Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

„TÜV“ 2010 METŲ ATASKAITA: Toyota automobiliai visose vertinimo kategorijose pakliuvo tarp geriausiųjų
Remiantis Vokietijos sertifikavimo įstaigos „TÜV“ 2010 metų ataskaita, Toyota yra pati sėkmingiausia automobilio markė, penkiose vertinimo kategorijose į geriausiųjų dešimtukus patekusi 15 kartų. Todėl nenuostabu, kodėl naudotų automobilių srityje dirbantys konsultantai taip vertina visų šio Japonijos automobilių gamintojo modelių patikimumą ir ilgaamžiškumą. Tokio sėkmingo gamintojo kaip Toyota nebuvo ir praėjusiais metais.

Toyota RAV4 modelis užsitikrino nepriekaištingo automobilio statusą visose penkiose automobilių amžiaus grupėse. Jis yra neginčijamas sportinių visureigių mados etalonas bei lyderis 8–9 ir 10–11 metų senumo naudotų sportinių visureigių automobilių kategorijoje. Gali būti ramūs ir kitų Toyota automobilių vairuotojai. Geriausiųjų 2–3 metų senumo automobilių dešimtuke šalia RAV4 taip pat puikuojasi Yaris ir Corolla Verso. Be to, Corolla Verso užima antrąją vietą 4–5 metų amžiaus automobilių grupėje. Puikių rezultatų bandymų metu pasiekė ir senesni Toyota modeliai – Yaris (6–7 bei 8–9 metų), Corolla (6–7, 8–9 ir 10–11 metų), Avensis (8–9 bei 10–11 metų) ir Starlet (10–11 metų).

Puikūs 2010 m. TÜV ataskaitos rezultatai byloja apie įspūdingą ir nesikeičiančią Toyota automobilių kokybę. Ataskaitoje nurodomi populiariausių ir daugiausia parduotų Vokietijos automobilių modelių trūkumai bei privalumai. Ši ataskaita kartu su AUTO BILD žurnalu yra svarbi pagalbinė priemonė naudotų automobilių pirkėjams renkantis automobilį.

Komentarai
Smac kovo 31 2010 20:11:13
Mano Avensiui kaip tik 10-11 metu smiley
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos