Namai   Forumas   Registruotis   Prisijungimas
.:Meniu:.
Partneriai

Lankomumas

Prisijunkite

Pirmasis pasaulinis naujųjų „Avensis“ ir „Prius“ modelių pristatymas „Toyota“ stenduose Tarptautinėje automobilių parodoje

Briuselis. 2011 m. Frankfurto automobilių parodoje bus pristatyti keli nauji „Toyota“ modeliai. Pirmą kartą pasaulyje bus pristatyti naujieji „Avensis“ ir „Prius“ modeliai. Europoje debiutuos 2012 m. „Hilux“, be to, visuomenė pirmą kartą išvys neseniai pradėtą tiekti rinkai trejų durelių automobilį „Yaris“.

Naujasis „Avensis“ pasižymi naujoviška, patobulinta išorės konstrukcija. Pakeistame automobilio priekyje įkūnijama konstrukcinė „Toyota“ ateities modelių kalba. Naujajame „Avensis“ dar pagerintos vidaus sensorinės savybės, jėgos pavara ir automobilio dinamika.
„Prius“ sėkmės istorija tęsiasi – iki šiol jau parduota daugiau kaip 2,3 milijono automobilių. Visiškas „Toyota“ hibridas atnaujintas ir, įskaitant „Prius Plug-in Hybrid“ modelį bei septynių vietų „Prius+“, taps pirmuoju visiškai hibridiniu automobiliu, turinčiu išbaigtą modelių gamą.
2012 m. „HILUX“– naujas dizainas ir mažesnės degalų sąnaudos.
Naujas vidus, patogumu nenusileidžiantis lengvajam automobiliui
Atnaujintas ir įmantrus išorės dizainas
Nauja DLX+ kategorija

Pagarsėjęs "Toyota Hilux" modelis ir toliau dominuoja Lietuvos pikapų rinkoje. 2010 m. iš viso parduota 136 šių transporto priemonių, ir tai sudaro 54 proc. rinkos dalies. Tad "Toyota" pirmauja pagal pardavimo apimtį pikapų segmente.
"Toyota" pristato naują 2012 m. "Hilux" laidos dizainą ir patobulintą garsiąją modelio kokybę, patvarumą ir patikimumą.
Visais ratais už gamtą


Pagaminta Lietuvoje: Elektrinis Toyota Aygo - 0 l/100 km

Visai neseniai Europos Sąjungos valdžia paskelbė deklaraciją, kad iki 2050 metų Europos miestuose nevažinės benzinu ir dyzelinu varomi automobiliai. Juos turės pakeisti hibridinės ir elektra varomos mašinos. Mums tai atrodo nesuvokiama. Tačiau Kaune įsikūrusi inovacijų firma Elinta jau greitai pradės gaminti pilnaverčius elektrinius miesto automobilius.

Daugiau
Mums jau 3 metai!
Balandžio 30 dieną ToyotaClub sukako 3metai. Sveikinu visus klubiečius!
Ačiū dalyvavusiems išvykoje.

Nuotraukos is Gimtadienio
„Toyota“ ir „Lexus“ konceptinių automobilių lavina


Tokijo automobilių parodoje kompanija „Toyota“ pristatė visą laviną koncepcijų su „Toyota“ ir „Lexus“ ženkleliais. Tiesa, jie konvejerio artimiausiu metu nepasieks. Išskyrus vieną.

GAZAS.LT
Toyota "Hilux“ atlaikė išbandymą Antarktidoje


Toyota "Hilux“ jau yra pagarsėjęs kaip galintis įveikti sudėtingiausias kliūtis, pradedant važiavimu į Šiaurės ašigalį ir baigiant Islandijos ugnikalnio įveikimu Eyjafjallajökull įveikimu. Dabar „Hilux“ sėkmingai užbaigė dar vieną kelionę: juo pervažiuota Antarktida – šalčiausia, itin atšiauria aplinka pasižyminti pasaulio vietovė, ir pasiektas Pietų ašigalis.
„Toyota“ automobiliai – populiariausi Baltijos šalyse


Bendroje Baltijos šalių rinkoje vėl pirmavo „Toyota“ (3 334 vnt.), antroje vietoje liko „Volkswagen“ (3 138 vnt.), o trečiąją užėmė „Renault“ (2 707 vnt.).TUV ataskaitoje „Toyota“ įvardyta patikimiausia marke


2011 m. TUV ataskaitos penkių amžiaus kategorijų (2–3, 4–5, 6–7, 8–9 ir 10–11 metų) geriausiųjų dešimtukuose aštuoni „Toyota“ modeliai buvo paminėti 17 kartų. Tai geriausias rezultatas tarp visų gamintojų, rašoma „Toyotos“ pranešime žiniasklaidai.

Daugiau skaityti DELFI.LT
„Toyota“ atšauks 1,5 mln. automobilių visame pasaulyje

Japonijos automobilių gamintoja „Toyota“ pranešė atšaukianti per 1,5 mln. automobilių visame pasaulyje dėl skirtingų defektų, įskaitant ir stabdžių sistemos defektą, praneša BBC.

ekonomika.lt
Toyota iQ Disco: maža diskoteka ant ratų

Kas yra svarbiausia mašinoje?
Išorė? Galingas ir ekologiškai švarus variklis?

Nieko panašaus...
Naujiena 3dnews.ru (RU kalba)
(Yra vertimas LT> skaityti daugiau)
Puslapis 4 iš 10 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Degalų kainos