Žalieji > Kiti hibridai

Vanduo keleivio kojų vietoje

(1/2) > >>

Liutas111:
Sveiki, susidūriau su erzinančia problema, dar pernai pastebėjau, kad važiuojant su kondicionieriumi (keliavome italijoje per karščius) po kurio laiko keleivio vietos grindys pasidaro šlapios, vanduo sunkiasi iš kažkur po panelės tarp priekinių sėdynių. Šiemet problema pasidarė dar didesnė, vėl keliaujant teko važiuoti per liūtį greitkeliu, po ko keleivio kojų vietoje telkšojo bala apsėmusi kilimėlį, dabar prasidėjo liūtys Vilniuje ir problema kartojasi vėl bala ant keleivio kilimėlio, gal turite idėjų kur problema, kaip rasti pro kur patenka vanduo ir kaip spręsti?

Liutas111:
Radau ši tą :) reiks nuo to ir pradėti, nors kažkaip abejoju ar važiavimo per liūti atveju tai galėtųbūti balos priežastimi, nes kondicionierius tikai nedirba.
https://www.youtube.com/watch?v=dEPzbCxEJaU

Venza:
 Jeigu kondicionierius neveikia,tau turetu ziauriai rasot langai.

Liutas111:
Labgai tai nerasoja, bet šaldymo tai nejugiu.
Tai va išardžiau, pažiūrėjau rezultatas taip kaip filmuke, ištraukus žarnele pribėgo nemažai vandens, po to bandžiau prpūst, tai buvo užsikimšęs todėl pagal galimybes pravaliau su aliuminiu laidu (kiek pasiekiau nes nelabai lankstosi) ir vėl prapučiau, tai oras praeina padoriai, žiūrėsiu kaip bus toliau.

Venza:
 Tau ir nereikia jungt kondicionieriaus jeigu nustatytas putimas ant priekinio stiklo,jis tokiu atveju isijungia automatiskai.

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją