neturiu, bet forumus ir t.t. esu perskaites nuodugniai. Noreciau gaut keleta nuomoniu is jusu apie si skelbima. Ar is foto turit prie ko prisikabint?
http://m.autoplius.lt/skelbimai/toyota-prius-1-8-l-hecbekas-2009-benzinas-elektra-5063223.html?make_date_from=2009&make_id%5B44%5D=225&page_nr=2

Paskambinus sake, kad auto lyg ir is Belgijos (jam draugas parveze), dauzta nebuvo, km turetu but tikri jo zodziais. Vin koduka gavau: JTDKN36U401001636.
Butu smagu jeigu pakomentuotumet is savo varpines:)) dekui

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 19:22:20 pm »
Sveiki, forumieciai. Jau kuri laika ieskausi Priuso. Daug patirties perkant auto neturiu, bet forumus ir t.t. esu perskaites nuodugniai. Noreciau gaut keleta nuomoniu is jusu apie si skelbima. Ar is foto turit prie ko prisikabint?
http://m.autoplius.lt/skelbimai/toyota-prius-1-8-l-hecbekas-2009-benzinas-elektra-5063223.html?make_date_from=2009&make_id%5B44%5D=225&page_nr=2

Paskambinus sake, kad auto lyg ir is Belgijos (jam draugas parveze), dauzta nebuvo, km turetu but tikri jo zodziais. Vin koduka gavau: JTDKN36U401001636.
Butu smagu jeigu pakomentuotumet is savo varpines:)) dekui
Vežk į tokvila ar dar kur ir tegul krato, jei tau tinka ir patinka.


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs Babah

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 20:05:32 pm »
Tik i Tokvila eile ilga laukt turbut pirkimo diagnostikai:) galvoju gal kazkas is forumieciu turi galimybe VIN patikrint ir is foto ar matosi kazkas, prie ko prikibt? Nes iki sostines vaziuot 250km, nesinori bereikalo toki gala lekt ir nusivylus auto grizt namo nieko nepesus.

Neprisijungęs Karpiux

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 29
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 20:21:33 pm »
Na kiek tas kainuos nuvaziuot iki Vilniaus? 30 euru pirmyn atgal manau nera labai didele suma. Bet pirma reiktu paklaust ar pardavejas sutiktu varyt masina pilnai patikrai :)

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 20:36:56 pm »
Na kiek tas kainuos nuvaziuot iki Vilniaus? 30 euru pirmyn atgal manau nera labai didele suma. Bet pirma reiktu paklaust ar pardavejas sutiktu varyt masina pilnai patikrai :)

Keistai skamba planuoji pirkti auto už 8000 eur, o į Vilnių nuvažiuot 30 euru gaila, tai dar žinok Tokviloj ar Mototojoj apie 70 eur pilna patikra kainuoja, abejoju ar galėsi sau tai leisti.
Padangos vasarinės, naujos žieminės dar apie 400 eur kainuos
Pagal foto tai viskas išlaižyta ir kažko nepatarsi pirkti ar ne.

Skambini pardavėjui ir klausi ar yra galimybė pasitikrint auto istoriją, jei mykia, reiškias ne kas, o jei atsisako varyt specializuotan servisan, reiškias mašina ne tau ir džiaukis sutaupęs 30 eur kelionei:)

Jei nedaužta, gali būti buvus taxi, na bet reik viską žiūrėt, tikrint iš foto nelabai ką nuspręsi.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 22, 2016, 20:40:08 pm sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs Babah

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 21:19:41 pm »
Jus cia ta 30eu patys susigalvojot ir diskutuojat:D man laikas brangus, o ne 30eu:D man ir 300 negaila tai kelionei butu jeigu tik auto tvarkinga nupirkt, o ne praleist diena Vilniuj:)) paturistaut as galiu ir siaip susiplanuot

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 21:21:35 pm »
Parašyta skelbime, kad sutinka tikrinti servise. Padangų žieminių  tikrai reikės, ir kažin ar užteks 400 €. tačiau mašina jau įregistruota, su TA, pakeisti tepalai, filtrai ir net amortizatoriai (?) - čia jau susitaupo keli šimtai €. Tik kaodėl tada parduoda tokią gerą mašiną, pats pavažinėjęs vos pusę metų ?

Neprisijungęs Babah

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 21:29:44 pm »
Klausiau sito, tai atsake, jog jam ji kainavo brangiau ir dabar tiesiog reikia pinigu:) ir zinok ar tiesa ar eilinis vejas, nes auto taxi ar dar kazkas:) nors ta kaina jeigu rida tikra nedaug skiriasi nuo uzsienio rinku. Turbut reikia rezervuotis Tokvila ir bandyt laime:)

Neprisijungęs bladas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1373
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 21:37:11 pm »
Aišku bandyk. Pačiupinėsi, pavažinėsi, rida - 30 000/metams gana  panaši į normalią belgišką, aš pats pernai pirkau iš Belgijos, Yarį, 2009 m., rida buvo 180 000.
TA informacija apie šį Priusą:


Neprisijungęs Karpiux

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 29
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #9 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 21:55:30 pm »
Nu tai ka tu uzdirbi dienai 300 eur, jeigu tau laikas brangus? Nu nuvaryk jeigu sutinka pardavejas patikrai, ir matysi kas pakeista ir kodel pakeista. Padaryk kaip visi normalus zmones daro perkant masna uz +- tiek pinigu ir bus maziau galvos skausmo. Zinosi tikra rida, zinosi kas daryta su ta masina, zinosi kas prichalturinta ir panasiai. Manau visa tai verta 100 euru.

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #10 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 22:08:50 pm »
Man dar asmeniškai keistas dalykas, kad buvo keisti amortizatoriai, na pasakykit kolegos kieno auto prabėgus 200 000 ir būtų parėję originalūs amortikai, gal prie kokių 300 000 ar 400 000 tai tikėtina, bet čia tik mano prielaida.

O dėl ko parduoda, tai visaip gyvenime būna, pvz mano atveju parsivarė žmogelis priusą iš JAV, viską sutvarkė, galvojo, kad baisi ekonomija bus ir važinės oru, bet gyvena Klaipėdoje, kiek ten tų kamščių būna, pavažinėjo metus, pamatė, kad ne to tikėjosi ir pardavė. Nusipirko naujesnį Lexusą džipą ir džiaugiasi, kad atrado savo auto:)
Na o man Vilniuje važiuojant kas rytą Ukmergės gatve irgi kaifas, tyla, paukščiukai čiulba:).
Realios sąnaudos, šiuo metu 7,3 L/100 km.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 22, 2016, 22:17:11 pm sukūrė sinkleris »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Prius III pirkimas
« Atsakymas #11 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 22:09:26 pm »
Tingi važiuoti? Paskambini į tokvilą, rezervuoji laiką, sumoki avansu, o pardavėjas tiesiog reikiamu laiku nuveža auto patikrai, gauni iš tokvilos atsakymą, jei viskas Ok perki, jei ne sutaupai laiko kelionei ;)


Sent from my iPlyta

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #12 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 22:19:28 pm »
Tingi važiuoti? Paskambini į tokvilą, rezervuoji laiką, sumoki avansu, o pardavėjas tiesiog reikiamu laiku nuveža auto patikrai, gauni iš tokvilos atsakymą, jei viskas Ok perki, jei ne sutaupai laiko kelionei ;)


Sent from my iPlyta


Iš patirties gal vietoj Tokvilos rekomenduočiau Mototoją kažkaip žmoniškiau bendrauja, nors čia vėl subjektyvi nuomonė.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Prius III pirkimas
« Atsakymas #13 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 22:56:29 pm »
Man dar asmeniškai keistas dalykas, kad buvo keisti amortizatoriai, na pasakykit kolegos kieno auto prabėgus 200 000 ir būtų parėję originalūs amortikai, gal prie kokių 300 000 ar 400 000 tai tikėtina, bet čia tik mano prielaida.


Nissan Quasqai 2015m pakeistas amortikas priekinis garantiskai ties 20kkm rida. Mercedes E 2016m pakeistas galinis amortikas ties 7kkm, kitas ties 20kkm :)

Baltas Prius cia taxi megstamiausia spalva.

Neprisijungęs Babah

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #14 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 23:01:50 pm »
Del taxi spalvos tai taip, tik idomu ar Belguose jos baltos buna:) Norisi Priuso, tik Lietuvos rinkoj rast sunku. Vengiu prancuzisko ar ispanisko. Taikau ant vokisko, olandisko, na ir belgisko. Ar cia kvailas nusistatymas pries pietu salis?