Autorius Tema: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME  (Skaityta 12902 kartus)

Neprisijungęs Biskit

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 59
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #15 Įrašytas: Liepos 22, 2017, 18:13:32 pm »
solara. aciu. pasidalink kolegoms aliexpr linku.   pakeitimas su samariezais? nenuimant koloneles?

beje restauracija kainavo 60 euru. isvalymas sutepimas ir ivores.

aciu
Fly with Toyota smile :)

Neprisijungęs Biskit

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 59
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #16 Įrašytas: Liepos 24, 2017, 09:03:24 am »
PAPILDAU:  siandien atlikau TESTDRIVE.   barskejimo nesikirdi, atsirado komfortas vairuoti. :)))

Fly with Toyota smile :)

Neprisijungęs Solara

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 25
  • Nesu toks turtingas, kad dyzeliu vazineciau...
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #17 Įrašytas: Liepos 24, 2017, 10:15:50 am »
Sorry, linkas kur pirkau 2015 neaktyvus, isverciau visa aliexpres, bet nieko neradau  (-) (-) (-)
Pazistamas taksioras (taksistas) daresi pats (tekintojui 0,5L ugninio vandens nupirko) LT is (Polietileno (PE)) http://plastena.lt/techniniai-plastikai-pramonei-polietilenas-pe
Jau pravaziavo 150 000km, viskas ok!
Tai tiek!





solara. aciu. pasidalink kolegoms aliexpr linku.   pakeitimas su samariezais? nenuimant koloneles?

beje restauracija kainavo 60 euru. isvalymas sutepimas ir ivores.

aciu

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #18 Įrašytas: Lapkričio 06, 2017, 12:03:18 pm »
Dėl smirdėjimo.
Ir pas mane auto tas kvapas jautėsi. Nelabai seniai išsikrapštėm ventiliatorių, buvo prie sparnelių apnašų bet netaip jau ir daug, nuvalėm tas apnašas, gan sunkokai valėsi gal kokia priemonę reikėjo papurkšti. Sakyčiau dabar nesijaučia to kvapo. Bet tai gal susiję su oro atvėsimu. Baterija nešyla, garavimas nevyksta. Dabar jau reikia laukti šiltesnių orų
Bet dar tokių minčiu yra. Kodėl ne pas visus smirda? Tos šlangelės pas visus gi vienodos? Vadinasi tai susiję su baterijos kvėpavimu. O kodėl ji garuoja, todėl kad kaista. Gal tai ir yra požymis kad baterijos temperatūrinis rėžimas padidėjęs, ji labiau kaista nei pas tuos kur nėra kvapo?
Kitas dalykas kad vyksta garavimas, bet kas tada kompensuoti turi nugaravimą? Jokio skyčio nepapildome...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #19 Įrašytas: Lapkričio 06, 2017, 13:15:00 pm »
Aš labiau sakyčiau, kad tai labiau susiję kur automobilį laikai, pas mane stovi požeminėje aikštelėje, tai to kvapo būna mažiau. Sieju tai su salono įkaitimu, tada tas kvapas ir padidėja. Nes vasarą jei ir išvažiuoju prie +30 iš aikštelės, kvapo nėra, tik pastovi lauke prie didelio pliuso iškart smarvė.

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #20 Įrašytas: Lapkričio 06, 2017, 14:56:35 pm »
Nusipirkau silikoninės šlangelės, tai vasarą bandysiu kažką parakalinti jeigu smarvukė vėl atsiras.  :D 99% kad atsiras :goodboy:
Man čia ir nesmirdės... :D tiksliau ten... :D

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #21 Įrašytas: Lapkričio 06, 2017, 17:15:11 pm »
Ten labai keisti tie oranžiniai kanalai iš keistos plastmasės, įtariu perdirbta kažkokia ir reaguoja su baterijos garais... kas va man nepatinka, kad tais garais kvėpuoja gale sėdintis ypač... kažkaip į lauką galėtų juos išvesti...

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #22 Įrašytas: Birželio 19, 2018, 11:05:20 am »
Ten labai keisti tie oranžiniai kanalai iš keistos plastmasės, įtariu perdirbta kažkokia ir reaguoja su baterijos garais... kas va man nepatinka, kad tais garais kvėpuoja gale sėdintis ypač... kažkaip į lauką galėtų juos išvesti...
Kolega buvote teisus. Atšilus orams kvapas vėl atsirado. Vadiansi nieko negelbėja ventilatoriaus išvalymas.
Nuo pernai metų turiu nusipirkęs silikonines šlangeles, gal reiks pakeisti, kai visai neapsikęsiu arklidžių kvapo  :think: :smoke:

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #23 Įrašytas: Birželio 19, 2018, 11:51:54 am »
Kokio diametro jos? Nes ten tie oranžiniai vamzdžiai gan dideli ;)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: SMIRDA PRIUS SALONE ir BILDA KRYZME
« Atsakymas #24 Įrašytas: Birželio 19, 2018, 13:58:20 pm »
Dabar neturiu po ranka, bet gal 14 ar 16mm  išorinis diametras. Vidinis apie 10mm.
Reiks pasižiūrėt.
Ten kaip surantu svarbu vidinis D.