Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

TOYOTA ATSAUKIA
Naujienos"Toyota" atšaukia beveik 700 tūkst. automobilių

Didžiausia pasaulyje automobilių gamintoja "Toyota" saugumo sumetimais Jungtinėse Valstijose atšaukia 681 tūkst. 500 automobilių, praneša BBC.

Jungtinėse Valstijose bus atšaukta 70,5 tūkst. "Camry" modelio automobilių, pagamintų 2009 metais, ir 116 tūkst. "Venza", pagamintų iki šių metų. Kaip pastebi kompanijos inžinieriai, automobilių atšaukimas susijęs su problema vienoje iš JAV surinkimo linijų.

Taip pat atšaukiami ir 495 tūkst. "Tacoma" modelių, pagamintų 2005-2009 m. laikotarpiu, dėl aptiktų defektų oro pagalvių sistemos konstrukcijoje.

Nė vienas nustatytas defektas rimtų incidentų nesukėlė, pranešė kompanijos atstovai. Jie pabrėžė, kad atsarginės dalys, būtinos remontui ir defektų profilaktikai, jau užsakytos. Visus darbus "Toyota" žada atlikti nemokamai.

Vis dėlto šis atšaukimas, teigia stebėtojai, dar kartą smogs gamintojos reputacijai. Vien per dvejus pastaruosius metus dėl įvairių defektų buvo atšaukta per 12 mln. "Toyota" markės automobilių.
Komentarai
GALLANT liepos 24 2012 02:23:09
Kodel atsaukimas gali smogti gamintojo reputacijai...? Tik saziningas gamintojas stengesi istaisyti savo klaida, visi like manau irgi pagamina dar daugiau broko, bet apie tai nutyli ir tikisi, kad praslys......
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos