Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

ALT 2009: Toyota iQ ekologiškų automobilių ekspozicijoje.
Balandžio 25-26 dienomis Litexpo parodų rūmuose vykusioje parodoje ALT 2009 buvo galima išvysti vieną naujausių Toyota modelių – Toyota iQ. Tai šiuo metu trumpiausias keturvietis automobilis, kurio ilgis nesiekia 3 metrų, o CO2 emisija tesiekia 99 g/km.


Šį ir dar tris Toyota automobilius buvo galima išvysti SEB Lizingo ekologiškų automobilių ekspozicijoje „Žalioji linija“. Žiūrovų akį traukė atnaujintas Yaris, ekologiškasis hibridas Prius bei miesto automobilį jaunimui – Aygo.


Didžiausio dėmesio, žinoma, sulaukė Toyota iQ – parodos lankytojai žavėjosi įspūdingu eksterjero ir interjero dizainu. Taip pat daugelį stebino tokio dydžio automobiliui nebūdingas erdvės jausmas sėdint viduje. Ne vieną sudomino ir konstrukcinės naujovės – nauja automobilio variklio vieta, kurį Toyota inžinieriai perkėlė virš priekinių ratų ir taip sumažindami visą automobilio ilgį. Daugelis lankytojų, abejoję iQ saugumu, buvo maloniai nustebinti – Euro NCAP 5 žvaigždučių įvertinimas (pagal naujus, sugriežtintus reikalavimus) išsklaidė bet kokias abejones

.:Naujiena paimta is www.Tokvila.lt:.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos