Autorius Tema: Turbinos išėmimas  (Skaityta 11446 kartus)

Neprisijungęs waidasas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Turbinos išėmimas
« Įrašytas: Kovo 11, 2018, 16:12:00 pm »
Sveiki. Gal kas papasakotu kaip Avensis Verso išsiima turbina? Nu ta prasme grūbiai užvest ant kelio reikia. Gal ką papildomai nuimt reikia, ar gal variklį paversti,pakelti, nuleisti...
« Paskutinį kartą keitė: Kovo 11, 2018, 21:55:48 pm sukūrė waidasas »

Neprisijungęs Awriuxx

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 431
Ats: Turbinos išėmimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Kovo 12, 2018, 14:45:17 pm »
Sveiki. Gal kas papasakotu kaip Avensis Verso išsiima turbina? Nu ta prasme grūbiai užvest ant kelio reikia. Gal ką papildomai nuimt reikia, ar gal variklį paversti,pakelti, nuleisti...

Taip įsivuozduoju, plastmasinę panelę nusiardai po priekiniu stiklu ir neturėtų kilti problemų dėl turbinos išėmimo

Neprisijungęs waidasas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Turbinos išėmimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Kovo 12, 2018, 21:31:02 pm »
Na tas tai gerokai palengvintų darbą, bet nemanau, kad būtina nusiardyti. Radau ardymo manualą, tai ten viskas lb paprasta, bet realiai tai prie vieno varžto lb sunkus priėjimas. (randasi kurs sukasi turbina prie išmetimo kolektoriaus. Varžtas kaiptik po kažkokiuo vamzdžiu. EGRo turbūt.) Bandysiu nusiardyti, gal akys prašviesės.

Neprisijungęs Zaroliz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 967
Ats: Turbinos išėmimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Kovo 13, 2018, 00:04:10 am »
Aš kai pas save nuiminėjau turbiną (avensis 2,2L ), tai nusukau tą bakelį nuo kolektoriaus, tada, gana nesunkiai atsukau. Sudėtingiausias darbas buvo prisukti grįžtamojo tepalo vamzdelį ar koks jis ten (kur baisiai išraitytas). Nuimti užtrukau turbūt visą dieną, o surinkau, tai tai gal jau per 2-3h

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Neprisijungęs tomsius123

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Turbinos išėmimas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Kovo 13, 2018, 14:09:11 pm »
waidasas gal galėtum man pasiųst tą ardymo manualą, nes kaip tik šiandien taip pat planuoju pradėt nuiminėt turbiną savajai verso :D labai palengvintų darbą :D

Neprisijungęs waidasas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
Ats: Turbinos išėmimas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Kovo 19, 2018, 22:53:06 pm »
Na tai per gera pusdieni viska susitvarkiau. Buvau nusiemes plasmase su skardiniu loviu po ja. Tai  palengvino darba. Poto duslintuvo gabaliuka isemiau kur lankstosi netoli katalizatoriaus ir paskui pati katalizatoriu ir atskirai turbina. Kai pirkau masina sake, kad restauruota turbina buvo, tai varztai apylengviai sukiojosi. Issivaliau turbina ir sutepiau vakumines pusles valdancios geometrija asele kuri matomai ir striginejo. Dabar traukia gerai, nebeismeta klaidos skydelyje ir nebesitampo ties 2500 aps.

Neprisijungęs Eddas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 1
Ats: Turbinos išėmimas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Gegužės 17, 2018, 22:12:23 pm »
Sveiki, gal ir man kas galetu atsiusti manuala, sunkiai traukti paskutiniu metu pradejo, tai galvoju prasivalyti turbina.

Neprisijungęs Irmi

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 2
Ats: Turbinos išėmimas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūčio 04, 2019, 11:54:07 am »

Sveiki, gal ir man kas galetu atsiusti manuala, jau reikia prasivalyti turbina, galvoju pats tai pasidaryti