Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

„BMW Group“ ir „Toyota“ susitarė dėl vidutinės ir ilgalaikės trukmės bendrų mokslinių tyrimų ekologiškų technologijų srityje
„BMW Group“ tieks 1,6 l ir 2,0 l degalus taupančius dyzelinius variklius „Toyota Motor Europe“

„BMW Group“ (BMW) ir „Toyota Motor Corporation“ (TMC) paskelbė, kad šiandien pasirašė susitarimo memorandumą dėl vidutinės ir ilgalaikės trukmės bendradarbiavimo kuriant kitos kartos ekologiškas technologijas.

Pagal susitarimo memorandumą abi bendrovės susitarė vykdyti bendrus mokslinius tyrimus kitos kartos ličio jonų akumuliatorių technologijų srityje. Be to, bendrovės susitarė nustatyti ir aptarti kitus galimus bendrus projektus.

Taip pat „Toyota Motor Europe“ (TME), TMC dukterinė bendrovė Europoje, ir BMW sudarė sutartį, pagal kurią BMW įsipareigojo nuo 2014 m. tiekti 1,6 l ir 2,0 l dyzelinius variklius TME. Varikliai bus montuojami tam tikruose „Toyota“ gaminamuose automobiliuose, kuriuos planuojama pardavinėti Europos rinkoje. Vykdydama šią sutartį, „Toyota“ ketina išplėsti automobilių, varomų degalus taupančiais ir mažai CO2 išmetančiais dyzeliniais varikliais, asortimentą ir padidinti jų pardavimus.

Pranešimo metu Norbert Reithofer, BMW AG Vadovų valdybos pirmininkas, sakė: „Toyota“ yra pirmaujanti ekologiškų technologijų tiekėja šiame segmente, o „BMW Group“ yra pati pažangiausia ir darniausia aukščiausios kokybės automobilių gamintoja. Todėl mes sujungiame jėgas, kad galėtume toliau tobulinti ekologiškas technologijas ir padidinti kiekvieno mūsų novatorišką pirmavimą savo segmentuose. Tiekdami „Toyota“ mūsų kurtus degalus taupančius ir dinamiškus dyzelinius variklius, mes žengiame dar vieną svarbų žingsnį planuojamos variklių ir transmisijos sistemos pardavimų plėtros link“.

TMC atstovaujantis prezidentas Akio Toyoda sakė: „Džiaugiamės ir jaudinamės užmezgę šiuos vidutinės ir ilgalaikės trukmės bendradarbiavimo santykius su BMW – bendrove, turinčia ilgametę automobilių gamybos Europoje kultūrą bei istoriją ir gaminančia automobilius, kuriuos smagu vairuoti“. Siekdamos prisidėti prie automobilių pramonės ir bendruomenės plėtros, abi bendrovės sujungs savo išsamias žinias, pradėdamos nuo ekologiškų technologijų, kad sukurtų dar tobulesnius automobilius.

Spaudos konferencija bus transliuojama tiesiogiai ir ją bus galima rasti adresu:
anglų k.www.ustream.tv/channel/toyota-en;
japonų k. www.ustream.tv/channel/toyota-jp.

„Toyota“ kalbas galima rasti šiais adresais:
www.toyota-global.com/ ir corporatemedia.toyota.eu/.

Atitinkamą BMW pranešimą spaudai ir kalbąs galima rasti adresu:
www.press.bmwgroup.com/.


Saltinis: Tokvila.lt
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos