Autorius Tema: Toyota camry +dujos  (Skaityta 7139 kartus)

Neprisijungęs Pacman

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
Toyota camry +dujos
« Įrašytas: Vasario 12, 2017, 14:12:11 pm »
Sveiki visi,

Labai domina toyota camry automobiliai. Gal galite pasakyti kurie camry motorai "dujinasi" t.y. ne direct injection tipo? Domina mane xv30 camry.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Toyota camry +dujos
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 12, 2017, 15:02:08 pm »
Sveiki visi,

Labai domina toyota camry automobiliai. Gal galite pasakyti kurie camry motorai "dujinasi" t.y. ne direct injection tipo? Domina mane xv30 camry.
Visi dujinasi šitie camry, tiek 2.4, tiek 3.0, tiek 3.3 :)

Neprisijungęs Pacman

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
Ats: Toyota camry +dujos
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 12, 2017, 20:53:24 pm »
Visi dujinasi šitie camry, tiek 2.4, tiek 3.0, tiek 3.3 :)
Gal gali tada ivardinti kuris variklis ilgaamziskiausias? 2.4 varikli dujinant reikia papildomo vostuvu tepimo? Nelabai internete yra informacijos apie variklius ir apie pati automobili..

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota camry +dujos
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 12, 2017, 21:22:22 pm »
Gal gali tada ivardinti kuris variklis ilgaamziskiausias? 2.4 varikli dujinant reikia papildomo vostuvu tepimo? Nelabai internete yra informacijos apie variklius ir apie pati automobili..
Nereikia tepimo jei dujos sureguliuotos ne liesam mišiniui aka taupymui... bet japonų vožtuvai gan lengvai pradega, tad nuo lašelinės blogiau nebus, bet po kurio laiko atsibos tau ją pildyti ir nustosi :)

Neprisijungęs Pacman

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
Ats: Toyota camry +dujos
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 12, 2017, 22:20:00 pm »
O tai jei nepildysiu to tepalo tada pradegs vostuvai?? Beja siuose varikliuose kas kiek reikia reguliuoti vostuvus? Kokia kaina to malonumo?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Toyota camry +dujos
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 12, 2017, 22:43:35 pm »
O tai jei nepildysiu to tepalo tada pradegs vostuvai?? Beja siuose varikliuose kas kiek reikia reguliuoti vostuvus? Kokia kaina to malonumo?
Nepradegs jei dujos normaliai sudėtos ir sureguliuotos. O dėl vožtuvų reguliavimo, nieko nežinau :)
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 12, 2017, 22:46:31 pm sukūrė slashas »

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota camry +dujos
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 13, 2017, 01:08:03 am »
O tai jei nepildysiu to tepalo tada pradegs vostuvai?? Beja siuose varikliuose kas kiek reikia reguliuoti vostuvus? Kokia kaina to malonumo?
Voztuvai nepradegs,paprasciausiai "suses" ir prades variklis negraziai dirbt.Tada teks reguliuot voztuvus.Kas kiek reiks reguliuot labiausiai priklauso nuo vaziavimo stiliaus.Kadangi as labai lakstau,tai man voztuvai Acurai susesdavo po 25000km (Sienai jau stovi hidrokompensatoriai  (y)  )[size=78%],mano kolegai Subaru po 50 000km.Jeigu ramiai vazinesi intervalas ilges.[/size]
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Pacman

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
Ats: Toyota camry +dujos
« Atsakymas #7 Įrašytas: Gegužės 22, 2017, 07:47:48 am »
Voztuvai nepradegs,paprasciausiai "suses" ir prades variklis negraziai dirbt.Tada teks reguliuot voztuvus.Kas kiek reiks reguliuot labiausiai priklauso nuo vaziavimo stiliaus.Kadangi as labai lakstau,tai man voztuvai Acurai susesdavo po 25000km (Sienai jau stovi hidrokompensatoriai  (y)  )[size=78%],mano kolegai Subaru po 50 000km.Jeigu ramiai vazinesi intervalas ilges.[/size]
kiek kainuoja toyotai camry tas voztuvu reguliavimas?

Neprisijungęs ViktorasT

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: Toyota camry +dujos
« Atsakymas #8 Įrašytas: Gruodžio 02, 2017, 20:12:45 pm »
nesuk galvos dėl niekų dėk dujas ir važiuosi, vožtuvų tepimas dedasi kartu su dujų iranga