Autorius Tema: Dėl Prius atšaukimų ir remontų  (Skaityta 28885 kartus)

Neprisijungęs Stingray

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 65
Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Įrašytas: Vasario 18, 2018, 08:14:26 am »
Sveiki, įsilieju į jūsų gretas. Įsigijau 2008 priusą su niekinga 133k rida :) Mašina buvo pirkta Lietuvoje Tokviloje, mašina važinėjo tetulytė, kuri per metus nuvažiuodavo mizernus 10-12k  km. Galima sakyti "kaip ką tik nuo konvejerio" :) Kaip sakoma, čia kaip aklai vištas grūdas... 5 metus svajojau apie Priusą, vis pažiūrėdamas tai vieną tai kitą, o čia pasirodo tėvų draugė turi Priusą ir jau 3 metai neprisiruošia parduoti.

Pradėjau čia skaitinėti visokią literatūrą, žiūrėti Youtube filmukus ir man užkliuvo tai, kad keliuose filmukuose buvo akcentuojama, kad kokį II kartos Priusą beturėtum, buvo tam tikrų atšaukimų ir gamintojo remontų. Paskambinau į Tokvilą, padiktavau VIN, jie pramušė per bazes ir sako TAIP, mano automobiliui priklauso nemokamas invertoriaus pompos ir aušinimo skysčio keitimas ir nemokamas vairo stebulės ar pan. keitimas. Dar perklausiau ar tikrai nemokamai. Sako taip, nei už darbą nei už detales nereiks mokėt. Tereikia atvykti, palikti mašiną ir jie viską sutvarkys.

Nežinau ar čia naujieną pasakiau ar ne, bet manau verta pabandyti ir kitiems.

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 09:29:24 am »
Gal kas Lietuvoje pirke ir pasibaigus garantijai neaptarnavo atstovu servise. Kas pirke is kitur parvarytas turejo ten pakeisti. Paprastai ten atstovu servisuose priziuri auto. Nors kaip sakoma verta pabandyti.

Neprisijungęs Stingray

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 65
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 09:51:37 am »
Bet tai įdomiai - Lietuvoje pirkta ir aptarnauta iki š.m. sausio mėn., kai Tokviloje buvo pakeistas naujas 12v akumas, o apie garantinius/negarantinius keitimus net neužsiminta buvo. O gal savivinkė negalėjo. Velnias žino...

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 09:59:56 am »
Pas gi LT  :goodboy:
Patys aptarnavo bet nepakeite o dabar sako taip galim pakeisti :smoke:
Dzyvu dzyvai  kaip sakoma  :D

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 13:40:07 pm »
Bet tai įdomiai - Lietuvoje pirkta ir aptarnauta iki š.m. sausio mėn., kai Tokviloje buvo pakeistas naujas 12v akumas, o apie garantinius/negarantinius keitimus net neužsiminta buvo. O gal savivinkė negalėjo. Velnias žino...
Tokvila savo iniciatyva nieko nekeičia, kol pirštu neįbedi, kad va pasaulinis atšaukimas inverterio pompai, mano priusui Pvz irgi nebuvo ji pakeista, o pirkau su 180k rida. Yra vairuotoju kurie Pvz pasiūlus net atsisako keisti :)

Neprisijungęs Stingray

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 65
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 17:20:28 pm »
O kaip del vairo kryzmes ar ko ten ka irgi pagal programa keicia? Kazkas su vairo mechanizmu susije....

Neprisijungęs Fatmann

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 111
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 19:25:33 pm »


Keičia šią metalinę vairo mechanizmo dalį. Intermediate shaft angliškai, lietuviško ekvivalento nežinau.
Maniškiam Prius inverterio pompa ir ši dalis taip pat pakeistos pagal atšaukimą, tik Prancūzijoj.

Man kur kas didesnį nerimą kelia vis labiau plintantys ABS siurblio bloko gedimai. JAV jiems taikoma pratęsta garantija, pas mus nieko negirdėti kol kas.
Detalės kaina nejuokinga, ir darbo ten ne vienai valandai, o po to nuorinimui reikia Techstream. Žodžiu, turbūt brangiausias Prius gedimas po baterijos...

P.S. Mačiau tavo Prius skelbimuose. Neilgai pakabojo :) Būklė atrodė super, tik kad komplektacija visiškai bazinė man regis.
« Paskutinį kartą keitė: Vasario 18, 2018, 19:29:34 pm sukūrė Fatmann »

Neprisijungęs Stingray

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 65
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 19:43:00 pm »
Mano priusas iki skelbimu nedaejo :) Nemoka moteriske pardavineti ir deti skelbimu uztat ir pardave man.

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 18, 2018, 20:44:31 pm »


Keičia šią metalinę vairo mechanizmo dalį. Intermediate shaft angliškai, lietuviško ekvivalento nežinau.
Maniškiam Prius inverterio pompa ir ši dalis taip pat pakeistos pagal atšaukimą, tik Prancūzijoj.

Man kur kas didesnį nerimą kelia vis labiau plintantys ABS siurblio bloko gedimai. JAV jiems taikoma pratęsta garantija, pas mus nieko negirdėti kol kas.
Detalės kaina nejuokinga, ir darbo ten ne vienai valandai, o po to nuorinimui reikia Techstream. Žodžiu, turbūt brangiausias Prius gedimas po baterijos...

P.S. Mačiau tavo Prius skelbimuose. Neilgai pakabojo :) Būklė atrodė super, tik kad komplektacija visiškai bazinė man regis.
kryzme i kompanija neieina tik apatine dalis
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D

Neprisijungęs Fatmann

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 111
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 08:16:46 am »
kryzme i kompanija neieina tik apatine dalis

Taip, žinoma. Nepakankamai konkrečiai nurodžiau.

Neprisijungęs Stingray

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 65
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 09:18:28 am »
O dėl ko keičia? Yra problemų?

Neprisijungęs Fatmann

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 111
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 09:36:44 am »
Originalioje detalėje panaudotas per minkštas metalas su visom to pasekmėm - gali išsidėvėti šlicai, ir ratai tapti nebepriklausomi nuo vairo.
 

Neprisijungęs Stingray

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 65
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 13:10:59 pm »
O invertoriaus pompa?

Neprisijungęs Fatmann

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 111
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 13:37:07 pm »
Sugenda, nustoja cirkuliuoti aušinimo skystis inverteryje, dėl ko jis gali perkaisti.
Kai automobilis "READY" padėtyje, inverterio pompa VISUOMET veikia.
Patikrinti itin paprasta - tereikia atsukti inverterio aušinimo skysčio bakelio dangtelį ir pažiūrėti, ar skystis cirkuliuoja. Aiškiai matoma plika akimi.

Neprisijungęs Stingray

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 65
Ats: Dėl Prius atšaukimų ir remontų
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasario 19, 2018, 21:24:50 pm »
Bet tai literatūroje nemažai parašyta, kad vienam ar kitam nulėkė ta pompa ir kaip keitė, kaip pasikeist... Vadinas gendanti detalė? Dabar Tokvila ačiū už ačiū pakeis, bet kaip toliau bus? Nejau tikrai kaip rusai rašo vos ne kas 5 dienas atidarinėti ir žiūrėti "ar teisingai bakelyje antifryzas vaiksto"? :D