Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

„Toyota Yaris Hybrid“ – ekonomiškiausias automobilis Vokietijoje
„Toyota Yaris Hybrid“ išrinktas mažiausiai degalų suvartojančiu automobiliu Vokietijoje.

Vokietijos „Auto Bild“ žurnalo atliktame transporto priemonių su standartiniais ir alternatyviais galios agregatais lyginamajame tyrime (2013 m., Nr. 13) didele persvara nugalėjo mažasis automobilis, kurio kaina prasideda nuo 16 950 eurų. „Už hibridą nėra nieko pigiau“ – toks buvo tyrimą atlikusios grupės verdiktas.

Žurnale pateikiama Vokietijoje atlikto tyrimo apžvalga. „Toyota Yaris Hybrid“ įtikina savo mažiausiomis eksploatavimo išlaidomis. Pavyzdžiui, jei per metus šiuo automobiliu nuvažiuojama ne daugiau nei 7500 kilometrų, kilometro kaina tesudaro 0,62 euro. Artimiausio „Toyota Yaris Hybrid“ konkurento kilometro kaina yra 0,11 euro didesnė. Juo didesnė rida, juo mažesnė nuvažiuojamo kilometro kaina. Šiame kontekste minėtinos ne tik degalų sąnaudos, bet ir amortizacijos bei nuolatinės išlaidos, pavyzdžiui, mokesčiai, draudimo ir techninės priežiūros išlaidos. Mažas ekonomiškas automobilis turi privalumų ir tuomet, kai metinė rida yra 15 000-30 000 km: kilometro kaina sumažėja nuo 0,37 iki 0,29 euro. Tai visuomet buvo tyrimo atskaitos taškas.

Remiantis „Auto Bild Germany“, kasdien nuvažiuojant 40 km su „Toyota Yaris Hybrid“, vidutinės išlaidos (degalams ir nuolatinės) tesudaro 14,76 eurų. Antrą vietą tyrime užėmusio konkurento išlaidos yra 2,44 euro didesnės. Trečioji vieta atiteko didesniam šio Japonijos automobilių gamintojo iš tinklo įkraunamam hibridiniam „Toyota Prius“ modeliui: jo degalų ir nuolatinės išlaidos sudaro 20,68 eurų.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Reili Kaibald: tel. +372 613 0300, el. paštas: reili.kaibald@toyota.ee
„Toyota“ interneto svetainė Baltijos šalims: toyota.lt
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos