Autorius Tema: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.  (Skaityta 17186 kartus)

Neprisijungęs mindes

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Įrašytas: Birželio 30, 2018, 11:01:06 am »
Žadam toki isigyti iš salono, gal kas turite ir galite info?

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 30, 2018, 11:41:54 am »
Žmona turi būtent tokį dabar. Man jis visiškai nepatinka. Žmonai irgi, todėl galvoja keist.
Bandėm važinėti mieste; viskas atrodo gerai, bet traukos nėra- važiuoji kaip su kokiu troleibusu. Ekonomija ne kažin ką - per 470km vien mieste išnaudojo 4.2l
Užmiestyje pravažiavus 820km, sąnaudos 4.9l bet važiavimas baisiai nesmagus, spustelėjus virš 100km/h baisiai ūžia. Prieš tai buves Yaris benzinas 2014m tik 1.6l/100km daugiau eme mieste ir uzmiestyje toks pats rezultatas kaip Hybrido. O triuksmo tiktai mažiau.
Naujo tikrai nepirkciau niekad- permoki kad Hybridas, o kad ta permoka atsipirktų šansu nėra. Skaiciavom, skaiciavom ir tikrai niekada permoka vien kad Hybridas neatsipirks.


Dabar žiūrinejam į Honda Jazz benziną; daug pigesnis ir smagesnis važiavime nei Yaris Hybridas. Čia mieste važinėti daugumoje. Ilgesniems  atstumams turim Toyota Avensis 2016 dyzelį ir jis čia niekaip nepakeičiamas.
« Paskutinį kartą keitė: Birželio 30, 2018, 11:46:59 am sukūrė balticam »

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #2 Įrašytas: Birželio 30, 2018, 11:59:58 am »
Jei su juo sedeti kamsciose - gera ir ekonomiska masina. Bet jei normaliai vazinejant be kamsciu - tragedija. I uzmiesti net nera noro su ja isvazioti. Automagistraleje 130km/h spustelejau, galvoaju tuoj pakils :D

Neprisijungęs mindes

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #3 Įrašytas: Birželio 30, 2018, 19:13:34 pm »
Ačiu jums. Masiimsim išsinuomosim parai reikės pabandyti. Ir tikrai apsvarstysim jusu pastebėjimus DĖKUI

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #4 Įrašytas: Birželio 30, 2018, 22:15:19 pm »
Taip, paimk nuomai parai ar dviem. Tada suprasi ar tinka. Per bandomaji vaziavima per ta valanda nelabai ka suprasi.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #5 Įrašytas: Birželio 30, 2018, 22:25:59 pm »
Ir būtinai į užmiestį išvažiuoti ir kokiu blogesniu keliu ;)

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #6 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 00:38:59 am »
balticam - o tai tu man pasakyk, kaip tu toks nusimanantis ir valdantis ten koki tais mistini penkiu imoniu autoparka, vairuojantis tik dyzelius nes labai geri ir negenda, viska suprantantis ir zinantis sugebejai zmonai nupirkti tokia nesamone kaip Yari hybrida? :D
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 08:44:09 am »
Mindaugai, jei turi žmona tai žinai kaip su jom....aš daviau zmogui laive ir pasirinkimą, dabar žinos. O mašinos pakeitimas į kita atneš viso labo £237 nuostolį. Aš visas Toyotas, gaminamas Europos rinkai esu išbandęs ir vienintelis Prius iš Toyota Hybridu vertas dėmesio.
O šiaip tai keistas tu....Žmogus paklausė nuomones apie masina, tai vietoj to kad atsakytum, puoli kita. Labai negražu. Ir labai gaila kad dauguma lietuvių toki- jei kam geriau sekasi, tai padarys viską ,kad tik ji sužlugdyti. Net gerkle perkasti gatavi. Gyvenat toli nuo Lietuvos, tai labai matosi, ypač kai virš 25 metu jau čia. Ir iš vietiniu girdžiu ta pati, kas tik patvirtina pastebėjimus. Kartais net gėda prisipažinti kad esi lietuvis...gaila labai....
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 01, 2018, 09:46:21 am sukūrė balticam »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #8 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 12:26:52 pm »
Matosi rav4 tikrai bebandei ir man jis geresnis už prius iš toyotų :)

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #9 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 13:38:59 pm »
Bandžiau. Tiesa pasakius iš šitų dviejų ir rinkčiausi. Bet man Rav4 truputi didokas ir važiuoti didesniais atstumais labiau pavargsti, ir atrodo kad kokį mikriuka vairuotumei.
O siaip tai tikrai pavykęs , ir jei reiktų dėl geresnio privažiavimo ir talpumo - rinkčiausi jį.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #10 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 17:58:19 pm »
 Kiek zmoniu,tiek nuomoniu,kam pomidorai patinka,kam dezes nuo pomidoru  :D .
Vazineja zmona jau pusantru metu ir labai patenkinta.Tiesiog puiki miesto masina  (y) .Neretai ir as pats islekiu i miesta ir man visai patinka.Zmona vazinejo su Prius III,su Prius C ir dabar su situo,tai galiu pasakyt,kad sitas Prius jau nera nuobodus kaip pries tai buves ir netgi toks su cinkeliu.
 Tai tikrai nera autostrados masina,bet visai normaliai vaziuojasi su ja ir 130km/h,tikrai ne tragedija.Mieste tai super.Trauka is vietos tikrai nebloga,sanaudos puikios.Siuo metu ieskau zmonai Prius Prime del palankiu salygu parkavimuisi ir ikrovimui  :)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs mindes

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #11 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 18:48:04 pm »
Na mašina bus skirta Žmonai ji nenori dideles.

Neprisijungęs mindes

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #12 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 18:54:08 pm »
Venza  su kokia mašina žmona važinėjas? Yaris? nes čia tema mano apie Yaris o ne apie kitas auto. Kame reikalas kodėl rašom apie kitas auto ne i tema? Jai neturit ar nežinot apie Yaris tai kam komentuoti?? vat to nesuprantu.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #13 Įrašytas: Liepos 01, 2018, 18:57:36 pm »
 Ko cia uzsiputojai? Atsiprasau,neatkreipiau demesio,kad kalba eina apie Yaris.Parasiau ir tai,kad zmona gal 3 metus vazinejo ir su Prius C (tai tas pats Yaris),taigi galeciau ir apie ji aprasyt,bet tokiam chamui neturiu noro  :E
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs mindes

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 5
Ats: Toyota Yaris hibridas 2018 pirkimui.
« Atsakymas #14 Įrašytas: Liepos 17, 2018, 22:06:41 pm »
Nava pasivezinom parai. Atsiliepimai.

1. Ziauriai per maza.
2. prie ziedo greiciau ilysti i tarpa besansu.
3. Ekonomiska
4. dizaidas  neblogas, bet  detaliu surinkimas ir pritvirtinimas tragiskas. panele  stipriau palenkus galetum atidaryti  pusiau.
5. Tiek man tiek zmonai nepatiko garsas. variklis  kaukia nesavo balsu.

NEREKOMENDUOJU.      Auto  nusiziurejom kita (mazda cx3).  Tai tiek, visiem aciu uz issakyta nuomone ir te negenda jusu  auto.