Autorius Tema: Hibridu kuro sanaudos  (Skaityta 101740 kartus)

Neprisijungęs Danilla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #180 Įrašytas: Gruodžio 14, 2016, 20:51:14 pm »
Ačiū už info.
Nesitikėjau tiek daug, sutaupiau daug laiko

Neprisijungęs Danilla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #181 Įrašytas: Gruodžio 28, 2016, 02:16:39 am »
Sveiki. Su praėjusiomis bei ateinančiais.
Kaip žadėjau pranešu apie atsiradusi bildesy. Po serviso apžiūros pakeitė Stabdžių Suporto varžtus.  Buvo atsileide, kas man nesuprantama. 10eur ir jokio papildomo garso.

Sąnaudos.
Gruodžio 1 savaite 5.3
Gruodžio 2 savaite 5.9
Gruodžio 3 savaite 4.8 buvau užmiestyje per Kalėdas

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #182 Įrašytas: Gruodžio 28, 2016, 09:45:24 am »
Pas mane ziema 13-15l. Nesiskiria sanaudos ar miestu varineju ar autostrada 120 :D

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #183 Įrašytas: Gruodžio 28, 2016, 10:24:50 am »
Sveiki. Su praėjusiomis bei ateinančiais.
Kaip žadėjau pranešu apie atsiradusi bildesy. Po serviso apžiūros pakeitė Stabdžių Suporto varžtus.  Buvo atsileide, kas man nesuprantama. 10eur ir jokio papildomo garso.

Sąnaudos.
Gruodžio 1 savaite 5.3
Gruodžio 2 savaite 5.9
Gruodžio 3 savaite 4.8 buvau užmiestyje per Kalėdas

Baik tu cia trolint! Uzmiestyje híbridas srebia dar daugiau nei mieste, o pas tave stebuklinga masina...
« Paskutinį kartą keitė: Gruodžio 28, 2016, 10:32:05 am sukūrė MindaugasB »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #184 Įrašytas: Gruodžio 28, 2016, 11:18:23 am »
Baik tu cia trolint! Uzmiestyje híbridas srebia dar daugiau nei mieste, o pas tave stebuklinga masina...
Pas mano prūsą tiek pat mieste ir užmiestyje, mieste dabar 6.7 uzmiestyje 7.1, jei važiuoti 90km/h turbūt net mažiau valgytų, vidutinis greitis 110km/h.

Neprisijungęs Danilla

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 17
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #185 Įrašytas: Gruodžio 28, 2016, 19:16:05 pm »
Sveiki

Atsakinėjų į temą! Kuro Sąnaudos
Nėra tikslo man čia girtis ar prisigalvoti
Aš pats matau kaip sąnaudos skyrėsi nuo važiavimo būdo.
Vienas pastebėjimas darbinė mašiną palikau darbe ir iki jos važinėju su Toyota. 
Sąnaudos kurias rodo šiuo metu manęs nedžiugina. Bet aš skaičiuoju nuo užpildymo kuro iki kito užpildymo.
Pilnai tikiu jūsų sąnaudomis ką rašote, nes pabandžius 3 dienas važiuoti iki darbinės mašinos ir atgal kai masina salta ir hibridinis režimas įsijungia tik prie namų, pilnai pateisina. 3km iki darbo.
Kažkas buvo į forumą rašęs hibrido veikimo algoritmą
Viskas pasiteisina.
Ačiū už kritiką.



Neprisijungęs eimantas.van

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #186 Įrašytas: Sausio 13, 2017, 13:13:10 pm »
As nesuprantu kaip jus netelpat i 6l ir sakot  tai neimanoma ir tik giriasi zmones.Pagrinde vaziuoju mieste 5.5l kompas rodo pilant kura skaiciuoju gaunas 5.8l Autostradoj nezimei bet maziau valgo vaziuojant 125-135km per valanda.Yra reiksmes kur kura pilat nes pridedu foto ir kur juodai pazimeta buvo pilta no name degalinej...litru beveik daugiau!Kondicinierus visada ijungtas jokiu papildomu taupimu neuzsiemu vaziuoju normaliai.Tikiu vasara bus mazesnes sanaudos.Kur 888km pravaziuota rodo sanaudos autobame ir jos mazesnes nei mieste...
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 13, 2017, 13:15:09 pm sukūrė eimantas.van »

BTomas

  • Svečias
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #187 Įrašytas: Sausio 13, 2017, 19:30:16 pm »
Uzsipilk Vokisko benzino ir pas tave bus 4,8

As nesuprantu kaip jus netelpat i 6l ir sakot  tai neimanoma ir tik giriasi zmones.Pagrinde vaziuoju mieste 5.5l kompas rodo pilant kura skaiciuoju gaunas 5.8l Autostradoj nezimei bet maziau valgo vaziuojant 125-135km per valanda.Yra reiksmes kur kura pilat nes pridedu foto ir kur juodai pazimeta buvo pilta no name degalinej...litru beveik daugiau!Kondicinierus visada ijungtas jokiu papildomu taupimu neuzsiemu vaziuoju normaliai.Tikiu vasara bus mazesnes sanaudos.Kur 888km pravaziuota rodo sanaudos autobame ir jos mazesnes nei mieste...

