Žalieji > Kiti hibridai

Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.

(1/9) > >>

mindes:
Žadam toki isigyti iš salono, gal kas turite ir galite info?

balticam:
Žmona turi būtent tokį dabar. Man jis visiškai nepatinka. Žmonai irgi, todėl galvoja keist.
Bandėm važinėti mieste; viskas atrodo gerai, bet traukos nėra- važiuoji kaip su kokiu troleibusu. Ekonomija ne kažin ką - per 470km vien mieste išnaudojo 4.2l
Užmiestyje pravažiavus 820km, sąnaudos 4.9l bet važiavimas baisiai nesmagus, spustelėjus virš 100km/h baisiai ūžia. Prieš tai buves Yaris benzinas 2014m tik 1.6l/100km daugiau eme mieste ir uzmiestyje toks pats rezultatas kaip Hybrido. O triuksmo tiktai mažiau.
Naujo tikrai nepirkciau niekad- permoki kad Hybridas, o kad ta permoka atsipirktų šansu nėra. Skaiciavom, skaiciavom ir tikrai niekada permoka vien kad Hybridas neatsipirks.


Dabar žiūrinejam į Honda Jazz benziną; daug pigesnis ir smagesnis važiavime nei Yaris Hybridas. Čia mieste važinėti daugumoje. Ilgesniems  atstumams turim Toyota Avensis 2016 dyzelį ir jis čia niekaip nepakeičiamas.

Bemsas:
Jei su juo sedeti kamsciose - gera ir ekonomiska masina. Bet jei normaliai vazinejant be kamsciu - tragedija. I uzmiesti net nera noro su ja isvazioti. Automagistraleje 130km/h spustelejau, galvoaju tuoj pakils :D

mindes:
Ačiu jums. Masiimsim išsinuomosim parai reikės pabandyti. Ir tikrai apsvarstysim jusu pastebėjimus DĖKUI

Bemsas:
Taip, paimk nuomai parai ar dviem. Tada suprasi ar tinka. Per bandomaji vaziavima per ta valanda nelabai ka suprasi.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją