Autorius Tema: Nesamones rodo kuro sanaudos  (Skaityta 16287 kartus)

Neprisijungęs Edvatronas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 760
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #15 Įrašytas: Balandžio 09, 2010, 09:57:37 am »
na kai pradedi vaziuoti - ima daugiau, nes variklis saltas ir kompas riebina misini.
9-10 pilnai tikiu, kad gali imt, vilniaus kamsciai ir t.t. dar jei koja sunkesne, ir dar jei vazinejama mazais atstumas, t.y. namai-darbas pvz 10 km, kas gaunasi? Ogi tu pastoviai vaziuoji su saltu motoru - kol davaziuoji iki darbo jis tik speja susilti, bet tu jau gesini.... po darbo vel tas pats - variklis saltas, kol davaziuoji iki namu tik speja susilti...

va vaziuotum vilnius-kaunas pastoviu greiciu 100 km/h tai butu kokie 5-6 ltr sanaudos.

Neprisijungęs Ingrida

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #16 Įrašytas: Balandžio 09, 2010, 10:02:01 am »
O tai kiek tavo Yaris mieste ima? jau net baisu daros..
O tai su kompais eina matyt, kad su kuro padavimu ar šiaip kažkas yra blogai, kad daug benzo ima?
Diagnostiką darysiuos pirmadienį deladoj.

Neprisijungęs Edvatronas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 760
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #17 Įrašytas: Balandžio 09, 2010, 10:27:31 am »
na pas mane ne yaris, pas bandradarbio zmona yaris tik 1.3 tai sake 6-7 kazkur... bet cia vel priklauso - jis beveik kamsciu nemato. Is kitos puses 1 Ltr variklis nebutinai turi imti maziau nei 1.3 Ltr variklis. Gali net ir daugiau imti.

Neprisijungęs beating

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #18 Įrašytas: Balandžio 10, 2010, 11:38:46 am »
mano 2006 metu 1.3l ima 6-7 autostradoj ~100km/h greiciu ir 9+ mieste. dar priklauso kaip vaziuosi ir kokie ratai sudeti, pas mane kai r16 205 55 tai ir ima daugiau

Neprisijungęs Altoyotas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 49
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #19 Įrašytas: Balandžio 10, 2010, 14:47:39 pm »
Chebra, gal jūs vietoj kojų protezus užsidėję, kurių pėda į viršų nesilenkia, kad su Yaris sugebat tokias sąnaudas išspaust. :o Mano kompas sąnaudų nerodo, bet paskaičiavus vidutinės sąnaudos gaunas 4,2 ltr sumetus kurą ir nuvažiuotus km. Užmiesty jaučiu 3,5 per akis jei nespaudžiant daugiau 100 km/h. Susitvarkykit auto arba važiavimo manieras. Bet greičiausiai antras variantas. Jei pastoviai iš padangų dūmai rūksta, o tai dažnas vaizdas ant LT tai nieko nuostabaus, kad ir 9 ltr/100 km gaunas. :D

Neprisijungęs beating

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #20 Įrašytas: Balandžio 10, 2010, 16:07:38 pm »
Citata
Altoyotas parašė:
Chebra, gal jūs vietoj kojų protezus užsidėję, kurių pėda į viršų nesilenkia, kad su Yaris sugebat tokias sąnaudas išspaust. :o Mano kompas sąnaudų nerodo, bet paskaičiavus vidutinės sąnaudos gaunas 4,2 ltr sumetus kurą ir nuvažiuotus km. Užmiesty jaučiu 3,5 per akis jei nespaudžiant daugiau 100 km/h. Susitvarkykit auto arba važiavimo manieras. Bet greičiausiai antras variantas. Jei pastoviai iš padangų dūmai rūksta, o tai dažnas vaizdas ant LT tai nieko nuostabaus, kad ir 9 ltr/100 km gaunas. :D


drystu primint kolega, kad dyzelis ir benzinas nelygu. benzino visada ir bet kokia benzinine ima daugiau nei tokios pat kubaturos dyzeline ims dyzelio. o su 4.2l benzo net nezinau masinos, kuri tiek imtu, nebent koks priusas :(

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #21 Įrašytas: Balandžio 10, 2010, 22:53:10 pm »
Na aišku benzinas ar dyzelis nelygu, bet kaip čia rašė kad ir 13l gali jamt, ir tai tipo "normalu" tai tikrai pieva, kam tokia mašina tada..

Neprisijungęs artas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 28
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #22 Įrašytas: Balandžio 11, 2010, 11:39:01 am »
sveiki as irgi netikiu kad toks maziukas 1.3 l. tie galetu imti. Nes zadu pirkti toki modeliuka 2002 dyzeliuka bet jei tokios sanaudos tai reiks pagalvot.:(
artas

Neprisijungęs beating

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #23 Įrašytas: Balandžio 11, 2010, 11:57:14 am »
Citata
artas parašė:
sveiki as irgi netikiu kad toks maziukas 1.3 l. tie galetu imti. Nes zadu pirkti toki modeliuka 2002 dyzeliuka bet jei tokios sanaudos tai reiks pagalvot.:(

dyzelis maziau ima nei benzinines. o japoniskos masinos ekonomiskumu kiek zinau nepasizymejo :)

Neprisijungęs kaktusas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 841
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #24 Įrašytas: Balandžio 11, 2010, 13:07:47 pm »
Citata
artas parašė:
sveiki as irgi netikiu kad toks maziukas 1.3 l. tie galetu imti. Nes zadu pirkti toki modeliuka 2002 dyzeliuka bet jei tokios sanaudos tai reiks pagalvot.:(

Tai ir pirk jei patinka ;) O čia dauguma apie benzą rašo šiaip ir tokias jo sąnaudas..

Citata
beating parašė:
o japoniskos masinos ekonomiskumu kiek zinau nepasizymejo :)

Tu matai kaip, ne per daug aprėpei vienu sakiniu?

Neprisijungęs Wai

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #25 Įrašytas: Balandžio 15, 2010, 09:59:33 am »
Citata
Ingrida parašė:
Sveiki,

Norėjau pasiteiraut, ar čia pas mane kažkas nenustatyta ar šiaip kažkoks biesas yra - kaskart kai užvedu automobilį man nusimuša average (xlitrų/100km) kuro sąnaudos ir kiekvieną kartą jas skaičiuoja iš naujo. Čia taip turėtų būti ar pas mane reikia kažką nustatyti? Gal dėl to man kuro sąnaudos pieno riebumą rodo? nes mano 1 litro "žvėriukas" tikrai negali 13 litrų ryti :)

Būčiau dėkinga jeigu pakomentuotumėte.



Cia rodo ne bendra visu kelioniu sanaudu vidurki - o konkreciai tavo keliones sanaudu vidurki nuo masinos uzvedimo, t.y. kiekviena karta uzvedus masina - vidurkis skaiciuojamas is naujo (vaziuojant nuo tasko A iki tasko Z) ir jeigu tame kelyje (pvz taske M) tu uzgesi ar sustosi ir isjungsi varikli,  tai toliau, vaziuojant keliones vidurkis bus skaiciuojamas  jau kelyje nuo tasko M iki tasko Z. Taigi, rodomas vidurkis skaiciuojamas tik vienos keliones metu ir jau veliau sedus is naujo uz vairo - kuro sanaudu vidurkis skaiciuojamas naujai kelionei.
Todel naturalu, jei netolima kelione, tai sis vidurkis visada buna didelis (tik pradejus vaziuoti), bet kuo daugiau km vaziuotum ir uzmiestyje - tai sis vidurkis tikrai turetu nukristi ir iki 6 (bet cia tik iki to laiko - kol tu uzgesinsi varikli, nes kita kelione - vel viskas is naujo skaiciuojama)   tai vat ;)

Neprisijungęs Wai

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #26 Įrašytas: Balandžio 15, 2010, 10:09:04 am »
Citata
artas parašė:
sveiki as irgi netikiu kad toks maziukas 1.3 l. tie galetu imti. Nes zadu pirkti toki modeliuka 2002 dyzeliuka bet jei tokios sanaudos tai reiks pagalvot.:(


Kiekviena diena i darba vazineju per pacius pikus (8val ir 17), vln, benzinas - tai kuro sanaudos ziema nesiekia 7, vasara - nesiekia 6 - cia tikrai priklauso nuo skirtingu zmoniu kojos sunkumo.
O kai pvz pazistamas iseda i mano masina - tai kuro sanaudu vidurkis bent jau tai kelionei, kai kitas zmogus vairuoja - 5 buna :p  
Reikia moketi vaziuoti - eko :)

Neprisijungęs Bogey

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 132
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #27 Įrašytas: Balandžio 15, 2010, 13:12:14 pm »
kiek teko girdet tai cia liga yariu, kad pareina kazkas ir skaiciuoja ne bendra vidurki, o nuo kiekvieno uzvedimo vis kita vidurki :)
o del 13litru tai net as su t-sportu tiek neispaudziu smagiai vaziuojant :D taip kad grybauja kompas manau ;)

Neprisijungęs cu

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 256
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #28 Įrašytas: Balandžio 15, 2010, 15:41:07 pm »
negrybauja.
aš su 95m mitsu coltu, 1,3 variklis 12l/100km mieste padarydavau. rimčiau smaugiant redlainais - bus dar daugiau.
turiu sunkią koją, tai ir mano d4d avensis kartais 9l/100km pasiekia. žiemą ir 11

Neprisijungęs Ingrida

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
Ats: Nesamones rodo kuro sanaudos
« Atsakymas #29 Įrašytas: Balandžio 16, 2010, 14:47:26 pm »
Na bent jau man atrodo, kad mano koja tikrai nėra sunki ir tikrai aš ten nespaudžiu smarkiai.. :) Tad nemanau, kad mano yariukas 13 litrų gali valgyti... dabar va kaip tik važinėju su pilnu baku benzo, matuosiu kiek jinai čia ryja ir tada spręsiu - mašinai blogai ar kompas grybauja :)