Autorius Tema: Nuajas Hibridinis Rav4  (Skaityta 106108 kartus)

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #495 Įrašytas: Gruodžio 30, 2020, 14:18:35 pm »
Papildoma informacija..  Gal su Mototoja susiskambino, bet atsiprašė, ir sakė spres problėmą
gal forumą skaito..

Neprisijungęs Henris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 2420
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #496 Įrašytas: Gruodžio 30, 2020, 15:02:45 pm »
yra forumieciu is Tokvilos kiek zinau.
Toyota Rav4 AWD Hybrid 2019

Neprisijungęs Sarunas5

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 71
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #497 Įrašytas: Gruodžio 30, 2020, 15:56:47 pm »
Aš nenoriu kažko apiplėšti, noriu tik teisybės. Ir visus informuosiu apie situaciją. Nes mes, kaip ne kaip, klientai

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #498 Įrašytas: Gruodžio 30, 2020, 17:10:14 pm »
yra forumieciu is Tokvilos kiek zinau.
Labai puiku. Mūsų kritika yra gana objektyvi, sakyčiau. Kaip ir pozityvūs atsiliepimai.

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #499 Įrašytas: Sausio 04, 2021, 07:57:54 am »
Tokviloje užsisakiau , kad įdėtų parktronikus į Rav 4 2020. Su akcija kaina 405 eurai. Jie veikia, garsinis signalas. O ekrane neatvaizduojami. Galiniai matosi ekrane. Paklausiau Tokvilos ar taip ir turi būti. Sako taip. O man taip neatrodo. Gal pas ką yra priekiniai parkyronikai ir ar jie rodomi ekrane? Gamykliniai tikriausiai bus rodomi, bet statyti atstovybėje???? Ačiū.

Dėjau papildomai parktronikus ir aš į RAV'ą priekyje Mototojoje. Situacija ta pati. (žinau, keletą žmonių kurie darė tą patį ir pas juos taip pat nėra atvaizduojami ekrane) Dabar net idomu pasidarė ar galima padaryti,jog jie būtų atvaizduojami ekrane, kaip aukštesnių komplektacijų modeliuose.
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #500 Įrašytas: Sausio 04, 2021, 07:58:47 am »
Parktronikai visi matosi multimedijoje - ir priekis, ir galas.

Ar buvo montuojama papildomai taip pat, perkant automobilį?
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #501 Įrašytas: Sausio 04, 2021, 08:34:46 am »
Ar buvo montuojama papildomai taip pat, perkant automobilį?
Ne, pas mane iš gamyklos, kaip Technology pack dalis.

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #502 Įrašytas: Sausio 04, 2021, 09:31:13 am »
Sarunas5, tavo problema su sėdyne tai wau (z) ir dar drasko akis kad nusidėvėjimas.

O pas mane per šventes tokia problema išlindo (pravažiavęs RAV'as 13k km) po priekine panėlę (labiau ties centru) laiks nuo laiko atsiranda garsas panašus į suplyšusią kolonėlę arba elektros trumpo sujungimo. Galvojau gal ledas susidarė, bet prie +6 tas pats. Toks įspūdis kad trumpina, ypač suintensyvėja kai duodi gazo.
Yra idėjų kas čia gali būti?

Neprisijungęs kixxoff

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 422
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #503 Įrašytas: Sausio 04, 2021, 10:14:14 am »
Sarunas5, tavo problema su sėdyne tai wau (z) ir dar drasko akis kad nusidėvėjimas.

O pas mane per šventes tokia problema išlindo (pravažiavęs RAV'as 13k km) po priekine panėlę (labiau ties centru) laiks nuo laiko atsiranda garsas panašus į suplyšusią kolonėlę arba elektros trumpo sujungimo. Galvojau gal ledas susidarė, bet prie +6 tas pats. Toks įspūdis kad trumpina, ypač suintensyvėja kai duodi gazo.
Yra idėjų kas čia gali būti?
Gal važiuok su meistrais pasikonsultuot. Kad kas neužsidegtų..
Vat dėl tokių dalykų ir nenoriu aš jokių kolchozų daryti su savarankiškais priekinio vaizdo kamerų, ambient light įdėjimais. Max tai salono lemputes į LED pakeičiau.
Pats nelindai į panėlę ko nors upgradinti?

