Autorius Tema: Prius baterija  (Skaityta 76556 kartus)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #60 Įrašytas: Lapkričio 15, 2017, 16:58:31 pm »
Važiuoju belekaip, nežinau kas tas yra glide slide dive ir t.t. :)

Tai suprantama...  ;) galvojau Prius'istai ir -istės kažkaip kitaip, "išmanei" bando važiuoti... :smoke:
Gal sakau bando visaip išgauti efektingus sutaupymo rezultatėlius.
Bet kažkiek veikia tas grafinis atvaizdavimas, norisi kažkaip pataupyti? Ar dzin, darbinis kūzia ir tiek  :smoke:

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #61 Įrašytas: Lapkričio 15, 2017, 17:00:13 pm »
Niekad nežiūriu į tuos grafikus, važiuoju taip, kad srautui netrukdyčiau, nes su tais visokiais išmaniaisiais važiavimais mane užpypsens ir užmirgsės šviesomis :D

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #62 Įrašytas: Lapkričio 15, 2017, 17:08:04 pm »
Tiesa pas mane kondicionierius niekad neišjungiamas ir temperatūra 21.

Pas mane ir radija, ir šildymas-vėdinimas  :D Bet aš kažkaip pasimažinu šilumą 18,5- 19*C. Nors esu šilumos mėgėjas, bet paskui net per šilta pasidaro. Pradžioje 20-22*C.
Kažkada važinėjau su WV TDI, tai užšildavo po 20km  :smoke: Blogesnio šildymo neteko išbandyti  (H-) Tai man dabar Prius šildymas sakyčiau l. geras.  ;)

Neprisijungęs MindaugasB

  • Vyr. Moderatorius
  • Veteranas
  • *
  • Įrašai: 4200
  • Auris 1.4 D4D | Highlander Hybrid
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #63 Įrašytas: Lapkričio 15, 2017, 22:50:26 pm »
Kolkas kol dar yra noro tai bandau saziningai vesti kuro sanaudos i ismaniojo telefono programele. Kolkas Highlanderis 2006m atvesus orams ima 13L duju mieste. Netaupau, vaziuoju pagal galimybes greiciau uz judanti srauta.
Citata iš: Venza
Ir nesvarbu,kad Toyota dyzeliai pripazinti nevykusiais ir ju gamyba nutraukta,bet vistiek tikro lietuvio masina pilkas dyzelis

Neprisijungęs gator

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #64 Įrašytas: Lapkričio 15, 2017, 23:10:30 pm »
Man dažnai variklis sustojus įsijungia (benziną naudoja), išsijungia ir kol stoviu įjungus net prakinga be sustojimo taip ciklas vyksta. Baterija pilna, kondiske išjungta, nesuprantu, ko ten ta variklį junginėt.
Kažkaip tikėjaus geresnių sąnaudų, nes draugė su paprastu benzinu tik truputį didesnes sąnaudas turi.

Bandžiau jau pilną baką išvažinėt, bet bijau per mažai palikt, nes tipo hibridui negerai. Iki kiek padalų saugų išvažinėt? Aš pilu kurą, kai jau dvi padalos būna. Iki tuščio juk neišvažinėsi.

Važinėju Vilniuje, dažniausia atstumai gana trumpi -  5-8 km, kartais ilgensi, užmiestyje retai. Kamščiuose retai tenka stoviniuoti.

Katalizatoriui mano jau turbūt viskas. Rado klaidą, ištrynė, bet vėl rodo. Bet kiek suprantu, jis pačiam važiavimui netrukdo, tik dėl taršos jis.

Teko kamnors taisyt?

Dar klausimas, gal kas žino, kur pataisyti mygtukus ant vairo? Man neveikia keli. Sako gal laidai tik apsitrynę, reikia elektriko.
« Paskutinį kartą keitė: Lapkričio 15, 2017, 23:16:45 pm sukūrė gator »

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #65 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 00:53:20 am »
Katalizatorius drastiškai galį įtakotį kuro sąnaudas, čia juk kamštis duslintuve...

Neprisijungęs -AUTOKOMP-

  • Jaunesnysis narys
  • **
  • Įrašai: 51
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #66 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 03:26:33 am »
Man dažnai variklis sustojus įsijungia (benziną naudoja), išsijungia ir kol stoviu įjungus net prakinga be sustojimo taip ciklas vyksta. Baterija pilna, kondiske išjungta, nesuprantu, ko ten ta variklį junginėt.
Pabandykite laikinai isjungti peciuka. Jeigu atstumai nera dideli, oras laukia dabar apie pora laipsniu, o pecias stovi ant pvz.+25 variklis sildys salona iki  nustatitos temperaturos.

Neprisijungęs bioparo

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 107
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #67 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 06:07:34 am »
Pakanka kartais temperatura sumazint 18.5 ir uzgesta motoras, jei ne tada 16 C :)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #68 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 08:37:21 am »
Man dažnai variklis sustojus įsijungia (benziną naudoja), išsijungia ir kol stoviu įjungus net prakinga be sustojimo taip ciklas vyksta. Baterija pilna, kondiske išjungta, nesuprantu, ko ten ta variklį junginėt.
Kažkaip tikėjaus geresnių sąnaudų, nes draugė su paprastu benzinu tik truputį didesnes sąnaudas turi.

