Autorius Tema: Previa 2001 D4D 2.0 85 kw; Kaip prisikasti prie turbinos?  (Skaityta 115 kartus)

Neprisijungęs dzalas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
Previa 2001 D4D 2.0 85 kw; Kaip prisikasti prie turbinos?
« Įrašytas: Gegužės 03, 2023, 15:43:27 pm »
Pradedu naują temą, nors mano bėdos, kaip matau, ne naujos. Tiesiog mašina truputį sunkiai traukia į kalną, lėtai įsibėgėja. Jokios lemputės nedega. Visi sako, galimai turbina, geometrija. Rudenį variau į išreklamuotą Gargždų Bosh dyzelių centrą. Po kelių dienų man pasakė, kad turbina nieko dėta, ir kalta tikriausiai kuro padavimo sistema. atidavė raktelius ir nė pinigų nepaprašė, O man toks įspūdis, kad jie jos net nejudino - kaip pastačiau, taip radau.  Taip radau ir taip išvažiavau už 3000 km, ir dar nuvažiavau 10000 km parvažiavau - niekas nepasikeitė. Bėda tokia, kad, regis, ta turbina visiems varo siaubą. Ne pati turbina, o priėjimas prie jos.  Aišku, visi užsiėmę. Esu nuardęs ir plovęs įsiurbimo kolektorių Avesnis verso - toks pats variklis -  bet ten - tik raktų pasirinkimo klausimas, O šitos - sykį galvojau praplauti EGR - teko atsisakyti minties, nes tik akumuliatorių sugebėjau iškelti, įstrigau ties oro filtro bakeliu - neradau kaip atjungti vamzdį iš jo - nenorėjau aklai žaisti plikais pirštais. Youtube radau tik vieną video, tiksliau - nuotraukų seką, bet nelabai išsamią. Gal kas turi ką geresnio?
Beje, šiandien pasidariau diagnostiką. parodė oro srauto matuoklio blogą darbą, bet galimai dėl nestabiliai dirbančios turbinos - taip man paaiškino. Trečias purktštukas kiek pavargęs (300000 km), bet dar geras, ir visiškai tvarkingas kuro tiekimas. Vadinas, Garždų orakulai klydo.
Taigi, klausimas būtų toks: kas namų sąlygomis išiminėjo Toyota Previa turbiną - kaip tai atrodo?

Neprisijungęs Sonixas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 769
Ats: Previa 2001 D4D 2.0 85 kw; Kaip prisikasti prie turbinos?
« Atsakymas #1 Įrašytas: Gegužės 03, 2023, 23:06:02 pm »
Nereikia kurt  10 temu kad sutvarkyt viena beda, Nieko ten nera baisaus isardai valytuvus nuemi palnge ir gauni normalu prieima. netikiu jog niekas nenori daryt. nera nieko baisaus. Dube pusvalandis darbo ir turbina nuimta. kokie slegio parametrai turbinos ir srauto kai jungei diagnostika?  kokia klaida oro srauto matuokles?
Zmogus moka ne uz darba,o uz kito zmogaus zinias :D