Autorius Tema: Imobilaizerio perprogramavimas arba naujo rakto gamyba?  (Skaityta 6939 kartus)

Neprisijungęs savas74

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: Imobilaizerio perprogramavimas arba naujo rakto gamyba?
« Atsakymas #15 Įrašytas: Birželio 08, 2018, 14:02:13 pm »
Jei reikia tai techstreama su visais genaratoriais ir instrukcija turiu, galesiu atsiusti

Neprisijungęs fozas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Imobilaizerio perprogramavimas arba naujo rakto gamyba?
« Atsakymas #16 Įrašytas: Rugsėjo 15, 2018, 11:56:07 am »
sveiki.Esu dar naujokas su šiuo auto ir atsitiko beda-neištraukiu rakto -pultelio.Ka daryt?

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Imobilaizerio perprogramavimas arba naujo rakto gamyba?
« Atsakymas #17 Įrašytas: Rugsėjo 17, 2018, 12:39:40 pm »
Man taip buvo kai nusedo 12V akumas bet as neusivedziau auto ta karta. Kelis kartus perjungiau ijungimo/isjungimo mygtuka ir pavyko istraukti.

Neprisijungęs Daynewss

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 31
Ats: Imobilaizerio perprogramavimas arba naujo rakto gamyba?
« Atsakymas #18 Įrašytas: Kovo 06, 2020, 14:28:44 pm »
Kažkaip grįžau prie rakto reikalo. Turiu veikiantį techstream, procesas lyg ir aiškus.
Tik klausimas toks. Ar kas tiksliai žino, kuris RFID čipas yra rakte? Kiek žiūrėjau, tai turėtų būti 4D67, bet vienas vyrukas JAV forume rašė, kad būtent su tuščiu iš Corrola rakto, kuriame buvo 4D67 čipas nesusiprogramavo. Teko pirkti naudotą Prius raktą ir tk tada paėjo.

Neprisijungęs mindogasm

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 68
    • mindogas.wordpress.com
Ats: Imobilaizerio perprogramavimas arba naujo rakto gamyba?
« Atsakymas #19 Įrašytas: Kovo 07, 2020, 08:30:47 am »
Sveiki,

raktas SMART, problema tokia: atsisiunčiau tuščią rakto korpusą. Išėmiau schemą iš seno, įdėjau į naują. Ateinu prie mašinos su distanciniu atrakinau, įkišu į rakto skylę spaudžiu Start ir NIEKO! Įjungiu beraktę - vedasi, atjungus - ne. Kaip suprantu senam rakte kažkur buvo įkištas imobilaizeris, ir tikrai nesitikėjau, kad jis bus toks pats, kaip buvo senam Fiat. Taigi, seno rakto korpuso nebėra, imobilaizerio čipo taip pat :( Mašina su raktu nesiveda, su berakte vedasi.
Klausimai:
1. Tikiu, kad įmanoma ir kiek kainuotų turint mašiną suprogramuoti tą RFID čipą?
2. Ar galima be rakto su čipu suprogramuoti tuščią ne smart raktą, kad veiktų užvedimas?
3. Kiek kainuotų padaryti raktą Tokviloj?
4. Gal dar turite minčių/pasiūlymų?

Iš anksto dėkoju.

Man buvo tas pats. Gerai kad seno korpuso neišmečiau, nes jame yra dvi dalys kurias reikia perdėti. PCB plata kurią pats pakeitei, ir dar viena darlis apie kuria čia papasakoja: https://youtu.be/K8z1-dnxQlQ?t=210 Mano atveju po pusės metų tik pastebėjau kad neveikia raktas spynelėje ir tada susiradęs seną korpusą viską iki galo susitvarkiau.