Turbinos garsas

Pradėjo Spakains, Gruodis 06, 2012, 10:14:40 AM

« ankstesnis - sekantis »

Andriusa321

CitataVenza parašė:
 Tai gal katalizatorius po serviso "dingo" ir svilpia dabar? :D
kazi ar  kas rizikuos del katalizatoriaus nes poto adaptari ideti jam brangiau kainuos nei skupkei uz katalizatoriu gaus.

Venza

 Nemaisyk suodziu filtro ir katalizatoriaus :) .Emuliatoriu stato ismete suodziu filtra,o ne katalizatoriu ;)
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

boozer

Pratesdamas tema noreciau paklausti kas galetu buti, kad turbina ant didesnes apkrovos ne svilpia, bet girdisi toks garsas kaip kazkas i kazka trintusi, kol girdimas tas garsas masina siek tiek patrukcioja? Siaip trauka lyg ir normali, tepalo nevalgo, svilpimas irgi berods nedidesnis nei turi but, na bent jau salone nesigirdi :)

egariukas1

Tai turbut liecia sparnuote,kai gauna apkrova

JM

Mano situacija buvo panasi: po turbinos remonto, atsirado keistas švilpimas, užsidegė chekai, nuskaityta klaida P0234 - turbina pučia viršslėgį. Pareguliavo turbiną, kad nepūstų per didelio slėgio,  dingo visi pašaliniai garsai... :)

boozer

Citataegariukas1 parašė:
Tai turbut liecia sparnuote,kai gauna apkrova

turbut... iseitis kaip suprantu pilnas turbinos remontas arba nauja turbina.
Turit gal kas patirties del turbinu is shroto? Ar turi pagrindo nuomone kad ziureti neverta, nes su turbina ilgiau pabuvusia be tepalo gali but bedu?