Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Susisiekimo ministras: piktnaudžiaujantys dyzelinių automobilių vairuotojai turės problemų
„Automobilių, kurie yra techniškai netvarkingi, neturi katalizatorių, be jokios abejonės, laukia tam tikros problemos. Bet tada leiskite paklausti, kodėl Lietuvos vaikai ir suaugę žmonės turi kvėpuoti kur kas labiau užterštu oru, kada yra parvaromas senas dyzelinis automobilis iš Vokietijos ir už 200 litų yra išmontuojamas katalizatorius ir jis dar yra parduodamas – Lietuvoje netgi susikūrė specialios įmonės, kurios supirkinėja katalizatorius, – piktinasi ministras. – Tokius automobilius parsivarę žmonės dar nori išsiimti katalizatorius, jį parduoti, už jį gauti 200 litų ir mums visiems teršti aplinką.“

Jis pažadėjo, kad automobilių savininkų, kurių automobiliai yra techniškai tvarkingi, niekas „papildomai nevarinės ir jie neturės jokių problemų einant techninę apžiūrą“.


„Aš pats asmeniškai tikrai stebėsiu, kaip vyksta naujos tvarkos įgyvendinimas nuo kovo 1 dienos ir tikrai labai operatyviai reaguosime, jeigu matysime, kad atsiranda kažkokie piktnaudžiavimo atvejai“, - sakė E. Masiulis.

Jis priminė, kad Lietuva yra vienintelė iš Europos Sąjungos valstybių, kuri iki šiol netaikė sugriežtintos patikros automobiliams, turintiems dyzelinius variklius.

„Esame paskutiniai, bet įgyvendiname šitą Europos Sąjungos reglamento nuostatą nuo šių metų kovo 1 dienos, tiesiog griežtės patikrinimai dėl išmetamų dujų dyzelinių variklių automobiliams ir bus atidžiau tikrinamos išmetimo normos“, - dėsto E. Masiulis.

Kalbėdamas apie didėjančią techninės apžiūros kainą, ministras pripažino, kai ji augs, tačiau nurodė, kad „techninės apžiūros įkainis vis tiek yra pats mažiausias Europos Sąjungoje“.
Komentarai
Rober vasario 29 2012 11:28:23
Tai kad mažai liko laiko asmeniškai stebėti kaip vyksta naujos tvarkos įgyvendinimas smiley O be to stebėjimas nieko realaus neduoda :0
GALLANT vasario 29 2012 15:58:52
Tai niekas ir nesako, kad imsis priemoniu, tik stebes ir viskas....
Mars kovo 03 2012 07:33:23
Kas nores tas pravarys ir techniškai netvarkinga automobilį už tam tikirą piniginę sumąsmiley
Venza kovo 10 2012 09:24:07
cia,as manau, tech.apziuros privalo daugiau pinigu surinkt Masiuliui ir partijai remti,tam ir sugalvojo toki reikalavima smiley
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos