Autorius Tema: centrinis uzraktas  (Skaityta 9298 kartus)

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
centrinis uzraktas
« Įrašytas: Liepos 06, 2013, 17:02:20 pm »
sveiki. mano corollos verso keleivio priekiniu duru centrinis uzraktas nustojo veikti. isardziau duris, paciupinejau varikliuka-uzrakinant ir atrakinant jauciasi kad su maitinimu viskas gerai, varikliukas lyg ir  kazka megina atlikti gaves komanda, bet uzrakint ar atrakint neistengia. nesinorejo daugiau ardyt, kad varikliuka isimt-jei tiksliau, meginau, bet nesugebejau atjungt trauke nuo duru rankenos-atlenkiau fiksuojanti plastmasiuka, bet neistraukiau niekaip traukes. dabar tenka uzrakinti ir atrakinti is vidaus paciam. nepatogumas didziulis, nes svarbu neuzmirsti uzrakint islipant :)
   gal kas turi kokiu minciu? gal kazkokiu budu adaptacija ar pririsimas prie kompo turetu but daroma rakteliu ar dar kazkaip?
  P.S. auto 2003m, D4D 66 kw
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 06, 2013, 17:04:51 pm sukūrė eceris »

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Liepos 06, 2013, 17:49:11 pm »
nei adaptacija nei pririsimas cia nepades, nes tai veikia ant visu duru. bus sugedes ar pastriges varikliukas greiciausiai.
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #2 Įrašytas: Liepos 07, 2013, 18:44:08 pm »
ji kazkokiu budu pramankstinti galima butu, ar reikia keisti?

Neprisijungęs nmeras

  • Herojus
  • ****
  • Įrašai: 255
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #3 Įrašytas: Liepos 08, 2013, 20:06:17 pm »
na mano avensis verso buvo numires vairuotojo varikliukas kai pirkau. irgi isiardziau lyg bando jungt bet nepajungia, niekas nepastrige, spyna sutepta, varikliukas nestringa ten kur trauko, o vidus bent maniskio nesiardo. pakeiciau devetu kitu ir kol kas viskas veikia. Bet praejus pusmeciui pradejo striginet kartais keleivio duru uzraktas, jau kartais ir neatrakina ir neuzrakina net po keliu jungimu :( jauciu istorija bus ta pati :) tik cia nesuprantu ar ju liga ar tik man taip "sekasi" :D
ai tiesa, uz nauja kazkas apie 600 - 800 uzsinorejo ;) deveta nuo picnic paemiau uz gal 40 lietuvisku.
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 08, 2013, 20:07:57 pm sukūrė nmeras »

Neprisijungęs Modka

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 768
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #4 Įrašytas: Liepos 08, 2013, 22:37:07 pm »
nelabai ka tu ten pramankstinsi keisk ir viskas
Toyota automobiliu diagnostika 860006229
Purkstuku patikra, adaptacija, DPF regeneracija ir t.t.
Priespirkimine automobiliu patikra: (diagnostika, dazu storio matavimas,apziura...)

Neprisijungęs eceris

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1086
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #5 Įrašytas: Liepos 29, 2013, 15:19:33 pm »
kam idomu, siandien issprendziau problema. nuvaziavau i srota, sako reikia isimt ir paziuret, nes corolu buna dvieju rusiu-belgu berods ir japonu riinkimo. pabreziu-kalba apie corolas, bet ne verso-sake verso jie nearde. tai vat, paziurejo, neturi tokio kaip mano  centrinio varikliuko. sakau tai gal isardom ir pacius varikliukus bus galima sukeist, nes mano butent varikliukas mires buvo. na ir ka, isardem, varikliukai buvo tokie pat-sudejom, veikia, idejau i duris, rakina. kainavo viso labo 30 lt, nors uz centrinio varikliuka, jei butu tureje, buciau palikes 50 lt .

Neprisijungęs ronkele_TCV

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 8
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #6 Įrašytas: Rugpjūčio 05, 2013, 14:19:14 pm »
man buvo priekines durys abi numirusios, tai isardzius pasimate kad motoriukas nevaiksto. idejau nuo avensio i corola tai darineja dabar jau  (+) tarpkitko motoriukui padavus tiesiai maitinima sukasi bilenkaip. o kodel nesukasi duryse :think: .

Neprisijungęs vytulis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 12
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #7 Įrašytas: Liepos 12, 2017, 18:53:03 pm »
Apturejau toki pati malonuma tvarkant centrinio duris, keiciau tik motoriuka. Pirkausi varikliuka FC280PC is kinieciu tinkamos formos su netinkamos formos ir ilgio velenu. velena apsizulinau su smirgeliu. tiesa varikliukas veike "atvirksciai" (atrakinant uzdarydavo spyna, uzdarant centriniu - atidarydavo), tai laidus + su - maitinime sukeiciau ir viskas suveike. gavau pasikrapstyti ardant duris, bet malonumas sutvarkius atpirko viska.
« Paskutinį kartą keitė: Liepos 12, 2017, 18:55:01 pm sukūrė vytulis »

Neprisijungęs toyota2008

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 47
Ats: centrinis uzraktas
« Atsakymas #8 Įrašytas: Kovo 09, 2019, 09:25:01 am »
Sveiki mano toyotai avensiui neveikia centrinis nuo pultelio,tiksliaiu kartais veikia kartais ne.su raktu rakinasi gerai viskas veikia.gal kas kokiu ideju turite.dekuj is anksto :think: