Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Toyota Supra įpėdinis jau 2011?
Japonų automobilių gamintojo Toyota modelių gamoje jau 2003 atsirado didžiulė skylė. Pradžioje nutraukus dabar jau legendinio Toyota Supra gamybą po kelerių metų išriedėjo paskutiniai, septintosios kartos Toyota Celica kupe modeliai.

Tačiau 2007 metais tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje TOYOTA pristatė koncepcinį modelį FT-HS - įpėdinį Supra ir Celica fanams.

Dabar jau praėjo daugiau nei du metai, tačiau jokių ryškesnių užuominų apie į masinę gamybą leidžiamą nebuvo iki šios savaitės. Kalbama jog pasikeitus ekonominei situacijai planuota automobilio prekybos pradžia nukeliama iš 2009-ųjų į 2011 metus.

Tai gana ilgas laiko tarpas kada TOYOTA taip ir neišnaudos profesionaliam automobilių sportui sukurtų ir naudojamų inovacijų, technologinių sprendimų.

Žinoma, jog Supra įpėdinis bus varomas galiniais ratais. Planuojamos dvi variklių modifikacijos - benzininis 3.5 litro V6 ir hibridinė "Sport" versija su pasiskolintu benzininiu ir elektriniu varikliais iš Lexus GS450h. "Sport" versija hibrido pagrindu generuoja neįtikėtinus 400AG perduodamų galiniams šio kupe ratams.

Rudenį, Tokijo automobilių parodoje turėtume išvysti šiek tiek artimesnį, masinei gamybai paruoštą modelį. Daugiau techninių detalių, naujas nuotraukas bei patikslintą automobilio gamybos pradžios datą.

Atrodo TOYOTA koncernas grįžta su didžiuliu trenksmu. Juk ir dviduris Lexus LF-A V10 pasirodys jau visai netrukus.
.: Saltinis www.www.autoaz.lt :.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos