Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Toyota Urban Cruiser Tokviloje jau gegužės mėnesį
Kompaktiškas, tvirtas ir neteršiantis aplinkos
Naujasis Toyota Urban Cruiser – tai unikalus, miesto gatvėmis važinėti pritaikytas visureigis. Šio naujojo modelio privalumus lemia trys pagrindiniai veiksniai: jame sutelkta visa Toyota tvirtų visureigių kūrimo patirtis, hečbekui būdingas komfortas ir universalumas ir geriausi klasėje kuro ekonomijos bei CO2 rodikliai, kuriuos lemia Toyota Optimal Drive technologija.

Išskirtinio dizaino automobilis – tvirtas, energingas ir kompaktiškas
Nors bendras Toyota Urban Cruiser ilgis nesiekia keturių metrų, tačiau automobilio formos byloja apie jo tvirtumą ir saugumą. Tokį įspūdį sudaro neįprasta plati stovėsena, išraiškingi bamperiai ir dideli 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai, įtraukti į standartinės įrangos sąrašą. Ne mažiau įspūdingos ir aerodinaminės savybės, kurių nesumenkina masyvi Urban Cruiser išorė: pasipriešinimo koeficientas tėra 0,315

Erdvus, lankstus ir praktiškas
Naujasis miesto visureigis Urban Cruiser iš išorės atrodo kompaktiškas, tačiau viduje yra be galo erdvus. Salono erdvė išplėsta pritaikius ilgą važiuoklės bazę (2460 mm) ir trumpas užlaidas priekyje bei gale (785 mm ir 685 mm). Atsižvelgiant į aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių vartotojų poreikius, Urban Cruiser įrengta daug įvairių dėtuvių: šiame automobilyje yra net 14 vietų, kur galima laikyti gėrimų butelius, mobiliuosius telefonus ir kitus mažmožius.

Aktyvioji visų varomųjų ratų sistema su sukimo momento valdymu
Urban Cruiser 1,4 l D-4D dyzelinis modelis komplektuojamas su aktyviąja visų varomųjų ratų bei sukimo momento valdymo sistema. Kaip ir RAV4 modelyje, sujungta su kitomis traukos kontrolės sistemomis, aktyvioji visų varomųjų ratų valdymo sistema veikia sklandžiai ir lanksčiai, optimaliai paskirstydama sukimo momentą į priekinius ir galinius ratus (nuo 100:0 iki 50:50 santykiu), priklausomai nuo važiavimo dinamikos ir sąlygų.Toyota Optimal Drive: didesnė galia, mažesnės kuro sąnaudos ir teršalų kiekis
Urban Cruiser variklių bei transmisijų serijai priklauso naujasis 1,33 l Dual VVT-i benzininis variklis su Stop & Start technologija, 1,4 l D-4D dyzelinis variklis ir su šiais abiem varikliais montuojama nauja šešių laipsnių mechaninė transmisija. Šie galios agregatai užtikrina puikias važiavimo savybes ir geresnę kuro ekonomiją. Pavyzdžiui, 1,4 l D-4D 2WD modelio kuro sąnaudos tėra 4-5,3 l/100 km.

Trys įrangos lygiai, platus bazinio modelio įrangos sąrašas
Siūlomi trys naujojo Urban Cruiser įrangos lygiai: Standard, Superior ir aukščiausiasis Luxury.
Jau Standard įrangos sąraše puikuojasi mechaninis oro kondicionierius, automobilio stabilumo kontrolės (VSC) bei traukos kontrolės (TRC) sistemos, taip pat šiuolaikinė garso sistema su CD/MP3 grotuvu. Aukštesnio lygio modeliai gali būti papildyti komforto įranga - Smart Entry & Start sistema, priekiniais rūko žibintais arba garso įrangos jungtimi su valdymu vairaratyje ir Bluetooth, taip pat stilingais chromuotais arba specialiais matiniais lengvojo lydinio ratlankiais.

Kaina – nuo 56 860 litų
Naujojo Toyota Urban Cruiser su Standard komplektacija ir 1,33 l VVT-i varikliu su Stop&Start sistema kaina prasideda nuo 56 860 litų, o su 1,4 l D-4D varikliu - nuo 63 290 litų.

.:Naujiena paimta is www.Tokvila.lt:.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos