Autorius Tema: kreivai stovi auto  (Skaityta 15872 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #15 Įrašytas: Sausio 30, 2017, 23:26:13 pm »
nu kazkaip man irgi sunku butu patiket, kad stakanas butu ismustas, gal greiciau spyruokle bus pazeista. Tik blin, kad tokiis mini itrukimus apciyopt reik taukt ja lauk, nes spyruokles daliu kurios remiasi i lekstes apacioj ir virsuj, tai neuzmatysi. Nors realiai, tai issimt nera taip jau sunku, trys varztai ant stakano, apacioj su vairo trauke jungiasi berods. Po to suspaudzia spyruokle, nusuka lekste, cia tokia spyruokles patikris kaina gautusi kaip uz amortiko keitimo darba :)
Tai ir stakano būklė matysis iš apačios ;) tad viską pasitikrinsi.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #16 Įrašytas: Sausio 30, 2017, 23:35:33 pm »
tai ok, tai man atvykus i servisa, pasakyti, kad kaire priekio puse zemiau apie cm nei desine ir ka tada sakyt, kad tikrintu kaires puses spyruokle? Nes iki tol dar turejau visokiu minciu, gal ten gali buti ir kitu daliu, kurios galejo palinkti ir sukelti toki nusedima. Nors realiai, jei butu kokia kita dalis, auto nebutu galima padaryti suvedimo. O amortizavimo sistema, kiek suvokiu ratu geometrijai itakos neturi visiskai ane?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #17 Įrašytas: Sausio 30, 2017, 23:38:42 pm »
Man buvo viena puse susedusi, o spyruokle buvo luzusi stakane. Ten gavosi per pirma apvija berods. Viena puse sedejo zemiau.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #18 Įrašytas: Sausio 30, 2017, 23:47:42 pm »
abejoju kad beveik naujai masinai greit surudytu ir skiltu spyruokles :)
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #19 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 00:03:35 am »
nu ziuresim kaip kas, pirmiausia vizualiai pats paziuresiu po kapotu, ar nera skirtumu tarp desines ir kaires puses stakanu is virsaus, tada teks tartis su dileriu, kaip surasti ta nusedimo beda, ka jie siulys, traukti spyruokle lauk ir ziuret, dar vienas variantas, o gali taip buti, kad pvz matuojant su metru lyginant ir su galiniais ratais, tai triju ratu iskaitant ta kairiji atstumai vienodi, o vat desinysis siek tiek aukksciau, bet nezinau, kaip buvo kai nebuvo sio defekto ar priekiniai ratai turi tureti didesni atstuma nei galiniai. Nes dabar suabejojau, gal ne kaireje puseje reik ieskoti problemos o desineje, bet kad del defekto paaukstetu ta puse tai dar nesu girdejes, visgi esu linkes kad kaire pasedo. Juolab, kad darant suvedima buvo nusimususi kaire puse, o ne desine. Gali buti ir taip, kad kaire susedo biski, del desine puse issitempe? Cia gautusi toks variantas, kai kad masina statai viena puse ant bordiuro, tada viena spyruokle labiau susispaudzia, priesingoj puseje issiplecia.
O spyruokle gal galejo gauti itrukima ne del korozijos, kurios nera ant jos, o del to duobes smugio?
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 31, 2017, 00:05:58 am sukūrė Henris »
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #20 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 00:09:44 am »
Galejo buti visko. Paprasciausiai bus issiimti spyruokle ir i ja paziureti. O dar geriau dvi tos pacios asies, tai sudejus kartu matysis aukstis kiekvienos, ar vienodi.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #21 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 00:21:35 am »
Gal spyruokle nusedo. Gamina jas turbut is perdirbtu ciuziniu :)

Neprisijungęs katana7

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 877
  • Auris touring sports hybrid 73 kW
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #22 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 05:06:00 am »
nu ziuresim kaip kas, pirmiausia vizualiai pats paziuresiu po kapotu, ar nera skirtumu tarp desines ir kaires puses stakanu is virsaus, tada teks tartis su dileriu, kaip surasti ta nusedimo beda, ka jie siulys, traukti spyruokle lauk ir ziuret, dar vienas variantas, o gali taip buti, kad pvz matuojant su metru lyginant ir su galiniais ratais, tai triju ratu iskaitant ta kairiji atstumai vienodi, o vat desinysis siek tiek aukksciau, bet nezinau, kaip buvo kai nebuvo sio defekto ar priekiniai ratai turi tureti didesni atstuma nei galiniai. Nes dabar suabejojau, gal ne kaireje puseje reik ieskoti problemos o desineje, bet kad del defekto paaukstetu ta puse tai dar nesu girdejes, visgi esu linkes kad kaire pasedo. Juolab, kad darant suvedima buvo nusimususi kaire puse, o ne desine. Gali buti ir taip, kad kaire susedo biski, del desine puse issitempe? Cia gautusi toks variantas, kai kad masina statai viena puse ant bordiuro, tada viena spyruokle labiau susispaudzia, priesingoj puseje issiplecia.
O spyruokle gal galejo gauti itrukima ne del korozijos, kurios nera ant jos, o del to duobes smugio?
nuvažiuok pas atstovą ir pažiūrėk, kaip atrodo tas atstumas naujam automobilyje.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #23 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 07:32:42 am »
abejoju kad beveik naujai masinai greit surudytu ir skiltu spyruokles :)
Neabejok, mes keitėme Audi a6 c7 spyruoklę garantiniu metu, giminaitis alfa romeo 159 garantiniu laikotarpiu keitė spyruokles du kartus, draugas Mazda 6 irgi spyruoklę pakeitė garantiniu metu. Man toks jausmas, kad taupo gamintojo metalo kokybės atžvilgiu, kaip ir ant visko naujuose auto, dabartiniai auto skirti kokiems 6 metams, vėliau perdirbimui :)

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #24 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 08:10:54 am »
Aš gal pasirodysiu naivus, bet jei man iškiltų tokia problema - palikčiau mašina garantiniame, kad sutvarkytų. Tai jų problema.
Jei visgi paaiškėja, kad tavo, nes kalei į duobę ar pan - tada tegul susiderina su kasko ir sutvarko. Kažkaip man atrodo nesąmonė pačiam tvarkytis apynaują garantinę mašiną.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #25 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 08:48:27 am »
Jei pakliuvai i duobe taip, kad atsitiko kazkas su pakaba - ta 100% pajusi ir prisiminsi.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #26 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 12:17:54 pm »
Aš gal pasirodysiu naivus, bet jei man iškiltų tokia problema - palikčiau mašina garantiniame, kad sutvarkytų. Tai jų problema.
Jei visgi paaiškėja, kad tavo, nes kalei į duobę ar pan - tada tegul susiderina su kasko ir sutvarko. Kažkaip man atrodo nesąmonė pačiam tvarkytis apynaują garantinę mašiną.
Pilnai pritariu, kažkaip nerimtai atrodo oficialus atstovas, va laukiu vizito "recall" dalių keitimui savo avensiui tokviloje nuo rugsėjo mėnesio :D įdomu kiek rekordas bus.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #27 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 13:24:46 pm »
Tokvila - isvis su manim nesiskaite, kai dare suvedima, pasake, kad gale nesidaro isvirtimas ir pasiule vazinet ir nesukt galvos. Nuvaziavau i Mototoja, sako, kaip nesukt galvos jei isvirtimas per 1 laipsni nesueina, reikejo pakeisti viena detale uz 90 euru, ir isvirtimas atsistojo i vieta. Tokviloj - futbola zaidzia su klientais, negu juos tinkamai aptarnauja. Pirkau auto Mototojoj, bet tokviloj teko apsilankyt nes arciau, bet daugiau su ju tokiu poziuriu, pas juos uzsukti man nebeteks. Ziuresiu, kaip Mototoja reaguos i mano pastabas del pakrypusio auto. Kol kas tikrai nepasisiko, tai tikiuosi islaikys savo kartele. Siandien buvau atsidares kapota apziuret tuos stakanus is virsaus, nu nelengva juos apziuret, nes pirma: jie iskart paslepti po paneles plastmasine apsauga ir dar prie ju prisukioti skardos gabalai, kurie jungiasi su skysciu bakeliais. Tai ten jei nores istraukt amortika, tures matyt tas apsaugas nusiiminet, nu nebent turi patogius irankius ir gales atsukti varztus, nenuiminejant ten tu shuduku. Bet kiek teko paziuret tai kur lekstes jungiasi su stakanu, stakano konturai lygiai apvalus abejose pusese, vizualiai bent jau pazeidimu nesimato.
As tai galvoju, nuvares pas dileri pasakysiu tiesiog, kad kaire priekio stovi zemiau, nei desine ir tegu patys issimatuoja ir ziuri, kas ten gali buti. Nes taip neturi buti.
Kaip manot, ka jie tikrins, lups lauk amortikus su spyruoklem?
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #28 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 13:49:34 pm »
Jei pirkai auto MOtotojoj, tai tegul jie ir išsprendžia problemą, nėra reikalo važiuoti Tokvilon.
Kiek teko su susidurti tai Mototojoje kažkaip daug žmogiškesnis bendravimas nei Tokviloj, pastarieji matyt dėl klientų nesuka galvos, ypač jei esi mažas:)
Iš viso aprašymo įtariu tik vieną priežastį netolygiai stovinčio auto, tai spyruoklės, dėl nežinomų priežasčių, galbūt prastos metalo kokybės, viena susmuko daugiau ir todėl taip stovi. Manau pakeitus, kad ir vieną susmukusią, auto turėtų išsilyginti.
Jei Mototoja neras priežasties, siūlyčiau iš šroto nusipirkt originalią spyruoklę ir pakeisti pasmukusioje pusėje, tai daug tikrai nekainuos.

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: kreivai stovi auto
« Atsakymas #29 Įrašytas: Sausio 31, 2017, 19:46:08 pm »
Nu va buvau Mototojoj. Tai suzinojau dalyka apie kuri net nebuciau pagalvojes, nors kazkas cia rase. Nuejom su meistrais ir prie mano masinos, pasirodo aukscio skirtumas tarp kaires ir desines yra ne 1cm o 5mm. Tada su tuo paciu metru praejom pro visiskai naujus  du hibridus. Pirmiausia prie RAV4, skirtumas tarp desines ir kaires 6mm, Auris universalas 5mm. Zodziu, pasirodo, kad japaskes net nesuka galvos del tokiu skirtumu. Kadangi inverteris su el varikliu stovi labiau kaireje (vairuotojo) puseje, o spyruokles i abi puses dedamos vienodos, pasirodo kairioji priekine auto puse turi didesni svori ir be vairuotojo. Todel, toks pakrypimas auto kaip ir gamintojo neapskaiciuotas netikslumas. Is esmes tai itakos vairavimui, saugumui ir daliu devejimuisi neturi. Sake: as pirmas kuris pastebejau toki dalyka. Kadangi kiekvienas atstovas veda, gedimu statistika, tai minejo, kad mano skundas ar pastaba, kaip bepavadinsi, turetu pasiekti gamintoja, tik klausimas ar gamintojas ir tolimesniuose hibridiniuose modeliuose del sio netikslumo imsis kokiu korekciju.
Na bet kadangi prie mano akiu buvo pamatuoti atstumai ir kitu hibridu, tai kazkiek ramiau liko, kad taip ir turi buti. Dar paminejo, kad jei auto priparkuotas buna taip, jog jo galine asis stovi auksciau nei priekine, tie auskcio skirtumai, gali sviruoti ir iki 1CM, del to, kad spyruokles tuo metu labiau spaudziasi ir paklaida gali kisti nuo masinos stovejimo busenos.

Nu nesitikejau tokios pabaigos. Bet irodymai yra irodymai.

Tai kas turit hibrida panasiu metu, kaip mano galit paeksperimentuoti ir pasimatuoti skirtumus atstumo, turetu irgi buti bent jau per 5mm.

Bet aciu visiem, uz patarimus, nes jau buvau ziauriai susinervines.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019