Autorius Tema: AUDIO  (Skaityta 153476 kartus)

Neprisijungęs Giedrius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
AUDIO
« Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2008, 13:58:13 pm »
Kolegos,gal kam teko imti lauk Avensis 01' kasetini grotuva.
Mat turiu problema su CD keitikliu,anas labai tyliai groja kai tuo tarpu
techniskai tvarkingas.Reikia paziureti, kaip laikosi jungtys ant kasetinio grotuvo.Gal ten priezastys ?
Toyota Avensis 2001 D4D AA.

Neprisijungęs Gytyto

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 461
Ats: AUDIO
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2008, 22:18:34 pm »
As savo isiminejau, pas man 99 su medzio apdaila, tai nepavykus isimt pacio magelio, biski apacioje prie pelenines pakrapstes kazkaip sugebejau isimt visa apdaila su mageliu kartu :D bet kaip taip man pavyko neisivaizduoju, reik pabandyt dar kart. nes ten visa apdaila ant 6 laikykliu laikosi... Tai pabandyk, gal ir tau pavyks ;)

Neprisijungęs dezpect

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
Ats: AUDIO
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 20, 2008, 23:23:53 pm »
Man teko keisti cd grotuva. Nezinau ar taip pat jis isiima kaip kasetinis, bet man reikejo imti visa ta paneli (kartu su mygtukais ir kondecioierio valdymu). Kaip ir Gytyto rase, as taip pat ten atlupinejau salia pelenines viena kampa, paskui kita. Tada visas panelis atsoka ir ji galima istaukti. Tiesa jei trauksi pirma karta, buna tokios plasmasikes , kurios neleidzia taip lengvai istraukti,  stipriau patraukus jos luzta (gal cia kokia apsauga ar kas..) ir tada graziai isiima. O del tu plasmasikiu manau jaudintis neverta, nes viskas graziai atgal susideda ir uzsifiksuoja. :)

Neprisijungęs Gytyto

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 461
Ats: AUDIO
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 21, 2008, 07:31:51 am »
Tai uzifiksuos jei graziai issiimsi :) As kazkaip nestykejau, kad taip lengvai visa apdaila ten nusiims... Reik galvot kazka, nes jei neduok dzievuliau ateis pikti zmones ne tai kad magioka, bet ir visa apdaila issines :D
« Paskutinį kartą keitė: Rugpjūčio 21, 2008, 07:32:58 am sukūrė Gytyto »

Neprisijungęs wisper

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 182
Ats: AUDIO
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 21, 2008, 09:24:49 am »
Aš tai tas dureles virš peleninės patraukiau į save ir viskas labai gražiai išsiėmė, kiek sudėtingiau buvo su varštų atsukimu nuo mago ;)
Jei automobilis trukdo šeimai, reikia mesti... ... šeimą... :)

Toyota Avensis I 1.6l. 81kW.

[

Neprisijungęs Giedrius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
Ats: AUDIO
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 21, 2008, 16:39:44 pm »
Aha... Gal reiks atsargiai pabandyti .Nors tokiems knebiniams,itariu,neuzteks kantrybes,priskaldysiu plasmasiu kruva ir po magnitafono.
Toyota Avensis 2001 D4D AA.

unholy

  • Svečias
Ats: AUDIO
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gruodžio 10, 2008, 03:04:50 am »
Na ka, pagaliau ir as isidejau originalu CD vietoj buvusio MC grotuvo. Kiek ieskojau lietuvoj, ar ebay,visur parduodavo tik su borto kompu. Lietuvoj maziausia kaina 600 lt. Keitimai pvz pas turginius neimanomi, vienas buvo pasirases uz 200 lt bet priejes rusas nupirko avensi. Bet islaukiau savo ir isigijau grotuva uz niekingus 25 eurus, dideliame lauzyne prie Dublino.

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: AUDIO
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gruodžio 10, 2008, 11:24:48 am »
Tai kietai čia paišlaidavai su tuo magu :)
Na kaip už tokią kainą tai aišku apsimoka įsimesti CD, bet už 600-800 , kaip kad Lietuvoj siūlo, tai tikrai nesamonė dėt tokį lukštą kuris net mp3 negroja. :|

unholy

  • Svečias
Ats: AUDIO
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodžio 10, 2008, 14:41:14 pm »
nelabai lieka is ko rinktis, kitokio grutuvo neigrusi arba kazka gaminti reikia.

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: AUDIO
« Atsakymas #9 Įrašytas: Gruodžio 16, 2008, 21:38:29 pm »
Tai va, bet jau ką už tą originalų CD grotuvą tiek mokėt,tai gal geriau toki daikčiuką kaip vaikis siūlo įsigyt.  Bet aš neprisiruošiu, ir nžn ar prisiruošiu.. :)

unholy

  • Svečias
Ats: AUDIO
« Atsakymas #10 Įrašytas: Gruodžio 17, 2008, 01:40:51 am »
su salyga, kad galiu gyvent ir be mp3 tai investuot i tai 300-400 lt, taip pat kvaila kaip ir is lietuviu pirkt originalu cd uz 600 lt, kai isigijau vos uz 90lt.

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: AUDIO
« Atsakymas #11 Įrašytas: Gruodžio 18, 2008, 20:48:58 pm »
Taigi ir sakau kad tik už tokią kainą ir apsimoka pirkt ta cd kaip pirkai

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: AUDIO
« Atsakymas #12 Įrašytas: Gruodžio 19, 2008, 18:26:00 pm »
et o man va teko pirkti nauja cd i kita masina tai ir palikau tuos 400 lt galvojau ta jungti bet pasirodo ten net ner kur jung jungtis kazkokia ismusta  ar kas net nezinau  :)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas

unholy

  • Svečias
Ats: AUDIO
« Atsakymas #13 Įrašytas: Gruodžio 20, 2008, 14:01:18 pm »
o kur radai pirkti ?

Neprisijungęs ToyotaClub

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 3073
  • Yaris 2005 1.4 D4D
    • ToyotaClub.lt
Ats: AUDIO
« Atsakymas #14 Įrašytas: Gruodžio 20, 2008, 15:08:37 pm »
PC MEGA :) taip uztikau netycia :)
Toyota Klubo Forumas: ToyotaClub.lt/forumas