Autorius Tema: Rav 4 pirkimas  (Skaityta 31366 kartus)

Neprisijungęs Limonas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #45 Įrašytas: Gegužės 03, 2018, 17:39:49 pm »


ziurejau rav4 2015m kebulas gyvas, bet truko antifrizo, dapylem, taciau pavazynejus 5km vel dingo nemazai, nezinau gal nusiorino, variklio sonas buvo apipurkstas antifrizu ties bakeliu, pabijojau variklio tarpines problemu. motoras buvo dcat 2.2. Tai galvoju ar man taip papuole cia si problema, ar visdelto 2.2 turi tarpines problemu? beje sovli tarpines remonto kaina 800-1000eur kam idomu?

mano stafke tai kad jis dauztas. 3meciame antifrizas dingsta tikrai ne del dyzelio.
« Paskutinį kartą keitė: Gegužės 03, 2018, 17:41:58 pm sukūrė Limonas »
Ko negali pinigai, gali dideli pinigai

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #46 Įrašytas: Gegužės 03, 2018, 18:58:18 pm »

mano stafke tai kad jis dauztas. 3meciame antifrizas dingsta tikrai ne del dyzelio.

Ne, bus tarpines problema. Facelifte jau nera dyzeliniu motoru. Tik benzinas ir hibridas.

Neprisijungęs mantas_

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #47 Įrašytas: Lapkričio 06, 2018, 17:19:00 pm »
gal kas vazinejate ar vaziavote su faceliftu rav4 kaip pas juo reikalai su garso izoliacija salone. Mane domina uzmiesti vaziavimas nesinori vaziuojant 120-140 jaustis kaip lektuve ar vaziuojant per lietu visas balos jog girdetusi. Kiek teko girdeti 2013m garso izoliacija prasta pas juos buvo.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #48 Įrašytas: Lapkričio 06, 2018, 17:29:45 pm »
gal kas vazinejate ar vaziavote su faceliftu rav4 kaip pas juo reikalai su garso izoliacija salone. Mane domina uzmiesti vaziavimas nesinori vaziuojant 120-140 jaustis kaip lektuve ar vaziuojant per lietu visas balos jog girdetusi. Kiek teko girdeti 2013m garso izoliacija prasta pas juos buvo.
Na kai važiuoja šalia tavęs automobilis dygliuotomis padangomis ir tu tai girdi, tad žinai :) ypač graudu gale, didelis triukšmas iš galinių arkų..

Neprisijungęs Mants

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 330
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #49 Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 08:48:57 am »
ne apie rav garso izoliacija, bet apie yario ir corolla verso
tai tikrai, vaziuoji lyjant per bala, jausmas kad vanduo ant koju begtu :D

cia is asmenines patirties :D abejomis vazinejam, pripratom, bet vistiek nervoja :D
Toyota Verso 2009 2,0 D4D 93kw
Toyota Yaris 2010 1.3 74kw

Neprisijungęs Limonas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #50 Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 15:58:07 pm »
as kaip tik savaitgali dariau eksperimenta - autostradoje su zmona palaikeme pokalbi tyliais balsais, nes vaikai miegojo. Jokiu pretenziju garso izoliacijai, pokalbio "kokybe" yra tokia pat, kaip namuose svetaineje. Taip kad  garso izoliacijos trolinimas yra tiesiog mainstream isterija
Ko negali pinigai, gali dideli pinigai

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #51 Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 18:50:01 pm »
as kaip tik savaitgali dariau eksperimenta - autostradoje su zmona palaikeme pokalbi tyliais balsais, nes vaikai miegojo. Jokiu pretenziju garso izoliacijai, pokalbio "kokybe" yra tokia pat, kaip namuose svetaineje. Taip kad  garso izoliacijos trolinimas yra tiesiog mainstream isterija
Na matyt be rav kitame automobilyje nesi važiavęs :) nieko asmeniško ;)

Neprisijungęs Limonas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #52 Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 19:33:18 pm »


Na matyt be rav kitame automobilyje nesi važiavęs :) nieko asmeniško ;)

nu tai kuom man vaziuot ? Mersedesu ? vaziuoju bent tris kartus i sav skirtingais mersais - jokio juntamo skirtumo.
Ko negali pinigai, gali dideli pinigai

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #53 Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 19:58:14 pm »

nu tai kuom man vaziuot ? Mersedesu ? vaziuoju bent tris kartus i sav skirtingais mersais - jokio juntamo skirtumo.
Keista, gal su klausa blogai? Aš tai girdžiu RAV’e net kaip asfalto paviršius keičiasi iš grublėto į lygų naują. Va nauja CX5 nustebino tyluma po RAV ;)
O jei dar dygliuotos padangos ant rav, tai išvis mirtis :D

Neprisijungęs Limonas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #54 Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 20:09:58 pm »
viskas man nuostabu su klausa. As pavirsiu pokycius jauciu ir mersedese. Mazda... vaziavau kazkuriuo ten svieziu sedanu neseniai - nei nustebino nei isgasdino (tiesa, garsas nebuvo mano pirminis demesio objektas). Dygliuotos padangos visur mirtis.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 07, 2018, 20:16:57 pm sukūrė Limonas »
Ko negali pinigai, gali dideli pinigai

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #55 Įrašytas: Lapkričio 07, 2018, 23:13:17 pm »
viskas man nuostabu su klausa. As pavirsiu pokycius jauciu ir mersedese. Mazda... vaziavau kazkuriuo ten svieziu sedanu neseniai - nei nustebino nei isgasdino (tiesa, garsas nebuvo mano pirminis demesio objektas). Dygliuotos padangos visur mirtis.
Mirtis kai kažkas šalia važiuoja su jomis ir tu girdi :D

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #56 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 09:28:10 am »
Mirtis kai kažkas šalia važiuoja su jomis ir tu girdi :D

O tu man pasakyk, kokioj masinoj to triuksmo nesigirdi??? Toje pacioje masinu klaseje.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #57 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 10:15:53 am »
O tu man pasakyk, kokioj masinoj to triuksmo nesigirdi??? Toje pacioje masinu klaseje.
Jau rašiau Mazda cx5 nauja. BMW x3, Audi q5, net tas pats tiguan tyliau važiuoja niekas nešnioščia iš ratų arkų taip kaip pas RAV’ą.

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #58 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 11:06:39 am »
slash, baik tu cia vejus pust!!! Vaidini visazini dieva, o esi.....
Vazineju as su Mazda cx 5 ir garsas toks pat kaip Toyotoj. BMWx3 Q5 jau kitos kainos grupes masinos, jas lygint mazu maziausiai kvaila.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #59 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 11:22:48 am »
slash, baik tu cia vejus pust!!! Vaidini visazini dieva, o esi.....
Vazineju as su Mazda cx 5 ir garsas toks pat kaip Toyotoj. BMWx3 Q5 jau kitos kainos grupes masinos, jas lygint mazu maziausiai kvaila.
Kurių metų cx5 nes 2016 metų labai skyriasi nuo paskutinės kartos. O klausimas buvo apie tos pačios klasės automobilius, tai ir išvardinau tą pačią klasę, va jei klausimas būtų iš to pačio kainos segmento kitoks ir atsakymas, kad ir Pvz kia sportage tylesnis ;)