Autorius Tema: AIR BAG lemputė  (Skaityta 24158 kartus)

Neprisijungęs Marikelas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #30 Įrašytas: Lapkričio 17, 2012, 22:14:33 pm »
Kur yra tos oro pagalvių fiškės yra? Kur jų ieškoti ir kaip prie jų prieiti?
Toyota Avensis D-CAT 2005 m.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #31 Įrašytas: Lapkričio 17, 2012, 22:30:22 pm »
 Kuriu fiskiu ieskai ir kam tau ju reikia?Yra vairo,keleivio,saugos dirzu,sedyniu,lubiniu airbagu.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Marikelas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #32 Įrašytas: Lapkričio 17, 2012, 22:47:34 pm »
Pas mane užsidegė oro pagalvių lemputė ant panelės. Anksčiau užsidegdavo bevažiuojant, bet per kurus vėl užgesdavo, paskutinį karta ir perkurimas auto nepadeda. Spėju nėra kontakto kažkur tarp oro pagalvių ir kompo
Toyota Avensis D-CAT 2005 m.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #33 Įrašytas: Lapkričio 17, 2012, 22:49:41 pm »
 Tada yra du keliai,arba speliot,arba prie diagnostikos jungtis ir pamatyt kur klaida ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Marikelas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #34 Įrašytas: Lapkričio 17, 2012, 22:54:57 pm »
Prieš keleta savaičių krapščiau borto kompą, tai gal sakau kokius laidus patraukiau kur nors. But įdomu sužinoti kur yra keleivio ir vairuotojo AIRBAG jungtys labai smarkiai neardant?
Toyota Avensis D-CAT 2005 m.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #35 Įrašytas: Lapkričio 18, 2012, 06:46:13 am »
 Airbagu laidai ir jungtys isskirtinai ryskiai geltonos spalvos.Visos jungtys su specifiniais uzraktais ir paprastai neissijungia.Vairuotojo oro pagalve jungiasi paciam vaire ir po vairo plastmase dar viena jungtis is vairo ziedo.Keleivio oro pagalve jungiasi uz daiktadezes (bardacioko :) ).Visi galai sueina i airbago kompa ant masinos centrinio tunelio po panele pries begiu perjungimo svirti.Bet yra ir priekiniai + soniniai smugio davikliai,sedyniu ir lubines oro pagalves,pirotechniniai dirzai.Bet koks gero kontakto nebuvimas gali uzdegt airbag lempute skydelyje.Gali degt ir del to,kad atjungus kazkuria jungti buvo ijungtas degimas ir klaida nebeissitrins be diagnostikos.Taigi,jeigu pats neatjunginejai ar nenutraukei geltonu laideliu,tai tik diagnostika pasakys kur problema ;) .
 p.s. butum Panevezyje,galeciau padet ;) ,turiu isirases diagnostika kompe.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs Marikelas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #36 Įrašytas: Lapkričio 18, 2012, 08:45:11 am »
Na laidu tikrai nuo airbagu nebuvau atjungęs ir laidų tikrai nenutraukiau. Sakau gal ten lengvai atsijungia ta tada bučiau ieškoję bėdos.
Dėkui už info.

P.s. ar daug investicijų reikia norint turėti diagnostiką pas save kompe. Kiek kainuoja kabelis ir koks jis turi būti? Ir programėle iš kur parsisiunčiama? Jeigu aišku ne paslaptis.
Toyota Avensis D-CAT 2005 m.

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #37 Įrašytas: Lapkričio 18, 2012, 09:27:12 am »
Savarzele, arba vielos gabaliukas nieko nekainuoja. Lempute Airbag dega ar mirgsi?
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 18, 2012, 09:28:43 am sukūrė bemsas »

Neprisijungęs Marikelas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #38 Įrašytas: Lapkričio 18, 2012, 09:55:10 am »
dega
Toyota Avensis D-CAT 2005 m.

Neprisijungęs toredo

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 50
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #39 Įrašytas: Liepos 22, 2016, 15:06:14 pm »
Yra kam nors buve kad airbag lempute mirgsetu nuolatos? Vis neprisiruosiu nuvaziuot i diagnostika.

Neprisijungęs Zaroliz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 967
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #40 Įrašytas: Liepos 22, 2016, 15:17:42 pm »
Yra kažkokia klaida

Išsiųsta naudojantis D6503 Tapatalk 4 Lt


Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #41 Įrašytas: Liepos 22, 2016, 23:28:19 pm »
Yra kam nors buve kad airbag lempute mirgsetu nuolatos? Vis neprisiruosiu nuvaziuot i diagnostika.

Daryk diagnostika, arba ardyk masina ir ieskok problemos. Mirgsi dazniausia del dirzu patronu.

Neprisijungęs virme

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 127
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #42 Įrašytas: Gruodžio 28, 2019, 16:39:54 pm »
Sveiki. Pakelsiu senai užmirštą temą. Atsitiko toks reikalas su srs. Auto Avensis l, 2002 m., D4D, 81kw. Važiuojant pradėjo mirksėti srs lemputė. Panaudojus kanceliarinį „diagnostinį įrankį“, lemputė išmirksėjo 62 klaidos kodą, dešinės pusės (keleivio) diržo įtempėjas, trumpas jungimas į maitinimą. Pabandymui buvau užkabinęs 2,7om varžą, ištryniau klaidą, po sėdyne supurškiau su kontaktu fiškę. Bet po kurio laiko, gali išvažinėti ir savaitę, o kartais ir po valandos, vėl ta pati klaida išlenda. Žodžiu ar su varža, ar prijungtu įtempėju niekas nesikeičia. Buvau nuvaręs pas elektrikus, padarė diagnostiką, pamatė tą pačią klaidą ir pasiūlė padaryti tą patį, ką aš buvau padaręs. Gal kas buvot susidūrę su tokiu gedimu. Blogiausia kad tos klaidos iš karto nebūna, išlenda po kiek laiko. Auto avarijoj nėra buvus, pagalvės sveikos.

Neprisijungęs Egis_

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 897
Ats: AIR BAG lemputė
« Atsakymas #43 Įrašytas: Gruodžio 30, 2019, 23:20:09 pm »
Sveiki. Pakelsiu senai užmirštą temą. Atsitiko toks reikalas su srs. Auto Avensis l, 2002 m., D4D, 81kw. Važiuojant pradėjo mirksėti srs lemputė. Panaudojus kanceliarinį „diagnostinį įrankį“, lemputė išmirksėjo 62 klaidos kodą, dešinės pusės (keleivio) diržo įtempėjas, trumpas jungimas į maitinimą. Pabandymui buvau užkabinęs 2,7om varžą, ištryniau klaidą, po sėdyne supurškiau su kontaktu fiškę. Bet po kurio laiko, gali išvažinėti ir savaitę, o kartais ir po valandos, vėl ta pati klaida išlenda. Žodžiu ar su varža, ar prijungtu įtempėju niekas nesikeičia. Buvau nuvaręs pas elektrikus, padarė diagnostiką, pamatė tą pačią klaidą ir pasiūlė padaryti tą patį, ką aš buvau padaręs. Gal kas buvot susidūrę su tokiu gedimu. Blogiausia kad tos klaidos iš karto nebūna, išlenda po kiek laiko. Auto avarijoj nėra buvus, pagalvės sveikos.
Varza kabink 2.2 omo.pabandyk dar laidus tiesiogiai sutrumpinti be varzos ir ziurek ar iskart fiksuoja klaida.taip pat gali prasiskambinti laidus nuo itempejo iki srs ecu,paziureti srs ecu fyske,gal ten papuve kur.