Bandžiau jau pilną baką išvažinėt, bet bijau per mažai palikt, nes tipo hibridui negerai. Iki kiek padalų saugų išvažinėt? Aš pilu kurą, kai jau dvi padalos būna. Iki tuščio juk neišvažinėsi.

Važinėju Vilniuje, dažniausia atstumai gana trumpi -  5-8 km, kartais ilgensi, užmiestyje retai. Kamščiuose retai tenka stoviniuoti.

Katalizatoriui mano jau turbūt viskas. Rado klaidą, ištrynė, bet vėl rodo. Bet kiek suprantu, jis pačiam važiavimui netrukdo, tik dėl taršos jis.

Teko kamnors taisyt?

Dar klausimas, gal kas žino, kur pataisyti mygtukus ant vairo? Man neveikia keli. Sako gal laidai tik apsitrynę, reikia elektriko.

Trukdo katalizatorius važiavimui. Kai užsikemša katalizatorius blogai pradeda "traukti" variklis net gali visai užgesti. Tai ir anksčiau buvo problemų dėl traukos, sakėt kažkaip sunkiai traukia?
Reikia išpjauti katalizatoriu, "auksinės rankos" sugeba padaryti, kad neatskirsi. Įdeda butaforiją. Arba keisti nauju, bet naujas turėtų būti brūngus  :think:

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #69 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 09:25:23 am »

Kažkaip tikėjaus geresnių sąnaudų, nes draugė su paprastu benzinu tik truputį didesnes sąnaudas turi.

Bandžiau jau pilną baką išvažinėt, bet bijau per mažai palikt, nes tipo hibridui negerai. Iki kiek padalų saugų išvažinėt? Aš pilu kurą, kai jau dvi padalos būna. Iki tuščio juk neišvažinėsi.

Važinėju Vilniuje, dažniausia atstumai gana trumpi -  5-8 km, kartais ilgensi, užmiestyje retai. Kamščiuose retai tenka stoviniuoti.
[/quote]
 :D Draugės kompiuteris kokiu 1l meluoja  :goodboy: jeigu rimčiau koks tas "paprastas benzinas", nepamirštam, kad Prius su automatine pavara. Paprasto benzino su automatine pavara turėtų būti didesnės sąnaudos mieste tikrai. Ir ne vienu litru :think:
Jeigu nuvažiuojat 5km tai manau labai trumpas atstumas. Šaltas auto.
Pabandykit turėdami laiko ir noro "pasivažinėti" ilgiau ir tada pasižiūrėti. Aišku tai irgi nėra tikslu, bet bent mastysis įšilusio auto vidutinės sąnaudos tos dienos.
Į baka telpa 45l benzino, dvi likusios padalos apie 8l benzino (+/-). Maždaug grubiai galima pasiskaičiuoti jeigu pilatės pilną baka, kiek padalų buvo likę ir kiek tilpo užpilti benzino.

Neprisijungęs gator

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 14
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #70 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 19:07:33 pm »
Reiks bandyt kazka daryt su katalizatoriumi.

Sustojus variklis junginėjasi (įsijungia, išsijungia), kai išjungta kondiške. O ir ijungta max 19.

Šiaip jau geresnės sąnaudos, buvo net 7,5, dabar nukrito iki 7, tai reiškia dar mažiau buvo dbr, nes ten vidurkis.

Tai gal tikrai dėl katalizatoriaus, sakė man ramiai gali važiuot, bet gal dėl to ir netraukia. Kartais net baisu, kai reikia staigiai persirikiuoti ir pan. nes kartais normaliai, o kartais labai sunkiai traukia.

Neprisijungęs slashas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3080
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #71 Įrašytas: Lapkričio 16, 2017, 19:42:37 pm »
Kas čia per meistrai jei sako, kad su neveikiančiu katalizatoriumi gali važiuoti? Tuoj ir variklį tau jie pakeis po tokių “rekomendacijų”...

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #72 Įrašytas: Lapkričio 17, 2017, 08:43:19 am »
Važiavau auto  su besikemšančiu katalizatoriumi. Važiuoji viskas lyg ir gerai, paskui pradeda mažėti trauka, sustoji, kol visai patrūkčiojęs motoras užgęsta. Pastovi kelias minutes ir vėl gerai. Kuo toliau tuo dažniau taip nutikdavo. Bet aš užkimšau pildamas žemesnio oktano benziną, reikėjo gal 95 o aš pyliau 92 (dar toks buvo tada). Laimė pardaviau auto ir nieko nedariau. Bijojau, kad pirkėjui bandant neišlystų problema.  :smoke: Atsiprašau pirkėjo. :think:
Gal dar galima pabandyti ir kitus variantus jeigu negalutiniai užkimštas... :think:

http://www.automobiliuremontas.lt/katalizatoriaus-plovimas-keitimas
Gal ir Vilniuje daro... (H-)

Neprisijungęs LM

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 926
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #73 Įrašytas: Lapkričio 17, 2017, 08:49:03 am »
Dar info.
Gal kas žino ir kitų kont.

http://www.katalizatorius.lt/

Neprisijungęs bioparo

  • Pilnavertis narys
  • ***
  • Įrašai: 107
Ats: Prius baterija
« Atsakymas #74 Įrašytas: Lapkričio 17, 2017, 09:42:49 am »
98 reik kartais pagardinti kad prasivalytu viskas :)