Žalieji > Kiti hibridai

Auris hibrido atsiliepimai/pirkimas

(1/11) > >>

Zigas:
Sveiki. Pradėjom antrai pusei dairytis miesto automobilio ir užkliuvo akys už hibridinio Auris. Būtų labai įdomu sužinot iš važinėjančių nuomonę, kaip jis? Kaip patikimumas? Kaip eksplotacijos kainos? Domina labiausia automatai auris, apie 2012 metų, benzinas/elektra. Visos nuomonės domina. Yra kas siūlė geriau Prius tada žiūrėt, bet jis netinka, nes per didelis sukiotis mažuose kiemuose ir t.t.

slashas:

--- Citata iš: Zigas  Gegužės 28, 2018, 13:16:54 pm ---Sveiki. Pradėjom antrai pusei dairytis miesto automobilio ir užkliuvo akys už hibridinio Auris. Būtų labai įdomu sužinot iš važinėjančių nuomonę, kaip jis? Kaip patikimumas? Kaip eksplotacijos kainos? Domina labiausia automatai auris, apie 2012 metų, benzinas/elektra. Visos nuomonės domina. Yra kas siūlė geriau Prius tada žiūrėt, bet jis netinka, nes per didelis sukiotis mažuose kiemuose ir t.t.

--- Baigti citatą ---
Pasinaudojame paieška, o šiaip viskas gerai, jei nebuvęs taksi :)

Mediaguru:
Turejo brolis 2012 metu. Nerekomenduoju. Atvirksciai-kuo toliau nuo Auris Hybrid! Cia net apie naujesnius kalbant, o 2012 metu tai is viso pravalas: baterke didziule, sunki. Vietos bagazineje per ja visai nera. Ekonomija labai labai prasta: vidurkis - 7l/100km, cia gali paziuret, buvo vesta apskaita:https://www.spritmonitor.de/en/detail/594653.html
Masina buka, traukos nera, automatas lievas, nu zodziu blogesnio varianto is Hybridu nesu net mates.
Gali pritart, kad Prius geriausias kaip Toyota Hybridas, bet jei per didelis, tada siulau pagalvot ar is viso koks benzininis Auris  nebutu geriau? Tas Hybrid tikrai ekonomijos nepriduos.

Zigas:
Iš esmės tai jo, nebūtinas ir tas hibridas. Esmė tokia, kad ieškoma nedidelė mašina moteriai važinėti tik mieste, nes turim kitą automobilį didesnį ir dyzelį ilgoms kelionėms. Jai reikia tik į darbą, dar kažkur mieste pasimalt. Ir vairuoja tik automatą. Biudžetas 6000 - 8000 priklausomai ar verta daugiau mokėti :) Tai ir užkliuvo akis už auris...

Fatmann:
Temos autoriui patarčiau nekreipti dėmesio į "Mediaguru" sapaliones.

Auris ir Prius III hibridinės sistemos - nuo 1,8 litro variklio iki transmisijos, inverterio, kitos elektronikos ir baterijos - yra VISIŠKAI identiškos.
Taip, jei važinėjama Vokietijos autobanais, Auris Hybrid nėra idealiausias variantas, ir sąnaudos tuomet gali pasiekti 7 l/100 km.
Tačiau šiuo atveju bus važinėjama mieste, tad geresnio varianto patikimumo/sąnaudų/patogumo atžvilgiu (kalbu apie jėgainę/transmisiją) nėra. Vilniuje vasarą 5-6 litrai maksimum, pačiu blogiausiu atveju žiemą kamščiuose, su auto pašildymu rytais gali būti iki 8 l/100 km. Joks panašios galios dyzelis tokių sąnaudų tokiomis sąlygomis nepasieks. Bet kuris, teigiantis priešingai, yra kvailys ir/arba melagis.

Pagrinidinis hibridinio Auris minusas yra bagažinės tūris. Tiksliau, ten parodija, ne bagažinė. Bet jei važinės viena moteris, nereikės vežioti vaikiško vežimėlio ar pan., tuomet vienam kitam pirkinių krepšiui to tūrio pakaks.
Na ir šiaip Auris neblizga kalbant apie interjero medžiagų kokybę ar garso izoliaciją, bet didžiulės prarajos nuo šio segmento lyderių nėra.

Žodžiu, jei reikia nedidelio, taupaus, ir, svarbiausia, patikimo automobilio mieste, galima rinktis ir pirmosios kartos hibridinį Auris.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją