Autorius Tema: Prius III pirkimas  (Skaityta 57621 kartus)

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #15 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 23:31:16 pm »
Del taxi spalvos tai taip, tik idomu ar Belguose jos baltos buna:) Norisi Priuso, tik Lietuvos rinkoj rast sunku. Vengiu prancuzisko ar ispanisko. Taikau ant vokisko, olandisko, na ir belgisko. Ar cia kvailas nusistatymas pries pietu salis?
tikrai kvailas, kaip ir fobija taxams ;) tuomet imk is amerikos priusa dauzta, susiremontuosi ir zinosi pats kas ir kaip, bet speju priklausai tai kategorijai zmoniu, kurie nelabai supranta ir neturi laiko remontas - ieskai pirkti tvarkingo priuso,kad butu galima sesti ir vaziuoti iskart. geriausias sprendimas tavo atveju - servisas,kuris supranta apie toyotas ir gali nuodugniai viska patikrinti ;) sekmes ir pranesk kaip sekesi ;)

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #16 Įrašytas: Lapkričio 22, 2016, 23:53:09 pm »
Del taxi spalvos tai taip, tik idomu ar Belguose jos baltos buna:) Norisi Priuso, tik Lietuvos rinkoj rast sunku. Vengiu prancuzisko ar ispanisko. Taikau ant vokisko, olandisko, na ir belgisko. Ar cia kvailas nusistatymas pries pietu salis?


O kas blogai su mašina iš Ispanijos ar Prancūzijos. Maniškė iš Prancūzijos buvo pravaryta, matomai iš pietų, nes žiemos buvo nemačius. Dugnas buvo kaip naujos mašinos. Dėl ridos galima abejoti. Ypač jeigu tai buvęs taxas. Žinau atvejį, kai iš Vokietijos grįžo panašių metų touranas, buvęs taxas su 400 tūkstančių rida. Buvo padaryta tai, ką pirkėjai nori matyti. Iš 400 patapo 250 tūkst. Žodžiu standartinė rida.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #17 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 00:10:27 am »
 Nori Priuso,o renkiesi salis  :-]  .Ziurek technine bukle.Man virs 200 000km jau daug,as rinkciausi su mazesne rida ( jeigu cia rida aplamai tikra  :)  )
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs guners

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 610
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 09:00:29 am »
Briukselyje prieš 3 m. atkreipiau dėmesį, kad nemažai taxi Prius. Pagalvojau dar, kad į LT tikrai  jų atriedės:)
Sąžiningumas-brangi vertybė, nesitikėk jo iš pigaus žmogaus.

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 09:15:35 am »
Man dar asmeniškai keistas dalykas, kad buvo keisti amortizatoriai, na pasakykit kolegos kieno auto prabėgus 200 000 ir būtų parėję originalūs amortikai, gal prie kokių 300 000 ar 400 000 tai tikėtina, bet čia tik mano prielaida.
As keiciau visus prie 165k km, nes po viena jau buvo pradeje begti :)

BTomas

  • Svečias
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 10:42:25 am »
Ir kiek laiko "paukščiukai čiulba" stovint kamstyje su ijungtu kondicionieriumi iki variklis uzsiveda? min 15? ))

Man dar asmeniškai keistas dalykas, kad buvo keisti amortizatoriai, na pasakykit kolegos kieno auto prabėgus 200 000 ir būtų parėję originalūs amortikai, gal prie kokių 300 000 ar 400 000 tai tikėtina, bet čia tik mano prielaida.

O dėl ko parduoda, tai visaip gyvenime būna, pvz mano atveju parsivarė žmogelis priusą iš JAV, viską sutvarkė, galvojo, kad baisi ekonomija bus ir važinės oru, bet gyvena Klaipėdoje, kiek ten tų kamščių būna, pavažinėjo metus, pamatė, kad ne to tikėjosi ir pardavė. Nusipirko naujesnį Lexusą džipą ir džiaugiasi, kad atrado savo auto:)
Na o man Vilniuje važiuojant kas rytą Ukmergės gatve irgi kaifas, tyla, paukščiukai čiulba:).
Realios sąnaudos, šiuo metu 7,3 L/100 km.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Prius III pirkimas
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 11:30:29 am »
Ir kiek laiko "paukščiukai čiulba" stovint kamstyje su ijungtu kondicionieriumi iki variklis uzsiveda? min 15? ))
Vasarą prie prekybos centro stovėjau 48min., kol žmonos laukiau, užsivedė tik tris kartus ir mano prūsas antros kartos, tai buvau maloniai nustebintas, aišku baterija buvo beveik "žalioje" įkrovimo zonoje :)

Sent from my iPlyta

Neprisijungęs Babah

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #22 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 12:24:01 pm »
Teko skaityt, jog is petu grizusios auto turi labiau pavargusia baterija, nes kalnuotos vietos ir pns. Nors nezinau kiek tiesos ir aisku visi antikoroziniai dalykai:) 200k ar bijot nezinau, nes jau pasimokiau su viena istorija. Planavom draugei pirkt Prius 2, nuvykom i Kauna, i viena ale labai rimta imone, kuri prekiauja lizinginiais is Olandijos(imones vardo neminesiu:D). Apsiziurejom 2007 priusa, gan pilnas, su dazu matuokle apejom lyg ir nedazytas niekur, vidus palyginus nenudroztas, o ir test drive atrodo gan padorus:) rode 182k km. Netikejau, bet pardavejas galva gulde, kad rids tikra ir pas juos niekada nebuna suktos. Nusipirkom. Vazinejom keleta dienu patenkinti, tik viena lietinga diena valytuvo svirtis isluzo, stotuose negavau tai variau i toyota uzsakyt. O tada ir ridos paklause:)) tai suzinojau, kad jau vasara 400k turejo:) siaip netaip pavyko grazint ta auto, nors bendrai keli simtai minuse isejo su visais tepalu keitimais, padangom ir tt. Ka norejau pasakyt, kad prie 400k km ji vaziavo gerai, baterijos ikrova visuose celiuose buvo tolygi. Jeigu ne tas valytuvas tai butu turbut ir like galvoj, kad turim auto su 182k.  Rytoj priims Mototoja patikrai nuziureta Prius 3. Tai matysim ka rodo. Ar yra Vln vieta, kur nuodugniai baterijos gyvavima patikrintu? Aciu

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Prius III pirkimas
« Atsakymas #23 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 13:34:03 pm »
Toyotos dyleriai galį patikrinti ir net sertifikatą išrašyti ;)
Pvz
http://www.biwel.com/pmb01/HHC.pdf?utm_source=ToyotaOwnersClub&utm_medium=ForumLinks
Sent from my iPlyta

BTomas

  • Svečias
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #24 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 16:55:03 pm »
Tai vasara) ir tai abejoju, dabar kazi kiek pastovetum ) Esu du naujus priusus pirkes, antra 2008 ir trecia 2010, tai kai paskaitau cia rasanciuju pasakas, apie sanaudas 3,5 ltr/100, ant elektros po 5 km nuvaziuoja... tai pradedi galvoti, kokiu tikslu tokias "pievas" rasineti

Vasarą prie prekybos centro stovėjau 48min., kol žmonos laukiau, užsivedė tik tris kartus ir mano prūsas antros kartos, tai buvau maloniai nustebintas, aišku baterija buvo beveik "žalioje" įkrovimo zonoje :)

Sent from my iPlyta

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Prius III pirkimas
« Atsakymas #25 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 17:19:48 pm »
Tai vasara) ir tai abejoju, dabar kazi kiek pastovetum ) Esu du naujus priusus pirkes, antra 2008 ir trecia 2010, tai kai paskaitau cia rasanciuju pasakas, apie sanaudas 3,5 ltr/100, ant elektros po 5 km nuvaziuoja... tai pradedi galvoti, kokiu tikslu tokias "pievas" rasineti
Dabar gal labiau šildymo reikia, nei šaldymo :)
Na mano važiavimu dabar prūsas valgo 6ltr, žmonos važiavimo stiliumi 5.7ltr, tai skaitau labai gerai kai 100% Vilniuje, kamščiuose.
Avensis 2.0 benzinas 11ltr :)


Sent from my iPlyta
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 23, 2016, 17:52:07 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #26 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 18:00:53 pm »
Tai vasara) ir tai abejoju, dabar kazi kiek pastovetum ) Esu du naujus priusus pirkes, antra 2008 ir trecia 2010, tai kai paskaitau cia rasanciuju pasakas, apie sanaudas 3,5 ltr/100, ant elektros po 5 km nuvaziuoja... tai pradedi galvoti, kokiu tikslu tokias "pievas" rasineti


Lietuviskas budas - noras pasipuikuot pries kitus, parodyt save protingesni, daugiau sugebanti....apgailetina.
Vazinejau su 2014 Prius virs metu, tai per 23500km vidurkis 6.52l/100km miestas( Manchester)/uzmiestis - 50/50

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #27 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 20:12:50 pm »
Tai vasara) ir tai abejoju, dabar kazi kiek pastovetum ) Esu du naujus priusus pirkes, antra 2008 ir trecia 2010, tai kai paskaitau cia rasanciuju pasakas, apie sanaudas 3,5 ltr/100, ant elektros po 5 km nuvaziuoja... tai pradedi galvoti, kokiu tikslu tokias "pievas" rasineti
Teko 20min aikstelej stoveti ijungus sildyma - visa laika ant elektros su ijungtu magu. Tiesa, Highlander, ne Prius.
Ir sanaudos ~12duju :)

Neprisijungęs kalava

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 778
  • Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, Kaunas
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #28 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 21:14:35 pm »
Man dar asmeniškai keistas dalykas, kad buvo keisti amortizatoriai, na pasakykit kolegos kieno auto prabėgus 200 000 ir būtų parėję originalūs amortikai, gal prie kokių 300 000 ar 400 000 tai tikėtina, bet čia tik mano prielaida.

O dėl ko parduoda, tai visaip gyvenime būna, pvz mano atveju parsivarė žmogelis priusą iš JAV, viską sutvarkė, galvojo, kad baisi ekonomija bus ir važinės oru, bet gyvena Klaipėdoje, kiek ten tų kamščių būna, pavažinėjo metus, pamatė, kad ne to tikėjosi ir pardavė. Nusipirko naujesnį Lexusą džipą ir džiaugiasi, kad atrado savo auto:)
Na o man Vilniuje važiuojant kas rytą Ukmergės gatve irgi kaifas, tyla, paukščiukai čiulba:).
Realios sąnaudos, šiuo metu 7,3 L/100 km.
Na, ne Priusui, bet antram avensiui, pirktam Mototojoj naują, prie 90 000 km teko keisti amortizatorius, tik nepamenu, priekinius ar galinius ( cia draugo auto). Taip kad gali būti

Išsiųsta naudojantis Nexus 9 Tapatalk 4 Lt

Ex-Avensis '07, 2L D4D, 93 kW, sidabrinis universalas

BTomas

  • Svečias
Ats: Prius III pirkimas
« Atsakymas #29 Įrašytas: Lapkričio 23, 2016, 22:11:20 pm »
Sutinku, cia realus skaiciai!

Lietuviskas budas - noras pasipuikuot pries kitus, parodyt save protingesni, daugiau sugebanti....apgailetina.
Vazinejau su 2014 Prius virs metu, tai per 23500km vidurkis 6.52l/100km miestas( Manchester)/uzmiestis - 50/50