Neprisijungęs Venza

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3856
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #188 Įrašytas: Sausio 13, 2017, 22:09:41 pm »
 O tai olandiskas benzinas labai skiriasi nuo vokisko?
Gimes ilsetis,bet priverstas dirbti...

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #189 Įrašytas: Sausio 13, 2017, 22:15:13 pm »
Uzsipilk Vokisko benzino ir pas tave bus 4,8


O tu cia rimtai ar tik trolini?
Visur kuras vienodas. As per pravaziuotus 400K+ pyliau visoj Europoj. Jokio skirtumo ar Vokieciu,ar Prancuzu,ar Olandu, ar Lenku, ar Anglu ar LT.
Dabar Anglijoje, pilu pigiausia is Tesco ir viskas puiku. Reikia pakelej- uzpilu BP ar Shell. JOKIO pagerejimo ar ekonomijos, tik 14p uz litra brangiau...Baikit jus juokus su tuom kuru.

Neprisijungęs eimantas.van

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #190 Įrašytas: Sausio 15, 2017, 14:46:44 pm »
O tu cia rimtai ar tik trolini?
Visur kuras vienodas. As per pravaziuotus 400K+ pyliau visoj Europoj. Jokio skirtumo ar Vokieciu,ar Prancuzu,ar Olandu, ar Lenku, ar Anglu ar LT.
Dabar Anglijoje, pilu pigiausia is Tesco ir viskas puiku. Reikia pakelej- uzpilu BP ar Shell. JOKIO pagerejimo ar ekonomijos, tik 14p uz litra brangiau...Baikit jus juokus su tuom kuru.

Pagal tavo aukstesni posta hibridas ir uzmiesti daugiau valgo nei mieste,na nezinanu bet uzmiesti pas mane maziau gaunasi(foto idejas 888km i prancuzija vaziuota ir maziau vidurkis nei mieste).Degalines deda savu priemaisu i kura tai as pilnai tikiu kad sioks toks skirtumas gali gautis ir man jis gavosi arba paprasta sutapimas...idomumui reikes dar viena baka susipilti no name degalinej.

Neprisijungęs balticam

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 973
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #191 Įrašytas: Sausio 15, 2017, 14:55:03 pm »
Pagal tavo aukstesni posta hibridas ir uzmiesti daugiau valgo nei mieste,na nezinanu bet uzmiesti pas mane maziau gaunasi(foto idejas 888km i prancuzija vaziuota ir maziau vidurkis nei mieste).Degalines deda savu priemaisu i kura tai as pilnai tikiu kad sioks toks skirtumas gali gautis ir man jis gavosi arba paprasta sutapimas...idomumui reikes dar viena baka susipilti no name degalinej.

Reiškia kompas vėjus rodo. Aš daug kartu iš UK į LT važinėju , tai jei spustelsi virš 100- jokios ekonomijos tikrai nebus ir tu net nesapnuok kad mažiau....mažiau gal pavyks išspausti jei važiuosi 90 km/h, bet Vokietijoj aš visada 160 laikau ir tai visi lenkia...
Priemaišos jokios įtakos sąnaudoms neturi. Gali purkštukams neleist užsikimšt, bet ir tai nėra akivaizdžiai įrodyta. Todėl aš drąsiai pilu be jokių priemaišų ir patikek žmogau , neturėjau jokių problemu.
No name degalinėje pilt nepatariu, bet kai būsi Prancūzijoje, drąsiai pilk Auchan arba Le Clerk degalinėje- pigu ir jokio skirtumo, nors priedu kurui ten nerasi..
« Paskutinį kartą keitė: Sausio 15, 2017, 15:00:07 pm sukūrė balticam »

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #192 Įrašytas: Sausio 15, 2017, 15:24:05 pm »
Siaip nelyginkim senu hibridu ir nauju. Nauji jau turi efektyuvumo ir uzmiestyje, seni - mazai.
Del kompo - pas mane reik mazdaug 2l pridet prie kompo sanaudu, kad gaut realias duju.
Corolla Verso dyzelyje reikejo det apie 1.6-1.8 mieste, trasoj skirumas buvo 0.1-0.3l tik

Neprisijungęs eimantas.van

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 16
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #193 Įrašytas: Sausio 15, 2017, 17:38:42 pm »
As palyginus dar neseniai turiu hibrida ir skaiciuoju pilant nuo pilno iki pilno bako nes idomu kiek jis valgo paklaida ne daugiau kaip 0,5l...Niekas nesneka apie 160km greiti ant tokio reta masina bus ekonomiska.Man jokio tikslo tau meluoti kaip pas mane,siaip yra daug kitu veiksniu kaip ratu didis ir panasiai tai mes cia iki ryto galime sneket....

Neprisijungęs Gmc

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1137
  • Toyota Sienna'13
Ats: Hibridu kuro sanaudos
« Atsakymas #194 Įrašytas: Sausio 15, 2017, 19:00:45 pm »
Tai viskas gerai, kiek ryja, tiek ryja :)