Autorius Tema: bilda galas*  (Skaityta 11753 kartus)

Neprisijungęs oscar666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 245
bilda galas*
« Įrašytas: Balandžio 05, 2010, 18:17:54 pm »
sveiki,na va atrodo ne perseniausiai prisigyriau del savo puikios vaziuokles,o dabar jauciu turiu didesne ar mazesne beda...zodziu pastebejau jau kuri laika,kad kai greiciau isimi posuki koki statesni ir masina gerokai pakrypsta,beje cia sukant i kaire,tai gale ir kiek mano ereliska klausa girdi,tai sukant tada kazkas gale bilda.na gal ne bilda,bet toks garsas tarytum slums slums slumst...na po simts nenupasakosiu,bet kazkas darosi.ir ne toje puseje kuri gauna apkrova....tai gal pasidalinsit patirtim...tiesiai vaziuojant jokiu garsu,letai sukant taip pat...taigi....skelbiu geriausio atsakymo konkursa ir aciu visiems dalyviams iskarto:))))
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 09, 2013, 11:17:01 am sukūrė mind »
lygis

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
bilda galas*
« Atsakymas #1 Įrašytas: Balandžio 05, 2010, 18:40:33 pm »
Na paskaitęs pagalvojau, kad kažkas panašaus, kaip pas mane atsirado, gal prieš savaitę. Staigiau sukant į dešinę, iš kairio galinio rato girdis toks kaip metalinis garsas, kai ratas sukasi. Dar keista, kad kaip kada atrodo, kad ir iš priekinio girdis... Servise pažiūrėjo, nieko blogo nerado, tai ir nesupratau, kas ten yra. Suprantu, kad nepadėjau, bet... :)

Neprisijungęs oscar666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 245
bilda galas*
« Atsakymas #2 Įrašytas: Balandžio 05, 2010, 18:45:15 pm »
na jei servisas neatrado nieko,tai itariu ten yra taip,kad kai suki staigiai i viena puse,masina pasikreipia,priesingas ratas pakyla ir vos liesdamas kabina asfalta ir todel toks garsas slumst slumst slumst:))))gerai sumasciau?o kas belieka jei servisas nieko neranda?:)))))juokauju zinoma o KAKTUSAS aciu zinoma uz betkokia info....
lygis

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
bilda galas*
« Atsakymas #3 Įrašytas: Balandžio 05, 2010, 18:49:35 pm »
Paskaitinėk ČIA, ten ir pas mane buvo bildesys- aš susitvarkiau.

Gal domkratas nepritvirtintas? :D
« Paskutinį kartą keitė: Balandžio 05, 2010, 18:50:31 pm sukūrė mind »
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs oscar666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 245
bilda galas*
« Atsakymas #4 Įrašytas: Balandžio 05, 2010, 19:32:46 pm »
aha nepritvirtintas:)))taip,kad vos istraukiau viena karta kaip jis ten prisuktas....na gal alaus buteliai tusti ridinejasi...:))))
lygis

Neprisijungęs edas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 22
bilda galas*
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovo 10, 2011, 11:06:32 am »
pas mane irgi gale bildėjo ir nesupratau kas tai paskui atradau kad tos gumos išsidėvėje kurios tvirtina rektyvine trauke prie kėbulo ja paimi pastumdai pirmyn atgal ir turi jaustis labai mažas klibėjimas bet kai važiuoji tai bilda kaip turi but pakeičiau gumas ir tvarka

Neprisijungęs oscar666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 245
bilda galas*
« Atsakymas #6 Įrašytas: Kovo 10, 2011, 15:08:54 pm »
o pas mane isvis skaudziai kazkaip pradejo priiminet duobes ir kitus nelygumus,net dantis norisi sukast kartais..nuvaziavau i tanagra tai apziurejo,sako oi retai kada pamatysi masina su tokia tvarkinga vaziuokle....nieko nerado...sako bagaznika patikrink....tai ka ten bagaznika,jeigu jauciu,kad pati masina bilda o ne masinoje....tai ir nezinau dabar...gal jie ten skaito gedimus tada kai akivaizdziai kokios gumos matosi plysusios,o kad siaip pasideveje,tai tipo normalu....ir dar klausimas prie to pacio,kad jau nekurt naujos temos....taipogi kai vaziuoju per kokias duobeles,tai kazkaip nuo tu nelygumu ir vaira tampo i viena ar i kita puse,vaziuojant akmenine gatve senamiestije vairas isvis kaip paseles sukinejasi i visas puses...galvojau normalu,bet teko su firmos dacia logan:)pavaziuoti,tai tas vairas kurkas maziau sokineja...ar tai negali but kokiu vairo traukiu,antgaliu problema?thanks uz atsakymus.....
lygis

Neprisijungęs oscar666

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 245
bilda galas*
« Atsakymas #7 Įrašytas: Kovo 10, 2011, 15:17:32 pm »
ai tiesa dar neparasiau savo remonto kuriuo cia tema ir buvo uzvesta....atleiskit...taigi temos beda buvo stabdziu diskuose..jie buvo parudyje ir uztai ant posukio ten liesdavosi...pradzioj buvo nuvalytos rudys,problema dingo,bet veliau ir nauji diskai uzdeti,mat senieji jau nekaip beatrode.tai cia buvo del to galo stuksenimo...na o va virsuje paminetos bedos neisaiskintos.....
lygis

Neprisijungęs NKS

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 11
bilda galas*
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovo 13, 2011, 22:45:30 pm »
pas mane irgi tas pats, galas barska nors tu ka, amortikus tikrinau geri, bet sake gali ir jie barsketi nors ir atleika funkcija, gumas pakeiciau irgi barska. Tai net nezinau kas ten galetu barsketi. Bagazine isvalyta :), plius gal pas jus avensius universalus gale prie zapaskes ir sonuose nesikaupia dregme ?

Neprisijungęs Memelis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 962
bilda galas*
« Atsakymas #9 Įrašytas: Kovo 13, 2011, 23:03:33 pm »
Man irgi buvo atsirades barskejimas po ziemos. Pasirodo buvo reaktyvines traukes ivores (ar kaip ten jos vadinasi) sudile. Pakeiciau ir baigesi beda. Man reikejo pora ju pakeist, vienos kaina buvo 2 lt... Niekad nemaniau, kad gali dar but tokiu kainu. B) Meistrai pradzioj net abejoje, ar verta det uz tokia kaina, taciau kai atejo detales, tai sako viskas normaliai. Tai va, matysim kaip laikys...
'04 Avensis Liftback 2.0 D4D Linea Sol
'09 Corolla Verso 2.2 D-CAT Linea Sol Sport

Neprisijungęs Andzejka

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 27
bilda galas*
« Atsakymas #10 Įrašytas: Kovo 14, 2011, 08:53:12 am »
"kai vaziuoju per kokias duobeles,tai kazkaip nuo tu nelygumu ir vaira tampo i viena ar i kita puse,vaziuojant akmenine gatve senamiestije vairas isvis kaip paseles sukinejasi i visas puses...galvojau normalu,bet teko su firmos dacia logan:)pavaziuoti,tai tas vairas kurkas maziau sokineja...ar tai negali but kokiu vairo traukiu,antgaliu problema?thanks uz atsakymus....."[/quote]

Pas mane su vairu tas pats. Pakabą tikrinau, sakė tvarkinga. Tai vat irgi nežinau ar tai normalu ?
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 14, 2011, 08:53:38 am sukūrė Andzejka »

Neprisijungęs Markelo

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
bilda galas*
« Atsakymas #11 Įrašytas: Kovo 15, 2011, 10:36:12 am »
Citata
NKS parašė:
pas mane irgi tas pats, galas barska nors tu ka, amortikus tikrinau geri, bet sake gali ir jie barsketi nors ir atleika funkcija, gumas pakeiciau irgi barska. Tai net nezinau kas ten galetu barsketi. Bagazine isvalyta :), plius gal pas jus avensius universalus gale prie zapaskes ir sonuose nesikaupia dregme ?


Pas manes hecbekas. Vienas sonas uzvirintas, o kitam vandes nemazai prisikaupe ir dregmes tose vietose kaip pas taves yra. Kai buvo dideli minusai tai ten ledai buvo, nusivariau pas drauga i garaza, isemiau zapaske, viska issivaliau, taciau tam neuzvirintam sone vistiek po kiek laiko vandens atsirado.. Bandziau issemti, bet nezinau su kuo.. semiau su puodeliu , bet visko neina padaryt iki galo, galvoju reikia palaukti siltesniu oru ir issidziovinti visa ta bagazines medziagini dugna, o ta likusi vandeni galvoju istraukt su svirkstu. Bet is kur gali kauptis ta dregme?
Toyota Avensis 2001 D4D | 81 kW | Mėlyna

Neprisijungęs mind

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 2203
bilda galas*
« Atsakymas #12 Įrašytas: Kovo 15, 2011, 13:33:39 pm »
Citata
NKS parašė:
pas mane irgi tas pats, galas barska nors tu ka, amortikus tikrinau geri, bet sake gali ir jie barsketi nors ir atleika funkcija, gumas pakeiciau irgi barska. Tai net nezinau kas ten galetu barsketi. Bagazine isvalyta :), plius gal pas jus avensius universalus gale prie zapaskes ir sonuose nesikaupia dregme ?


Stabilizatoriaus traukės barška, pasikeisk ir nebarškės.

Citata
Markelo parašė:
Citata
NKS parašė:
pas mane irgi tas pats, galas barska nors tu ka, amortikus tikrinau geri, bet sake gali ir jie barsketi nors ir atleika funkcija, gumas pakeiciau irgi barska. Tai net nezinau kas ten galetu barsketi. Bagazine isvalyta :), plius gal pas jus avensius universalus gale prie zapaskes ir sonuose nesikaupia dregme ?


Pas manes hecbekas. Vienas sonas uzvirintas, o kitam vandes nemazai prisikaupe ir dregmes tose vietose kaip pas taves yra. Kai buvo dideli minusai tai ten ledai buvo, nusivariau pas drauga i garaza, isemiau zapaske, viska issivaliau, taciau tam neuzvirintam sone vistiek po kiek laiko vandens atsirado.. Bandziau issemti, bet nezinau su kuo.. semiau su puodeliu , bet visko neina padaryt iki galo, galvoju reikia palaukti siltesniu oru ir issidziovinti visa ta bagazines medziagini dugna, o ta likusi vandeni galvoju istraukt su svirkstu. Bet is kur gali kauptis ta dregme?




ten turėtų būt guminiai kamščiai vandeniui išleisti, bet tema ne apie tai.

O.T.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 15, 2011, 13:36:10 pm sukūrė mind »
Darbas yra tiems, kas nemoka žvejoti. :D

Neprisijungęs Markelo

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 55
bilda galas*
« Atsakymas #13 Įrašytas: Kovo 15, 2011, 15:45:04 pm »
Po zapaske yra, šonuose nemačiau, reiks atidžiau pažiūrėt.
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 15, 2011, 15:45:21 pm sukūrė Markelo »
Toyota Avensis 2001 D4D | 81 kW | Mėlyna