Autorius Tema: Toyota C-HR su R20  (Skaityta 21286 kartus)

Neprisijungęs Ctrl7

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Toyota C-HR su R20
« Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2017, 09:08:08 am »
https://www.youtube.com/watch?v=hIIj2Fpq10k

Toyota C-HR Hybrid Luxury Plus su 20" ratais.
Ratlankiai Brock firmos 8,5" pločio - https://brock.de/en/felgen/brock-b32-hgvp-2/
Padangos Bridgestone Potenza S001 - 245/35 R20

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2017, 14:05:28 pm »
Nu nelimpa man tokia masina...
Buvau test drive pasiėmęs, bet man ji primena Nissan Juke( JOKE :) ), vietos bagažinėje mažai, komforto salone nėra, galinėje eilėje net kojom vietos mažoka. Daugiau gal moteraitei kokiai...

Neprisijungęs Puons Viršininks

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2017, 14:28:18 pm »
Pritariu balticam, labai panašus į Juke dėl galinės dalies ir dureliu keleivio pusėj. C-HR man kaip naujo Prius 2017 galas labai nepatinka, labai aštrios linijos, man asmeniškai nekaip žiūrisi, nors kai išgirdau apie jį paskaičiau tai galvojau bus super, bet gyvai pamačius tai Juke+Prius+naujas dizainas= C-HR
Kas rusiškai suprantat yra apžvalga C-HR https://www.youtube.com/watch?v=AqCFW2zNY4I

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2017, 16:01:23 pm »
Man pradzioj dizainas nepatiko, dabar pripratau ir labai patinka. Imciau kokia ruda ar balta, jei tokios masinos reiketu.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2017, 16:53:23 pm »
Tai dizainas dar nieko- gali priprasti,bet erdves maža kaip tokio tipo mašinai. Nei pasikrauti ką normaliai, nei didesniam zmogui patogiai sedet. O kaina užkelta.. Jei domintu tokio tipo auto, žiūrėčiau tik į Rav.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2017, 17:09:31 pm »
Nu nelimpa man tokia masina...
Buvau test drive pasiėmęs, bet man ji primena Nissan Juke( JOKE :) ), vietos bagažinėje mažai, komforto salone nėra, galinėje eilėje net kojom vietos mažoka. Daugiau gal moteraitei kokiai...
O ko tu tikiesi iš paaukštinto yario? :) lyg ten būtų irgi vietos...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūčio 11, 2017, 17:11:01 pm »
Man pradzioj dizainas nepatiko, dabar pripratau ir labai patinka. Imciau kokia ruda ar balta, jei tokios masinos reiketu.


Neprisijungęs Ctrl7

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #7 Įrašytas: Balandžio 14, 2018, 10:44:26 am »
Naujas auto - ratai tie patys

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #8 Įrašytas: Balandžio 14, 2018, 11:02:49 am »
Jaučiu važiuojasi su tokiais kaip su vežimu, yaris su R20 :)

Neprisijungęs Ctrl7

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #9 Įrašytas: Balandžio 14, 2018, 12:51:04 pm »
Dar sužeminta ~4 cm...

Neprisijungęs kapsis

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 1255
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #10 Įrašytas: Balandžio 15, 2018, 00:05:32 am »
  Nors ir  spalva "lietuviska" , bet tikrai gerai ziurisi, daug geriau nei baltas automobilis :)    pakitimai nedideli  bet visai kitas vaizdelis   lyginant su standartiniu...... O  vis komforto gerbejai  toliau vazinekit su savo R-15-16, daug zmoniu  del isvazidos pasiruose kazka paaukoti. Del vietos- visi aukstaugiai tikrai rinksis atitinkamai ir automobili, megstantys daug vezti- maziausiai universala....   Teko testuoti tik jam pasirodzius,  man su 180cm varuotojo zona super, deja gale per "ploti"  vietos tik dviems, kojos  jau tarsi noretu remtis i sedyne, bet jei dviems  pakankamai komfortiska ir ilgoj kelionej butu..... Bagazine-  reikia gyvai "paciupinet"  kad pamatyt jos gyli,  vizulaiai atrodo maza, bet realiai nemazo  aukscio  krovini galima ideti nenulenkus sedyniu.....     

Neprisijungęs kapsis

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 1255
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #11 Įrašytas: Balandžio 15, 2018, 00:09:19 am »
Beje, cia kaip suprantu jis yra parduodamas?  tiek  pilkas  tiek baltas?

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #12 Įrašytas: Balandžio 15, 2018, 12:11:40 pm »
Visos žmonos tiesiog alpsta, manoji ne išimtis. Asmeniškai nesėščiau į tokį auto, kalbėjau su "kitais" tojotų vadeliotojais Nisasn juko (kopija) - parodija. Ta planšetė per visą konsolę, žodžiu košmaras, ai yra ir pliusų naujos teechnologijos ir hibridas toliau NULIS. (n) (n) (n)

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #13 Įrašytas: Balandžio 15, 2018, 12:34:43 pm »
Kolega mano turi toki hibrida ryskiai melynos spalvos, tai atrodo puikiai. Viduje apdaila padaryta su auto spalvos elementais, grazu. Bet teko man isesti 180 ugis ir ne is lieknuju esu :) tai zinokit vietos mazai, nekomfortiskai jauciausi. Plius labai mazai sviesos salone ar langiukai mazi ar kas, bet jautiesi biski kaip tanke :) Atrodo kad visko norejo sudeti tiek daug i salona gamintojas, kad labai jau viskas suspausta. As irgi noreciau po poros metu savo auri hibrida universala pasikeisti, bet keisciau tik i RAV4, dar buvo pamastymu apie prius plus, bet kaina nesveika o variklis per silpnas tokiai masinai. Rav4 ziureciau vien del to, kad hibridas turi 2.5 varikli ir dar 4 varomi, aisku galinis tiltas isijungia tik prasisukus priekiui, bet galas varomas tik el varikliu, kas gerai, nera jokiu kardanu ir pan. Tik vienintelis dalykas dabartiniam RAV kas man asmeniskai nepatinka, tai priekine konsole salono. Atrodo, kad butum isedes i 95 metu masina, pagla vidaus dizaina :) Tai sitoj vietoj manau dizaineriam reiktu dar padirbet. O siaip labai noreciau iki savo pensijos dar isigyti ir elektromobili, nes matau labai daug privalumu, nei vidaus degimo, kad ir hibriduose. TIk pas mus LT labai letai vystotis infrastruktura. O lektromobiliu kainos vistiek palaipsniui nukris, ypac kai padides pasiula is keliu gamintoju, prasides konkurencija viskas susitvarkys. Ir dar kai degalines suvoks, kad prie benzo ipylimo pistoletu turi buti papildomai pistoletu kurie ikrauna elektra varomus auto, tada manau ir galesim drasiai isigyti siuos aparatus. Gaila, kad Toyota savo EV nuo 2019 metu paleidines tik Azijoj :(
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Toyota C-HR su R20
« Atsakymas #14 Įrašytas: Balandžio 15, 2018, 13:56:58 pm »
Nera naudos is tu 4wd hibrido. As su Lexus RX450H uzstrigau 20cm pusnyje :D Truksta galios galiniam ratams. O kai baterija sesta - jie neveikia. Net ant bordiuro ziema sunku uzvazioti.