Autorius Tema: 2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT  (Skaityta 21154 kartus)

Neprisijungęs intercom

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 45
2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT
« Atsakymas #30 Įrašytas: Liepos 29, 2010, 17:54:22 pm »
Citata
milkas parašė:
Planuojamas marsrutas rugpjuti, vilnius- berlynas-amsterdamas-briuselis-paryzius-kanai- miunchenas- vilnius, 14 dienu; ~ 8000 km. 2 universalai, 4 zmones :) idomu, ar racijas verta isigyt ...

kaip sekesi kelioneje? planavau kazka panasaus tik vietoj posukio i kanus sukau i leads (cia ziurint i zemelapi), tai paskaiciuota buvo ~5500-6000 km.
Ar tikrai gaunasi 8000 km tokiam marsrute ir ar skaiciavot galimas islaidas?
Turejau plana vykt iki romos, bet viskas baigesi tuo, kad nusipirkom bilietus iki ~milano ir ten issinuomosim masina :d

Neprisijungęs audrius

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT
« Atsakymas #31 Įrašytas: Liepos 29, 2010, 18:14:21 pm »
oh as ir savo masiniuka buvau i sniegynus uzvares, kada prisesiu aprasysiu kelione su foto
sirdyje bmw ,bet toyota istikima ir patikima

Neprisijungęs guners

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 610
2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT
« Atsakymas #32 Įrašytas: Liepos 30, 2010, 18:12:58 pm »
Citata
GALLANT parašė:
As irgi jau po kelioniu. Kazkaip sugalvojom vaikus po aktrakcionu parkus pavezioti, tai ismaisem truputeli europa. Nezinau kaip kitiem, bet man labai nepatiko Paryzius, Venecija ir DisneyLand.
Paryzius del katastrofisko eismo, siuksliu ir besikabinejanciu negru, jau nekalbu apie metro ir t.t
Venecija supuve namai ir smirdantis kanalas kuriame plaukioja SH...., asmeniskai maciau.
DisneyLand isvis truksta zodziu 200e (2vaikai 2 suauge) uz keturis aktrakcionus i kuriuos dar turi ateiti nustatytu laiku.

Visai kitas reikalas Ispanija. Buvau Herautz prie Atlanto, tylus, ramus ir tvarkingas miestelis, net nesulyginsi su Palanga ar Sventaja. Tikrai galejau atsipusti tas kelias dienas kur ten praleidau. Prie Vidurzemio juros Salou irgi verta nulekti. Ten yra Port Aventura pramogu parkas ir Aquapolis vandens pramogu parkas. Viesbutis prie pat juros, kainos mazesnes nei musu pajury.
Dar siulyciau aplankyti HeidePark, man asmeniskai labai patiko.
Aisq Cekija su savo kalnais paliko gera ispudi.

Is visu saliu kur aplankiau, tai butinai grysiu i Ispanija, Cekija ir Slovakija. O i Italija, Prancuzija tai nei uz jokius pinigus, nei uz dyka nevaziuociau.

Fe, subjektyvu
Sąžiningumas-brangi vertybė, nesitikėk jo iš pigaus žmogaus.

Neprisijungęs kubilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 354
2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT
« Atsakymas #33 Įrašytas: Liepos 31, 2010, 22:48:59 pm »
Šiemet keliaujam po LT.Idomu atrasti tai kas panosėje randasi.ka tik sugrižom iš labai mielo kaimelio. mačiau ir pora Toyota, bet be klubo ženklu. na , ir šis renginys nebuvo reklamuojamas. http://www.kronika.lt/index.php/naujienos/1059-grabijolai-laukia-svei










« Paskutinį kartą keitė: Liepos 31, 2010, 22:55:47 pm sukūrė kubilas »

Neprisijungęs kubilas

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 354
2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT
« Atsakymas #34 Įrašytas: Liepos 31, 2010, 23:23:03 pm »
Citata
GALLANT parašė:
As irgi jau po kelioniu. Kazkaip sugalvojom vaikus po aktrakcionu parkus pavezioti, tai ismaisem truputeli europa. Nezinau kaip kitiem, bet man labai nepatiko Paryzius, Venecija ir DisneyLand.
Paryzius del katastrofisko eismo, siuksliu ir besikabinejanciu negru, jau nekalbu apie metro ir t.t
Venecija supuve namai ir smirdantis kanalas kuriame plaukioja SH...., asmeniskai maciau.
DisneyLand isvis truksta zodziu 200e (2vaikai 2 suauge) uz keturis aktrakcionus i kuriuos dar turi ateiti nustatytu laiku.

Visai kitas reikalas Ispanija. Buvau Herautz prie Atlanto, tylus, ramus ir tvarkingas miestelis, net nesulyginsi su Palanga ar Sventaja. Tikrai galejau atsipusti tas kelias dienas kur ten praleidau. Prie Vidurzemio juros Salou irgi verta nulekti. Ten yra Port Aventura pramogu parkas ir Aquapolis vandens pramogu parkas. Viesbutis prie pat juros, kainos mazesnes nei musu pajury.
Dar siulyciau aplankyti HeidePark, man asmeniskai labai patiko.
Aisq Cekija su savo kalnais paliko gera ispudi.

Is visu saliu kur aplankiau, tai butinai grysiu i Ispanija, Cekija ir Slovakija. O i Italija, Prancuzija tai nei uz jokius pinigus, nei uz dyka nevaziuociau.

Teko dirbti ir gyventi France. ispudziai ir prisiminimai visiskai priesingi nei GALANT.gan malonus zmones, puikus vaizdai- teko apvaziuoti did dali pietu prancuzijos. nepatiko tik skalda pliazuose.ir did karstis- kovo vidury jau gerem  rytine kava lauko kavinej prie 25 laipsniu. maistas- superinis, gėrimai-taip pat. labaiausiai patiko naktinis AVIGNON gyvenimas. tai miestas kur vyksta teatru suvaziavimai kiekviena vasara, Koršunovas irgi rodo ten savo spektaklius. zodziu, F tai šalis  kur norisi sugryzti. o kur dar pilys vidurio F ir netoli paryziaus.? sutinku, kad Paryziuje per daug vagiu arabiskos kilmes. bet ir lt pilna otmorozku. gerai ,kad daba jie po EU išsisklaide.

GALLANT

  • Svečias
2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT
« Atsakymas #35 Įrašytas: Liepos 31, 2010, 23:39:03 pm »
As tik parasiau savo nuomone apie kelione, bet tai visiskai nereiskia, kad kitam gali nepatikti Paryzius ar Venecija. Jug esame visi skirtingi ir skirtingai reaguojame i salutinius poveikius. Mano pazystams buvo kazkur kalnuose Prancuzijoje, tai sake, kad labai patiko. Zodziu kiek zmoniu tiek nuomoniu. Galutinai isitikinau, kad kelionese reikia vengti dideliu miestu. Beje, geras draugas dirbo 3men. Paryziaus ligonineje anesteziologu tai jo ispudziai irgi tokie pat kaip ir mano.....