Neprisijungęs SML

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 78
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #504 Įrašytas: Sausio 04, 2021, 11:01:28 am »
Ne, pas mane iš gamyklos, kaip Technology pack dalis.

Tada aišku. Kaip tik užklausiau ir atstovybės kaip ten yra su tais parktonikais. Jie atsakė,jog jeigu parktronikai priekiniai nėra komplektacijos ar papildomo paketo dalis atėjusi iš gamyklos, o idėta papildomai, tai jie tik ir pypsės. Galimybių juos prijungti prie "vaizdo" nėra, net ir mokant papildomai.
Toyota RAV4 2020

Neprisijungęs TomasRav

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #505 Įrašytas: Sausio 04, 2021, 12:48:20 pm »
Ačiū. Tokių parktronikų vertė turėtų būti žema, nes atlieka tik dalį savo funkcijos. Prieš statant bent informuotų. Dėl to ir įmontuosiu priekinę kamerą dėl saugumo parkuojantis.   

Sent from my SM-N980F using Tapatalk


Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #506 Įrašytas: Sausio 05, 2021, 09:30:17 am »
Gal važiuok su meistrais pasikonsultuot. Kad kas neužsidegtų..
Vat dėl tokių dalykų ir nenoriu aš jokių kolchozų daryti su savarankiškais priekinio vaizdo kamerų, ambient light įdėjimais. Max tai salono lemputes į LED pakeičiau.
Pats nelindai į panėlę ko nors upgradinti?

Absoliučiai nieko neliesta, kaip iš gamyklos išėjo.

Neprisijungęs Dalius7

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 131
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #507 Įrašytas: Sausio 05, 2021, 12:28:33 pm »
O pas mane per šventes tokia problema išlindo (pravažiavęs RAV'as 13k km) po priekine panėlę (labiau ties centru) laiks nuo laiko atsiranda garsas panašus į suplyšusią kolonėlę arba elektros trumpo sujungimo. Galvojau gal ledas susidarė, bet prie +6 tas pats. Toks įspūdis kad trumpina, ypač suintensyvėja kai duodi gazo.
Yra idėjų kas čia gali būti?

Kartais ne bevielio pakrovimo lentynėlė brazda? Aišku, keista, kad davus gazo suintensyvėja, bet gal dėl vibracijos. Pabandyk tą lentynėlę paspausti ranka, kai girdi garsą.
Va čia ir kituose forumuose apie tai kalbama: https://www.rav4world.com/threads/wireless-charger-tray-rattle.303241/

Neprisijungęs Sarunas5

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 71
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #508 Įrašytas: Sausio 06, 2021, 08:58:12 am »
Sveiki. Noriu pasakyti, kad pirmadienį paskambino iš Tokvilos ir paprašė atvykti i servisą 8d. Pagal garantiją šalinti defektą. Po visko, parašysiu 🙂

Neprisijungęs pecionka

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 261
Ats: Nuajas Hibridinis Rav4
« Atsakymas #509 Įrašytas: Sausio 06, 2021, 09:02:05 am »
Kartais ne bevielio pakrovimo lentynėlė brazda? Aišku, keista, kad davus gazo suintensyvėja, bet gal dėl vibracijos. Pabandyk tą lentynėlę paspausti ranka, kai girdi garsą.
Va čia ir kituose forumuose apie tai kalbama: https://www.rav4world.com/threads/wireless-charger-tray-rattle.303241/

Kiek man žinoma neturiu bevielio pakrovimo lentynėlės bet žinau kur ji turėtų būti bet garsas eina ne iš ten, o iš viršaus panėlės, prie priekinio lango.
Nu žiūrėsim link kur tai nuves.