Autorius Tema: Galvutes tarpine  (Skaityta 26451 kartus)

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Galvutes tarpine
« Įrašytas: Rugsėjo 09, 2017, 14:43:50 pm »
Gal kas susiduret su problema del tarpines praputimo. Ar brangus remontas. Girdejau ,kad be 1000e.neprasisuksi

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2017, 15:36:26 pm »
Sveikas.Pas mane su originaliom dalym gaunasi maziau nei 1000 eur:D
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2017, 16:59:49 pm »
Sveikas.Pas mane su originaliom dalym gaunasi maziau nei 1000 eur:D

na jei pats darai savo masinai  ir perki vidutines klases detales tai ir i 500 euru laisvai tilpsi :D
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2017, 22:02:07 pm »
Taigi servise pasake ,kad vien tik darbas 500e.Reikia varikli isimti ir tt.Man atrodo dalys dar koki 400e. ir gausis apie 1000e. O ka daryt.Sakykit o prie to pacio gal grandine pakeist?

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugsėjo 09, 2017, 22:35:28 pm »
Taigi servise pasake ,kad vien tik darbas 500e.Reikia varikli isimti ir tt.Man atrodo dalys dar koki 400e. ir gausis apie 1000e. O ka daryt.Sakykit o prie to pacio gal grandine pakeist?
parasiau pm
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs robertas1993

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1117
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2017, 10:35:29 am »
Taigi servise pasake ,kad vien tik darbas 500e.Reikia varikli isimti ir tt.Man atrodo dalys dar koki 400e. ir gausis apie 1000e. O ka daryt.Sakykit o prie to pacio gal grandine pakeist?

variklio isiminet nereikia, kad galva nukelt :) laisvai galima nuimt variklio galva variklio nenuemus :) kazkoks meistras nori is jusu pinigus nulupt ir tiek, geriau siusk pas forumieti Sonixa, manau jis pigiau ir patikimiau padarytu :)
Auto:
Toyota Yaris
 MB E270 W211

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2017, 11:46:25 am »
Pas mane Toyota corola verso.2,2 100kw.Tai ten vietos maza.Nezinau servisas rimtas -nenoriu tik rasyt koks,bet kainos pas juos didesnes.Na dar yra trys dienos pagalvot,o pinigelius taip ar taip ruost reikia.Tik del grandines nieko nezinau-mase su grandine turejau tik ,,ziguli,,

Neprisijungęs kiaules galva

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 149
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2017, 11:56:34 am »
Pas mane Toyota corola verso.2,2 100kw.Tai ten vietos maza.Nezinau servisas rimtas -nenoriu tik rasyt koks,bet kainos pas juos didesnes.Na dar yra trys dienos pagalvot,o pinigelius taip ar taip ruost reikia.Tik del grandines nieko nezinau-mase su grandine turejau tik ,,ziguli,,
Pries metus teko keisti tevuko CV 2.2 100 kW galvos tarpine, tai isitekom i 650 EUR suma. Variklio imti nereikejo. Kol kas viskas tvarkoje.

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2017, 12:36:07 pm »
Pas mane Toyota corola verso.2,2 100kw.Tai ten vietos maza.Nezinau servisas rimtas -nenoriu tik rasyt koks,bet kainos pas juos didesnes.Na dar yra trys dienos pagalvot,o pinigelius taip ar taip ruost reikia.Tik del grandines nieko nezinau-mase su grandine turejau tik ,,ziguli,,
tai jei servisas rimtas tai turetu turet dokumentacija kaip patikrint grandine ar reikia keisti ja ar ne.taip pat ir su varztais reikia matuot ar reikia keis.ir nauji vartai uzsisuka visai kitaip negu seni.ir kokias dalys tau tas servisas des originalias ar ne. jei keisti tik tarpine galvos ir purkstuku irbe garantijos tai kaina taip 650 ir dar maziau gausis su darbais.tik paciam sprest ant kiek gerai padaryt nori ir kiek su ta masina vaziuosi
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2017, 13:52:55 pm »
Na vaziuot nutariau su ta mase apie 5-6m.Toyota 2008m. galo.Pirkta ir eksplotuota lietuvoj galim sakyt prie mano akiu.Todel pirkau su defektu nes sav. isvaziuoja.Rida neatsukta nei kilometru285.000km.Turejau visokiu masinu ,bet toyotos neteko.Tai dabar su jusu pagalba ir studentausiu.O vaziuoja puikiai tik variklio garsas man nepatinka,kaip po Opelio 1,9cdti. jauciasi ,kad grandine yra.

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2017, 18:21:21 pm »
kreiptis drasiai i Sonixa jis tau tikrai kvalifikuotai isspres sia beda ;) Pakeites tarpines tikrai dar ilgai be argo vaziuosi su automobiliu.

augisz

  • Svečias
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugsėjo 10, 2017, 22:09:13 pm »
Aha, tie rimti servisai turbut daugiau prichalturina negu paprastesni :D Man smagrati keist sake nuo 200e kaina+jei kas uzpuve ar pan. Atstovybej meistrelis uz 150 pakeite, dar ir sriegius padare kur buvo prichalturinta sudarankiu pries tai.

O kas del sonixo tai pas ji net is Kauno trenkiausi kai prispyre  (+) (+)  (y) (y) (y)

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2017, 06:56:42 am »
Vaziuociau pas sonixa nors dabar ,bet esu is Panevezio ir laiko nelebai turiu/Teks savo mieste rizikuot.Yra cia geru meistru,gal sia savaite ir i atstovibe kreipsiuos.O ta problema gal visoms toyotoms 2,2-100kw.ar tik vienetai?

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2017, 07:25:39 am »
Vaziuociau pas sonixa nors dabar ,bet esu is Panevezio ir laiko nelebai turiu/Teks savo mieste rizikuot.Yra cia geru meistru,gal sia savaite ir i atstovibe kreipsiuos.O ta problema gal visoms toyotoms 2,2-100kw.ar tik vienetai?
Venzai parašyk, jis irgi iš Panevėžio, gal kokį patikimą variklistą pasiūlys.

Neprisijungęs Sapyra

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 235
Ats: Galvutes tarpine
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugsėjo 11, 2017, 19:09:58 pm »
Nuvariau i servisa ,tai as kaip pasakiau ,kad variklio galim ir neimti -sutiko su manim.Meistrairimti ne kart Toyotas remontavo butent tarpiniu defektus tvarke.Jei grandine keist tai jau reikia traukt motora.Na ziuresiu poryt ka padare.Na gal dabar ir pigiau bus.