Autorius Tema: Rav 4 pirkimas  (Skaityta 31343 kartus)

Neprisijungęs mantas_

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #60 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 11:59:27 am »
Na kiti nesupranta ka reiskia gera garso izoliacija. Miesto salygomis nesijaucia pasaliniai garsai ir su skarbonke yarisu ar dar kuo jei greitis nevirsijamas 80km/h nebent slapia danga ar grubleta. Visa problema yra isvaziavus i plenta kas man aktualiausia autostradoje palaikant  120-140km/h greiti. Tada prasideda problemos pasalinis garsas is variklio skyriaus taip pat vejo ir perduodamas garsas nuo ratu tokiu greiciu vaziuojant. Po miesta vaziavimas nedomina. Jei pvz lyginant avenis 2010m tai plente garso izoliacija tragiska autostradoje pvz vaziuojant su audi a6 2004m skiriasi akivaizdziai nors masina senesne 6 metais.


Mane sugunde kaina rav4 bent nesinori nusipirkus vazineti be jokio komforto su tragiska izoliacija garso kuri vargina keliaujant. Mane domina kas plente vazinejo o ne po miesto tik pabande kur dideli garso izoliacijos trukumai nepasireiskia ir gali teigti jog masina tyli. Esu girdejas is vazinejanciu kad pries faceliftiniai rav4 buvo prastos garso izoliacijos kazin ar situacija susitvarke su faceliftu.




Neprisijungęs Limonas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 38
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #61 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 13:23:42 pm »
. nu tai uzsidek nike sportbacius ir padaryk du test draivus salonuose - ravo ir... nezinau.. mazdos. Just do it.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 08, 2018, 13:27:45 pm sukūrė Limonas »
Ko negali pinigai, gali dideli pinigai

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #62 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 13:42:27 pm »
Aš testuoju Molėtų plente garso izoliacija ir yra pilna žvyrkelių aplinkui, o nuo mototojos yra geras kelias duobėtas link bajorų ten ir pakabos darbą pasitikrinsi :)

Neprisijungęs Mediaguru

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 85
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #63 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 13:45:45 pm »
Galit jus cia belinka burt, bet kainos ,kokybes ir patikimumo santykiu Toyota lenkia visus konkurentus savo klaseje.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #64 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 17:37:35 pm »
 Tai susidek garso izoliacija.Tas tikrai nekainuoja kosmosa.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #65 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 18:38:32 pm »
Tai susidek garso izoliacija.Tas tikrai nekainuoja kosmosa.
Garantinis į tai galį keistai pažiūrėti :)

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #66 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 19:17:50 pm »
 Tai,kad cia del garso izoliacijos kalba eina apie facelift modeli,kokia cia jam garantija dar gali but?
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs mantas_

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #67 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 20:38:31 pm »
Cia turi daug ka isdraskyti kad teisingai garso izoliacija susideti nesinori apynauja masina taip isrinkineti, be to finansiskai neapsimoka viska sudejus pakils kaina iki vokiskos.  Na visi renkasi pagal prioriteta man yra garso izoliacija nesinori vaziuoti uzmiescio keliais ar magistraleje baigti kelione su isuzta galva. Rav4 traukia del kainos ikandomas uz gerus metus.

Neprisijungęs deficky

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
Ats: Rav 4 pirkimas
« Atsakymas #68 Įrašytas: Lapkričio 08, 2018, 22:28:54 pm »
Kiek kainuoja GERA GARSO IZOLIACIJA? :D susidek bet kokia ir bet kaip ir tai pajusi akivaizdu skirtuma ir tikrai nekainuoja kaip vokiska masina