Bendra > Kelionės su Toyota

2010 KUR KAS PLANUOJA KELIAUT

<< < (2/8) > >>

audrius:
kokias keliones planuojame siais metais su Toyota. Mano siuo metu planuojamas vasaros keliones marsrutas: Lenkija, Cekija, Austrija, Slovenija, Italija, savaite Kroatijos papludimiuose  ir atgal. Keliones laikotarpis apie 15 dienu. Keliones pradzia s.m birzelio 19d.;);););)

Kestutis777:
Na, yra tokie campingu katalogai CIA

Cia rasoma, kad juose yra visi Norvegijos kepingai su ju kainomis ir kelioniu marsrutai. Rasoma, kad ten jis kainuoja 60kr, bet viesbuciai juos veltui dalina, tai balandzio menesi busiu ten ir pajamsiu kelis, del Toyota Club'O ;)
Turiu kelis 2007 metu.... jei kas nori? Trasos yra, bet kainos gali skirtis...

horn:
Tą NAFcamp kempingų katalogą turiu praeitų metų.

SigisMigle:
Birželį su žmona spausim į vokiečius. Maniškė atkasė kažkokią Alpenschtrasse Bavarijoj. 450 km ilgio 305 kelias. Darysim turistinę- pažintinę per pilis, rūmus ir viršukalnes.
Tai mano klausimas toks : ar tikrai verta užsimest ferodo premier kalades ir diskus?  Gal kas varinėjo po tas alpes ??

Kestutis777:

--- Citata ---SigisMigle parašė:
Birželį su žmona spausim į vokiečius. Maniškė atkasė kažkokią Alpenschtrasse Bavarijoj. 450 km ilgio 305 kelias. Darysim turistinę- pažintinę per pilis, rūmus ir viršukalnes.
Tai mano klausimas toks : ar tikrai verta užsimest ferodo premier kalades ir diskus?  Gal kas varinėjo po tas alpes ??
--- Baigti citatą ---

Kalnuose stabdoma varikliu, vaziuojant zemom pavarom .... Jokio skirtumo kokios kaladeles ar diskai, kai jie ikaite, slysta kaip per sviesta......

audrius:
Tikrai neverta SigisMigle

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją