Autorius Tema: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)  (Skaityta 14214 kartus)

Neprisijungęs mindvait

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2018, 16:42:28 pm »
   Sveiki visi,
peržiūrėjau visą forumą, bet niekur neradau temos apie Prius'o sueuropinimą...
 * Iš mylių į km lengvai, o kaip iš F į C? Reikia keisti visą bloką į europinį ar įmanoma perprogramuoti?
 * Priešrūkinė - nu taip pigiai atrodo tos pakabintos ant bamperio... Gal kas bandė į lempą įmontuoti? Jungiklį originalų įdeti?
 * Posūkiai - gali už kelis eur nupirkti ir į sparną įdėti, bet mačiau ir į veidrodėlius kažkaip įmontuoja. Gal kas bandė, žino kaip?

Ačiū už atsakymus! Kažkaip norisi savo amerikieti kokybiškai į europietį paversti...

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2018, 16:57:44 pm »
Viskas priklauso nuo pinigu. Kiek sumoki, tiek ir gauni.
Priesrukine galine - keisti zibinta i EU reikia, o tai brangu. Pigiausia yra sumontuoti ta papildoma su papildomu jungikliu.
Posukiai veidrodelyje - reikia veidrodelius EU keisti, o tai irgi brangu, todel ir montuoja i sparna.
Jei sau darai, gali padaryti viska tvarkingai. Pardavimui daro kuo pigiau.

Neprisijungęs mindvait

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #2 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2018, 17:02:17 pm »
Taip, tą aš suprantu, kad pakeisti reiktų. Bet girdėjau būna, kad į tuos pačius veidrodėlius įdeda posūkius... ir lempas galines kažkaip perdaro...
Tas vat ir domina labiausiai....  :)

Neprisijungęs ketvirtasis

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3280
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #3 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2018, 17:17:31 pm »
Taip, tą aš suprantu, kad pakeisti reiktų. Bet girdėjau būna, kad į tuos pačius veidrodėlius įdeda posūkius... ir lempas galines kažkaip perdaro...
Tas vat ir domina labiausiai....  :)
Ne čia ieškai, RU forumuose tikrai rasi. Tik reikės "didelių resursų" :money: , tiek materialinių tiek protinių (patirties) ir  kad mažumėlę trenktas būtum. (!?)

Neprisijungęs Bemsas

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 6824
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #4 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2018, 19:52:47 pm »
Ideti posukius i veidrodeli galima, bet labai sudetingas ir kruopstus darbas. Labai lygiai reikia pjauti, klijuoti. Beto veidrodelio stikliuka vistiek reikes keisti, nes didele akla zona. Paprasciau pastatyti EU veidrodelius, o savo ideti i skelbimus. Gal kam nors reikes USA. Su galiniu zibintu taspats. Jis yra hermetiskas. Ji reikes pjauti poto klijuoti. Paprasciau sumontuoti EU, o savo pardavineti. Taip bent prasisuksi su minimaliom islaidom ir turesi normalia EU masina.

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #5 Įrašytas: Rugpjūčio 07, 2018, 23:28:39 pm »
 Veidrodeliai dabar taiwanietiski su posukiais apie 60 eur kainuoja,o gali ir i sita vyruka kreiptis : https://autoplius.lt/skelbimai/toyota-prius-veidrodeliai-7247599.html
 Priesrukini gale pakabini,sertifikuoji,o paskui i kairi zibinta raudona leda ar lempute isidedi vietoj atbulinio ir viskas atrodys orginaliai.
 Del perdirbimo i celsijus turetu Bemsas pasakyt kaip geriausiai elgtis.
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 08:39:19 am »
Farengeitus į Celcijus mano Priusui perprogramavo autokomp.lt prieš pora metų apie 50 eur kainavo, dabar brangiau, pasakyk, kad iš toyotaclub.lt rekomendavo, turėtų nuolaidą padaryti.

Dar niuansas ar yra pas tave mygtukai prie veidrodžio kur garažo vartų, šlagbaumo pultus gali pririšti Homelink vadinasi sistema, tai ji veikia su europiniais dažniais ir be problemų gali prisirišti pultelius.

Neprisijungęs mindvait

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 7
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #7 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 13:40:16 pm »
Ačiū už info! Kaip suprantu viskas gražiai pasidaro, tik lempą galinę reikią EU nusipirkti...

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #8 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 16:16:49 pm »
Ačiū už info! Kaip suprantu viskas gražiai pasidaro, tik lempą galinę reikią EU nusipirkti...

Jei auto ruoši sau siūlau priešrūkinę lempą iš karto statyti į kairįjį galinį žibintą vietoje atbulinės baltos USA lempos, TA praleidžia. O tas papildomas priešrūkinis žibintas po galiniu bamperiu man atrodo kaip "hemorojus" pastoviai užkabini už bordiūro kai parkuojiesi atbulomis.

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #9 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 21:41:53 pm »
sinkleri, o tas Homelink veikia sakai ir su EU dazniais? Man Bemsas sake kitaip, kad ant savo Highlanderio nepadarysiu kad vartai atsidarinetu nuo salono knopkes. Reikia lituoti pulteli ir bandyti pajungti.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #10 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 22:01:04 pm »
sinkleri, o tas Homelink veikia sakai ir su EU dazniais? Man Bemsas sake kitaip, kad ant savo Highlanderio nepadarysiu kad vartai atsidarinetu nuo salono knopkes. Reikia lituoti pulteli ir bandyti pajungti.
Jei vartų kintamas kodas gali pamiršti tą senieną...

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #11 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 22:06:47 pm »
Veikia 100 provc. aš kai nusipirkau PriusV bandžiau aiškintis del to Homelink, tai autokomp.lt būrė, kad reikia kažkokį bloką keisti, kad dažniai neatitinka, Mototojoj iš viso tipo auto iš JAV nieko nežinom, nusispjoviau pabandžiau pririšt ir vualia veikia ir šlagbaumas ir garažo vartai, Yutubej yra filmukas kaip pririšt pultelį.

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #12 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 22:08:49 pm »
Jei vartų kintamas kodas gali pamiršti tą senieną...

Nežinau kas ten kur kinta, pas mane viskas veikia (y)

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #13 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 22:10:16 pm »
Nežinau kas ten kur kinta, pas mane viskas veikia (y)
Tai jei vartai “kvaili” nekintamu kodu, tai kam ten neveikti? :)

Neprisijungęs sinkleris

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 392
  • Prius V ; Chevrolet Volt 1,5 EV
Ats: Prius perdarymas iš USA į EU (sueuropinimas)
« Atsakymas #14 Įrašytas: Rugpjūčio 08, 2018, 22:17:25 pm »
Tai jei vartai “kvaili” nekintamu kodu, tai kam ten neveikti? :)

Pas mane vartai tokie, kad tik vėjas lapų į garažą neprineštų, vagims ten nėra ką veikt.