Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Pasisveikinimas
Sveiki atvykę į neoficialų Toyota savininkų ir gerbėjų klubo tinklalapį! Šis tinklalapis įkurtas tiems, kurie domisi ir eksploatuoja Toyota automobilius. Mūsų tikslas yra suburti šių automobilių vairuotojus ir mylėtojus, kuriuos vienytų ne tik šis automobilis, bet ir draugystė bei supratingumas...
Klubo narius prašome siusti savo mašinų foto į Galeriją. Dėl asmeninės foto galerijos sukūrimo kreipkitės į administraciją.
Neregistruoti asmenys mato ne pilną puslapio versiją.
2014 m. Detroito automobilių parodoje „Toyota“ pristato koncepcinį sportinį kupė „FT-1“
2014 m. Detroito automobilių parodoje „Toyota“
pristato koncepcinį sportinį kupė „FT-1“
Toyota City, Japonija, 2014 m. sausio 13 d. „Toyota Motor Corporation“
(TMC) paskelbė apie Šiaurės Amerikos tarptautinėje automobilių parodoje
įvyksiančią tiriamojo modelio „FT-1“1, pristatančio „Toyota“ ateities
sportinio automobilio dizaino viziją, pasaulinę premjerą. Paroda vyks
Detroite nuo sausio 13 iki 26 d.
„Interbrand“ ataskaitos duomenimis „Toyota“ toliau išlieka vertingiausiu automobilių prekės ženklu
„Interbrand“ ataskaitos duomenimis „Toyota“ toliau išlieka vertingiausiu automobilių prekės ženklu

„Toyota“ prekės ženklo vertė padidėjo 17 % ir „Interbrand“ paskelbtos 2013 m. geriausių pasaulinių prekės ženklų (angl. „Best Global Brands“) ataskaitos duomenimis toliau pirmauja automobilių sektoriuje bei, kaip ir praėjusiais metais, išlieka geriausiųjų dešimtuke. Šiuo metu „Toyota“ prekės ženklas vertinamas 35 346 milijonais (35,346 mlrd.) JAV dolerių.
„Toyota Corolla“: populiariausias pasaulyje automobilis Pasaulinis pardavimo lyderis – parduota daugiau nei 40 milijonų vienetų

„Toyota Corolla“: populiariausias pasaulyje automobilis
Pasaulinis pardavimo lyderis – parduota daugiau nei 40 milijonų vienetųTojotos miestas, Japonija, 2013 m. rugsėjo 5 d. Šiandien „Toyota Motor Corporation“ (TMC) paskelbė, kad bendrasis parduotų populiariausių pasaulyje automobilių „Toyota Corolla“ skaičius liepos mėnesį perkopė 40 milijonų ir sudarė 40,01 milijono vienetų. Tai dar vienas svarbus puslapis šio nemirtingo, visame pasaulyje žinomo „Toyota“ automobilio istorijoje.


Iš kairės: 1966 m. „Corolla“ ir 11 kartos modeliai, skirti Japonijai, Š. Amerikai ir Europai

1966 m. lapkričio mėnesį „Toyota“ atidarė vien tik „Corolla“ gamybai skirtą naują gamyklą Takaokoje, Aičio prefektūroje. Po dvejų metų imta labiau orientuotis į atskiriems regionams pritaikytus automobilius, todėl gamyba prasidėjo ir Australijoje bei Malaizijoje. Nuo 1965 iki 1968 m. „Toyota“ šio automobilio metinę gamybos apimtį padidino daugiau kaip du kartus – nuo 480 000 iki 1,1 milijono vienetų. Tai rimtas „Corolla“ nuopelnas bendrovės augimo istorijoje.

„Corolla“, šiuo metu gaminama 15-oje gamyklų visame pasaulyje, sudaro vieną penktadalį visų „Toyota“ per 76 gyvavimo metus parduotų automobilių.

„Corolla“ eksportas į Šiaurės Ameriką prasidėjo 1968 m., ir sėkminga prekyba šioje rinkoje padėjo pasiekti bendrą pasaulinę 1 milijono parduotų automobilių ribą vos po ketverių metų nuo išleidimo. 1997 m. „Corolla“ tapo perkamiausiu pasaulyje automobiliu, kai suminis jos pardavimo rodiklis išaugo iki 22,65 milijono vienetų. Nuo 2002 m. kasmet parduodama po daugiau nei vieną milijoną „Corolla“ modelių. Pernai daugiau nei 150 šalių ir regionų buvo parduodama vidutiniškai po 3180 „Corolla“ kas dieną.

Keletą vertų dėmesio pasiūlymų iš Tokvilos
Foto su nuorodomis
Foto su nuorodomis


„Toyota GT86“ kabrioleto bei versijos su turbokompresoriumi likimas pakibo ant plauko


Daugiau...
„Toyota Corolla“ jau vienuoliktą kartą pretenduoja tapti geriausia


Daugiau...
„Toyota“ atskleidė, kaip atrodys pailgėjusi naujoji „Corolla
„Toyota“ parodė, kaip atrodys europiečiams skirta naujos kartos „Corolla“. Kiek anksčiau šis modelis buvo pristatytas JAV rinkoje.

Daugiau...
Visiškai atsinaujinusi „Toyota Corolla“


Visiškai
atsinaujinusi „Toyota Corolla“„Toyota Corolla“ ‒ pasaulyje perkamiausias automobilis; jo parduota
daugiau nei 40 milijonų vienetų. Naujasis, jau vienuoliktos kartos modelis,
manome, bus toks pat sėkmingas kaip ir ankstesnieji.
Naujasis „Toyota Auris Touring Sports
Pirmasis visiškai hibridinis universalas C segmente, neieškantis kompromisų krovininės zonos ar bagažo skyriaus sąskaita.

• 85 gramus CO2 kilometrui ir gerokai mažiau NOx ir kietųjų dalelių išmetantis automobilis (lyginant su panašios charakteristikos dyzeliniais automobiliais) pirmauja tarp kitų savo klasės automobilių.
• Jis taip pat išsiskiria iki 1658 litrų siekiančia bagažinės talpa.
• Didžiausią funkcionalumą garantuoja patogiai nulenkiamų galinių sėdynių „Easy Flat“ sistema, dvigubos krovinių skyriaus grindys ir dviejų dalių bagažinės dangtis.


Daugiau...
Naujasis „Toyota PROACE“
• Naujasis „PROACE“ papildys „Toyota“ lengvųjų komercinių automobilių asortimentą Lietuvos vidutinio pajėgumo furgonų segmente

• Universalus, praktiškas ir patogus automobilis su 7 m3 krovinio erdve, kurį taip patogu vairuoti kaip ir keleivinį automobilį

• Montuojami „Euro V“ dyzeliniai varikliai, kurių galia siekia nuo 90 iki 163 AG

• Parduodama Lietuvos rinkoje nuo 2013 m. birželio mėn., o pristatoma nuo 2013 m. liepos mėn.

Daugiau...
Naujasis ToyotaClub.lt forumas perkeltas
Nuo šiandien pradėjo veikti naujasis ToyotaClub.lt forumas, jis pasiekiamas adresu: http://www.toyotaclub.lt/forumas arba tiesiog portalo meniu spauskite punktą Forumas Vartotojų vardai ir slaptažodžiai nesikeitė, dėl pasikeitusių saugumo reikalavimų pirmą kartą jungiantis reikės slaptažodį įvesti du kartus. Forumas dar bus palengva tvarkomas, tačiau skubu atiduoti vartotojams naudojimui. Taip pat naujus narius prašome registruotis naujame forume. Pagrindinis puslapis: ToyotaClub.lt, naujasis Toyota Klubo forumas: toyotaclub.lt/forumas
Puslapis 1 iš 10 1 2 3 4 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos