Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Patvirtintas „Toyota Yaris“ hibridinis modelis
Japonijos automobilių gamintojas „Toyota“ patvirtino, kad plėtoja mažuoju „Yaris“ pagrįstą hibridinį modelį, nes baiminasi, kad konkurentė „Honda“ gali pirmoji rinkoms pasiūlyti mažą hibridinį automobilį.

Šis sprendimas yra atsakas į „Honda“ planus gaminti hibridinį „Jazz: modelį ir į naujojo „Honda Insight“ beveik 12 tūkst. Lt mažesnę kainą prieš „Toyota Prius“.

„Kuriame pigią hibridinę transporto priemonę, kaip, pavyzdžiui, „Honda Insight“. Mes ketiname konkuruoti plėsdami mūsų hibridinių modelių gamą mažesniais automobiliais „Vitz“ (red. past. – parduodamas tik Japonijoje) ir „Yaris“, – aiškina Akihiko Otsuka, trečios kartos „Toyota Prius“ vyriausiasis inžinierius.

„Honda Insight“ kainos prasideda nuo maždaug 62 tūkst. Lt, tuo tarpu už „Toyota Prius“ pardavimo salonuose teks pakloti nuo maždaug 73,5 tūkst. Lt. Naujos kartos „Prius“ modelis Europoje debiutuos nuo birželio mėnesio.

A. Otsuka teigia, kad kuriant naują versiją pagrindinis prioritetas buvo ne mažinti kainą, o padidinti degalų sunaudojimo efektyvumą. Modelio benzininis variklis bus padidintas nuo 1,5 iki 1,8 l, siekiant sumažinti kuro sąnaudas važiuojant dideliu greičiu.

„Toyota“ taip pat pati iš naujo sukūrė daugumą pagrindinių naujojo „Prius“ komponentų: elektros variklį, inverterį ir ličio jonų baterijas. Tai tik padidino gamintojo plėtros išlaidas, kurias, be abejonės, bus siekiama susigrąžinti.

Japonijoje prognozuojama, kad hibridinis „Yaris“ modelis galėtų parduoti 2011 metais.

.:Naujiena paimta is www.alfa.lt:.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos