Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Insight prieš Prius.
Insight „Toyota“ atakuos kaina ir taupumu. Pasirodys 2009-ųjų pavasarį.

Tai visiškai naujas HONDA Insight — palankios kainos hibridinis automobilis šeimai. Jo debiutas įvyks šį mėnesį Paryžiaus automobilių parodoje. Insight susigrums su TOYOTA Prius. Automobilių salonuose Insight pasirodys kitą pavasarį. Teigiama, kad šis koncepcinis modelis labai artimas galutinei versijai.


Naujasis penkerių durų ir penkių sėdynių hibridinis hečbekas grąžina „Insight“ ženklą, kurį 1999 m. naudojo pirmasis „Honda“ hibridas. Šis Insight turėtų būti sėkmingesnis už savo pirmtaką. „Honda“ teigimu, jo kaina bus „gerokai mažesnė“ už kitų rinkoje esančių hibridinių automobilių. Koncepcinio automobilio išvaizda primena vandeniliu varomą FCX Clarity, tačiau turi naują „Honda“ IMA hibridinę sistemą. Tikėtina, kad kartu su elektriniu varikliu automobilyje bus montuojamas atnaujintas 113 AG 1,4 l „iVtec“ variklis. Tikimasi, kad CO2 emisijos sieks tik 80 g/km, o degalų sąnaudos nebus didesnės nei 3,5 l/100 km.


Tiesa, naujasis Insight nenaudos modernių ličio-jono baterijų, nes „Honda“ vis dar abejoja jų patikimumu ir saugumu. Be to, įprastos nikelio metalo hidrido baterijos padės sumažinti gamybos kaštus. Tikimasi, kad šio automobilio kainos prasidės nuo 66 000 Lt.


Iki šiol „Honda“ strategija buvo hibridines sistemas diegti įprastiems gamykliniams modeliams. Insight tampa pirmuoju atskiru hibridų šeimos nariu. Jis kuriamas ant naujos platformos, kuria, tikimasi, dalysis ir sportišku CR-Z, kuris kaip koncepcinis modelis buvo pristatytas praėjusių metų Tokijo parodoje.


Insight kainuos mažiau nei Prius

HONDA INSIGHT TOYOTA PRIUS
Variklis 1 339 cm3 4 cil. benzininis 1 497 cm3 4 cil. benzininis
El. motoras 20 AG, 140 Nm 67 AG, 400 Nm
Kaina 66 000 Lt (numatoma) 90 320 Lt
CO2 80 g/km (numatoma) 104 g/km
Degalų sąnaudos 3,5 l/100 km (numatoma) 4,3 l/100 km

.:Paimta is www.zebra.lt:.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos