Autorius Tema: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw  (Skaityta 24905 kartus)

Neprisijungęs molas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Įrašytas: Vasario 13, 2018, 11:36:26 am »
Laba diena,
Perskaičiau beveik visą forumą, tiksliai atsakymo neradau.
Corolla 85 kw 2.0 2004 11. Automobiliu važinėja žmona. Važinėja trumpais atstumais -iki darbo 9 km. Isigytas šiemet. Pirmą savaitę važinėjau pats-jokių bėdų nebuvo- vienas malonumas.
Šalta ar šilta vedasi puikiai.Traukia taip kaip reikia.Motor "kaput" lemputės neužsidega.
Žmona pastebėjo, kad šiltai užeina priepuoliai netraukimo.Tada ir aš pabandęs tai pajaučiau.
 Ant mažesnių apsukų(1500-1800) nustoja traukti, permetus žemesnį bėgį ir pakėlus apsukas iki 2500 staiga vėl šoksta kaip žvėris.  Tuo metu kada netraukia , spaudžiant akseleratorių virsta juodi dūmai. Borto kompiuteris irgi pradėjo rodyti didesnį suvartojimą 7.9 ltr.
Pastebėjau tendenciją, kad šaltai ar pastovėjusiai bėdų nebūna.
Kuro filtro dar  nekeičiau(susirgau pats ir meistras), bet dėl jo užsikišimo gal nevirstų juodi dūmai.
Oro filtras įtakos neturi bandžiau be jo -išėmęs.
Jei turbina- tai gal visada nebūtų traukos.
EGR, Oro srauto matuoklė -? bet nedega lemputės.
Ar galima atjungti EGR laidus ir bandyti važiuoti išbandant ir nustatatant kad tai jis ?
Būčiau dėkingas už patarimus, kada panaikinsiu bėdą parašysiu.

Neprisijungęs Eddie8664

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 96
  • https://www.facebook.com/edartfoto/
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 18:14:19 pm »
Gal scv?

Neprisijungęs molas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 18:19:03 pm »
o tai scv su juodais dūmais kada netraukia kaip surištas? SCV nepilnai paduotų kurą. Ar  aš neteisingai suprantu scv reikšmę?

Neprisijungęs molas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 18:22:26 pm »
Gal scv?
ir dar- variklis netrūkčioja kada netraukia. Spaudi gazą, ojis tik dūmus meta per kaminą ir pakėlus apsukas ( mažu begiu) iki 2500  atsigauna, vėl važioja kaip raketa.

Neprisijungęs Eddie8664

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 96
  • https://www.facebook.com/edartfoto/
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 19:37:16 pm »
Teko forume skaityti, kad tokie simptomai būdingi ir scv vožtuvų pabaigai (jie yra 2). Mano atveju būdavo važiuijant dingsta trauka, sužemini bėgį, kad priverstinai apsukas pakelt iki 2600-2900 rpm, atsigaudavo ir vėl važiuodavo. Dūmų juodų šiek tiek būdavo.

Neprisijungęs molas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 9
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 20:27:48 pm »
Teko forume skaityti, kad tokie simptomai būdingi ir scv vožtuvų pabaigai (jie yra 2). Mano atveju būdavo važiuijant dingsta trauka, sužemini bėgį, kad priverstinai apsukas pakelt iki 2600-2900 rpm, atsigaudavo ir vėl važiuodavo. Dūmų juodų šiek tiek būdavo.
Dėkui Eddie už variantą.
Svarstau tokias galimybes:
1. Atjungti EGR laidus ir pavažinėti. Jei niekas nesikeis tada eiti link scv.
Dar Eddie tau klausimas- o skydelyje kas nors degdavo tau kada budavo problema  su scv?

Neprisijungęs Eddie8664

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 96
  • https://www.facebook.com/edartfoto/
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 21:38:05 pm »
Visiškai niekas nedegdavo, net ir ne iš karto suprasdavau, kad trauka dingo, nes ji dingdavo dažniausiai važiuojant ramiai, iki 2000 rpm, tik pradedant lenkt, pasidarydavo aišku. Gazas į dugną atremtas, i greitėjimo 0. Mano atveju padėjo vožtuvų praplovimas, nes 200 eur nenorėjau investuot, nežinodamas ar tikrai vožtuvai blogi, taigi nuvežiau, kad praplautų ir problemų nebebuvo.

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 21:52:30 pm »
Teko forume skaityti, kad tokie simptomai būdingi ir scv vožtuvų pabaigai (jie yra 2). Mano atveju būdavo važiuijant dingsta trauka, sužemini bėgį, kad priverstinai apsukas pakelt iki 2600-2900 rpm, atsigaudavo ir vėl važiuodavo. Dūmų juodų šiek tiek būdavo.
sveiki neklaidinkit zmogaus gi parase jok pas ji 85 kw o ten tik vienas scv stovi.del jo trauka nedingineja
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs Eddie8664

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 96
  • https://www.facebook.com/edartfoto/
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 22:07:44 pm »
Pas mane irgi 85 ir stovi du. Žalias ir raudonas.

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 22:39:24 pm »
Sonixai, kažką painioji. Turėjau ir aš 85kw 1cd-ftv, buvo 2 scv vožtuvai (žalias ir raudonas). Per 8 metus eksploatacijos esu plovęs 2 ar 3 kartus. Plovimus dariau ultragarso vonelėje injector cleaner'yje prie vožtuvų pajungus 10-50 Hz impulsus jų atidarinėjimui.  Bet man kai pradėdavo dinginėti trauka, tai užsidegdavo check engine indikatorius. Užgesinus ir iš naujo užvedus nebedegdavo, bet diagnostika rodydavo 78 klaidą.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 13, 2018, 22:40:58 pm sukūrė UfO »

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 22:45:00 pm »
Sonixai, kažką painioji. Turėjau ir aš 85kw 1cd-ftv, buvo 2 scv vožtuvai (žalias ir raudonas). Per 8 metus eksploatacijos esu plovęs 2 ar 3 kartus. Plovimus dariau ultragarso vonelėje injector cleaner'yje prie vožtuvų pajungus 10-50 Hz impulsus jų atidarinėjimui.  Bet man kai pradėdavo dinginėti trauka, tai užsidegdavo check engine indikatorius. Užgesinus ir iš naujo užvedus nebedegdavo, bet diagnostika rodydavo 78 klaidą.
ok vyraj ta dalyka patikslinsiu atsiprasau tada. gal galetumet tokio antikvariato vin numeri atsiust? ir jei tiksliau scv voztuvu klaida 78 (8) :D
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 22:50:59 pm »
na va informacija papildyta.jei kalbam apie corolla verso kuri ejo nuo 2004 metu ten negali but dveju voztuvu buvimo.jei apie pirma modeli kalbam kuris ejo iki 2004 metu tada taip .dabar liko tik apsisprest apie kokia masina mes kalbam
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs valdasantonis

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 154
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 22:52:22 pm »
Pakeisk kuro filtrą. Žinomi variantai ne vieną kartą man taip buvo.

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 22:53:40 pm »
Pakeisk kuro filtrą. Žinomi variantai ne vieną kartą man taip buvo.
kodel ant silto tik netraukia?o ant salto gerai?
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs UfO

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 150
Ats: Šiltai dingsta trauka corolla 85 kw
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasario 13, 2018, 23:00:26 pm »
Sonixui


Tema forumo skiltyje: Corolla IX; autorius rašo: Corolla 85kw; aš supratau, kad paprasta corolla 85kw.


Maniškė paprasta Corolla 85kW CDE120L-DHMNHV. Nepatingėjau ir radau seną (2013m, tikriausiai pirmo atvejo) freeze frame data:






Pasirodo buvo ir 32 klaidelė :) Kaip ir rašiau, išgelbėjo scv plovimas.